14 Kasım 2018 Çarşamba 13:38

GÜNDEM

Kordsa “İş Hayatına Başlamak İçin En İyi Şirketler” Listesinde Ve Görseli

Kordsa, global pazarlarda aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Kordsa’nın Brezilya’daki şirketi prestijli Você S/A dergisi tarafından hazırlanan “İş Hayatına Başlamak İçin En İyi Şirketler” listesinde bir kez daha yer aldı.

Kordsa  “İş Hayatına Başlamak İçin En İyi Şirketler” Listesinde   Ve Görseli
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kordsa, bu yıl da Brezilya’nın en tercih edilen iş verenleri arasına girdi. Ülkenin en önemli dergilerinden Você S/A’nın 18-26 yaş arasındaki çalışanlarla yapılan görüşmeler sonucunda oluşturduğu listede, Brezilya’nın önde gelen işveren markaları yer alıyor.

Geçen sene de aynı listeye giren Kordsa son yıllarda Brezilya’da aldığı birçok ödül ile dikkat çekiyor. Great Place to Work Institute (GPTW) tarafından Brezilya’nın Bahia Bölgesinde üç kez üst üste en iyi işveren markaları arasında yer alan Kordsa, bu yıl Great Place to Work Institute (GPTW) tarafından yapılan sıralamada Brezilya genelinde en iyi işverenler arasında 18. sırada yer aldı.Ayrıca Você S/A tarafından hazırlanan rapora ilk kez dahil olan şirketler arasında en yüksek puanı alarak “En İyi Çıkış Yapan Şirket Özel Ödülü”ne de lâyık görülmüş, Instituto Euvaldo Lodi tarafından verilen “Staj Programlarında En İyi Uygulamalar – The Best in Internship Practices” ödülünü de iki yıl üst üste almıştı.

İlginizi Çekebilir

Lg, Akıllı Mutfakların Geleceğini Ces 2019'Da Gözler Önüne Serecek!

LG Electronics Hakkında:


Basın Bulteni Innoenergy Ve Deloitte’İn “Clean Air Challenge” Raporu Açıklandı

InnoEnergy ve Deloitte’in “Clean Air Challenge” Raporu açıklandı


Yaygın Olarak Kullanılan İmplantlar Hakkında Bilmedikleriniz!

Diş eksiklikleri bireylerde; fonksiyonel ve estetik olmak üzere birçok soruna neden olabilmektedir. Bu eksiklikler kişilerde; çiğneme bozuklularına, dişlerin karşılıklı kapanışlarının değişmesine, dişlerde yer değiştirmeye ve kronik çene eklemi problemlerine sebep olabilmektedir. Ayrıca oluşabilen estetik problemler ve konuşma bozuklukları nedeniyle, kişilerin kendilerine güvenleri de etkilenebilmektedir. Ancak günümüzde bu eksik dişlerin yeri, gerçeğe en yakın olarak yapılan implantlar ile güvenle doldurabilmektedir.


Yeni Yılın Zamansız Tasarımları Jumbo’Dan

Çelik, porselen, cam ve taşa hayat veren Jumbo, yeni yıla zamansız tasarımlarıyla damga vuruyor. Özenle hazırlanmış sofralar ayrıcalıklı ürünlerle yılbaşına da şıklık katıyor. Servis ve yemek takımları, sofra dekorasyon ürünleri, baharatlık, çaydanlık, demlik, mug gibi ürünler, yeni yılda en şık sofraların vazgeçilmezi oluyor.


Taider Aile İşletmeleri Akademisi Ve Sabancı Üniversitesi İşbirliği

TAİDER (Aile İşletmeleri Derneği), Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi müfredatında bulunan “Aile İşletmelerinin Temelleri” dersine destek veriyor. Ders kapsamında öğrencilerin aile işletmelerinin dinamiklerini öğrenmeleri hedeflenirken; aile işletmelerinin yönetimi, kurumsallaşması ve aile-iş dengesinin sağlanması için yapılan en güncel uygulamalar derse konuk olan TAİDER Üyeleri tarafından öğrencilere aktarılıyor. Ders kapsamında öğrenciler yine TAİDER üyelerinin işyerlerinde saha ziyaretleri yaparak öğrendikleri bilgileri pekiştirmeleri de sağlanıyor.


Etiketler: Brezilya, tarafından, Kordsa, arasında, Você

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.