11 Ekim 2019 Cuma 10:13

GÜNDEM

Koroplast Yazlık Kıyafetler Kışın Nasıl Saklanır

Kış dönemine giriyoruz, yazlık kıyafetler artık dolabımızda fazladan yer kaplayacak, dolabımızı karıştıracak ve ekstra dağınıklık yaratacak. Bu nedenle en kolay çözüm bir sonraki yaza kadar hepsini ortadan kaldırmak. Bunu yapmanın en kolay yollarından birisi ise Koroplast’ın kokulu büzgülü çöp torbaları ve fermuarlı poşetlerini kullanmak. Bu ürünlerle kıyafetlerinizi güvenle muhafaza edebilir, eskimelerini ve kirlenmelerini engelleyebilirsiniz. Üç basit adımda yazlıklarımızı güvenle muhafaza ediyoruz:

Koroplast   Yazlık Kıyafetler Kışın Nasıl Saklanır
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kaldıracağınız kıyafetlerin temizliğini yapın

Kıyafetlerinizi kaldırmadan önce temizliklerini iyice yapın. Bunu yapmanız kıyafetlerinizin zarar görmemesi için oldukça önemli. Aksi durumda kıyafetlerinizin üzerinde kalacak deodorant ve diğer kalıntılar, kıyafetlerinizin sararmasına ve zarar görmesine neden olacak. Hatta kıyafetlerin üzerindeki lekeler ve yemek kırıntıları da güvelere davetiye çıkaracaktır.

Saklama alanını da temizleyin

Sadece kıyafetlerinizin temizliğini yapmak yetmez. Güvenli bir muhafaza için kıyafet veya ürünlerinizi yerleştireceğiniz alanın da temizliğini yapmalısınız. Buraları sildikten sonra kurumasını beklemeli ve ardından kıyafetlerinizi bu alana yerleştirmelisiniz. Bunun yanı sıra yıkadığınız kıyafet ve ürünlerin de iyice kuruduğuna emin olmalısınız. Aksi takdirde hem alanda hem de kıyafetlerde bulunan nem, küflenmeye neden olacak. Bu da doğal olarak hem kötü kokuya hem de kıyafet ve diğer ürünlerinizin zarar görmesine neden olacak.

Doğru şekilde muhafaza edin

Koroplast’ın kokulu büzgülü çöp torbaları ve fermuarlı poşetleri ile kıyafetlerinizi ve diğer eşyalarınızı daha az yer kaplayarak saklayabilirsiniz. Koroplast’ın kokulu büzgülü çöp torbasının içerisine kıyafetlerinizi yerleştirerek kapatınız ve torbanın ortasından elektrikli süpürge ile havasını çekiniz. Torbanın havasını tamamen aldıktan sonra iyice bağlayınız. Ancak torbaya konulacak olan eşya miktarına dikkat etmelisiniz. Fazla eşya konulmamalı, konulan eşyaların da kuru olması gereklidir. Kesici ve delici eşyalar da bu torbalarda saklanmamalıdır. Bu eşyalar ve ayakkabı gibi diğer ürünlerinizi ise Koroplast’ın fermuarlı poşetlerini kullanarak güvenle saklayabilirsiniz.

Koroplast Hakkında:

Kalite ve teknolojisiyle tüketicilerin yaşam kalitesini yükselten, Türkiye’nin kendi kategorisinde tek Helal Sertifikalı ürünlerine sahip markası Koroplast, Türk tüketicisini 80'li yıllarda ilk defa çöp torbasıyla tanıştırdı ve planlı yatırımlarıyla sektöründe her zaman ilkeleri gerçekleştirdi. Koroplast bugün çöp torbası ve buzdolabı poşeti başta olmak üzere, streç film, alüminyum folyo, kilitli poşet, fırın torbası, pişirme kâğıdı, mikrodalga pişirme torbası, buz torbası ve dondurulmuş gıda torbasıyla birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahip. Müşterilerinin desteği, 38 yıllık bilgi birikimi, teknolojik donanımı, Ar-Ge yatırımları ve uzman satış-pazarlama kadrosu sayesinde marka haline gelen Koroplast, ilklere imza atmaya ve tüketicilerinin içlerini rahat ettirmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Altın Yatırım Gün Sayıyor Altınzeybek 2 Göleti Su Tutmaya Hazır

Çanakkale’nin Çan ilçesine bağlı Kumarlar köyü yakınında yapılan, civar köylere içme-kullanma ve tarımsal sulama suyu sağlayacak olan Altınzeybek-2 göletinin inşaatı büyük oranda tamamlandı. Göletin, 2020 yılının başında hizmete alınması bekleniyor.


‘’Black Friday” Kapsamında Seçili Logitech Ürünlerinde %50’Ye Varan İndirimler!

Ticaret Sicil No: 521008


Sabancı Vakfı’Ndan Eğitimin Ve Öğretmenlerin Güçlenmesine 45 Yılda 4,5 Milyar Tl Destek

-SABANCI VAKFI 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ İÇİN MESAJ YAYINLADI


Emirates, Dubai Airshow’Da, 16 Milyar Dolar Değerinde 50 Adet A350 Xwb Siparişi Verdiğini Duyurdu

Filo yatırımı, şirketin iş modelini güçlendirirken, Dubai ve BAE’nin uluslararası bağlantı stratejisine olan güveni ortaya koyuyor


Samsung'un Hayatı Kaçırma Reklam Filmi Yayınlandı

Samsung ‘Hayatı Kaçırma’maya Davet Ediyor


Etiketler: Koroplast, kıyafetlerinizin, diğer, torbası, temizliğini

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.