14 Kasım 2018 Çarşamba 13:38

GÜNDEM

Kordsa “İş Hayatına Başlamak İçin En İyi Şirketler” Listesinde Ve Görseli

Kordsa, global pazarlarda aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Kordsa’nın Brezilya’daki şirketi prestijli Você S/A dergisi tarafından hazırlanan “İş Hayatına Başlamak İçin En İyi Şirketler” listesinde bir kez daha yer aldı.

Kordsa  “İş Hayatına Başlamak İçin En İyi Şirketler” Listesinde   Ve Görseli
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kordsa, bu yıl da Brezilya’nın en tercih edilen iş verenleri arasına girdi. Ülkenin en önemli dergilerinden Você S/A’nın 18-26 yaş arasındaki çalışanlarla yapılan görüşmeler sonucunda oluşturduğu listede, Brezilya’nın önde gelen işveren markaları yer alıyor.

Geçen sene de aynı listeye giren Kordsa son yıllarda Brezilya’da aldığı birçok ödül ile dikkat çekiyor. Great Place to Work Institute (GPTW) tarafından Brezilya’nın Bahia Bölgesinde üç kez üst üste en iyi işveren markaları arasında yer alan Kordsa, bu yıl Great Place to Work Institute (GPTW) tarafından yapılan sıralamada Brezilya genelinde en iyi işverenler arasında 18. sırada yer aldı.Ayrıca Você S/A tarafından hazırlanan rapora ilk kez dahil olan şirketler arasında en yüksek puanı alarak “En İyi Çıkış Yapan Şirket Özel Ödülü”ne de lâyık görülmüş, Instituto Euvaldo Lodi tarafından verilen “Staj Programlarında En İyi Uygulamalar – The Best in Internship Practices” ödülünü de iki yıl üst üste almıştı.

İlginizi Çekebilir

Mediamarkt’Tan Bol Taksitli Çılgın İndirimler

MediaMarkt, 16 – 22 Şubat tarihleri arasında kaçırılmaz fırsatlar sunuyor


Görüntülü Erciyes’Te Buz Gibi Suya Atladılar

Kış sporları ile eğlenceyi buluşturan Red Bull Kar Havuzu, Erciyes Kayak Merkezi’nde gerçekleşti. Yarışmacılar kar pistinde; PAC-MAN’den Super Mario’ya, Battal Gazi’den Taş Devri’ne, Dr. Who’dan Up filminin ana karakteri Carl Fredrickson’dan Harley Quinn’e kadar çeşitli kostümlerle -6 derecede, buz gibi suyla dolu havuza atlayarak jüriyi etkilemeye çalıştı. Birinciliği Herkül-Ejderha Katili takımı ejderha kostümüyle elde etti. Yarışmada birbirinden renkli görüntüler ortaya çıktı.


Süper Yatların Tercihi Yalıkavak Marina Boat Show Tuzla’Da!

Yalıkavak Marina, denizcilik sektörünün kalbinin attığı Boat Show Tuzla’ya özel sunduğu fırsatlarla fuara katılan ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.


Kürşat Başar’La Yemekli Sohbetler Zanzibar Zorlu' Da Başlıyor...

KÜRŞAT BAŞAR’LA YEMEKLİ SOHBETLER


Elexus’Ta Serkan Kaya Aşkı!

ELEXUS’TA SERKAN KAYA AŞKI!


Etiketler: Brezilya, tarafından, Kordsa, arasında, Você

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.