14 Kasım 2018 Çarşamba 13:38

GÜNDEM

Kordsa “İş Hayatına Başlamak İçin En İyi Şirketler” Listesinde Ve Görseli

Kordsa, global pazarlarda aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Kordsa’nın Brezilya’daki şirketi prestijli Você S/A dergisi tarafından hazırlanan “İş Hayatına Başlamak İçin En İyi Şirketler” listesinde bir kez daha yer aldı.

Kordsa  “İş Hayatına Başlamak İçin En İyi Şirketler” Listesinde   Ve Görseli
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kordsa, bu yıl da Brezilya’nın en tercih edilen iş verenleri arasına girdi. Ülkenin en önemli dergilerinden Você S/A’nın 18-26 yaş arasındaki çalışanlarla yapılan görüşmeler sonucunda oluşturduğu listede, Brezilya’nın önde gelen işveren markaları yer alıyor.

Geçen sene de aynı listeye giren Kordsa son yıllarda Brezilya’da aldığı birçok ödül ile dikkat çekiyor. Great Place to Work Institute (GPTW) tarafından Brezilya’nın Bahia Bölgesinde üç kez üst üste en iyi işveren markaları arasında yer alan Kordsa, bu yıl Great Place to Work Institute (GPTW) tarafından yapılan sıralamada Brezilya genelinde en iyi işverenler arasında 18. sırada yer aldı.Ayrıca Você S/A tarafından hazırlanan rapora ilk kez dahil olan şirketler arasında en yüksek puanı alarak “En İyi Çıkış Yapan Şirket Özel Ödülü”ne de lâyık görülmüş, Instituto Euvaldo Lodi tarafından verilen “Staj Programlarında En İyi Uygulamalar – The Best in Internship Practices” ödülünü de iki yıl üst üste almıştı.

İlginizi Çekebilir

Gıda Takviyesi Pazarının Lideri Aksuvital, Türkiye'den 85 Ülkeye 'Sağlık' Dağıtıyor

Gıda takviyesi pazarının lideri Aksuvital hızlı büyüyor


Samsun, İmamoğlu'nu Bağrına Bastı!

Samsun, İmamoğlu'na İstanbul oldu!


Evinizi Ucuza Mal Edin

Ev sahibi olmak isteyenlere sunulan faizsiz ve peşinatsız finansal çözümler son zamanlarda oldukça dikkat çekiyor. Her geçen gün büyüyerek, müşteri hizmetleri, müşteri memnuniyeti, hayata geçirdiği yenilikleri, kendi sektörüne kazandırdıkları, kalite standartları gibi alanlarda aldığı uluslararası ödüllerle de adından söz ettiren Birevim, geliştirdiği özgün finansal model ile rakiplerinden ayrışarak tüketiciye sağladığı olanaklarla fark yaratıyor.


Turizm Ve Gastronomi Sektöründe İstihdama Çözüm

Gastroplatform, turizm ve gastronomi sektöründe istihdama çözüm olacak


Ptt’Den “Milli Micadele’Nin 100. Yılı” Konulu Anma Pulu

PTT AŞ tarafından “Millî Mücadele’nin 100. Yılı” konulu ay yıldız perforaj kullanılarak hazırlanan tek değerli anma bloğu, ay yıldız perforaj kullanılarak hazırlanan gümüş varak ve gofre uygulamalı seri numaralı tek değerli anma bloğu, yirmi dört puldan oluşan stickerlı kağıda baskılı özel tasarım blok pul, altın varak ve lak uygulamalı ilk gün zarfı 19 Mayıs 2019 tarihinde tedavüle sunuldu.


Etiketler: Brezilya, tarafından, Kordsa, arasında, Você

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.