29 Mayıs 2019 Çarşamba 10:31

MODA

Koton’Dan Genç Tasarımcılara Destek

Koton ana sponsorluğunda gerçekleştirilen İTÜ Fashion Show genç tasarımcılara ev sahipliği yaptı.Türk Tekstil ve Konfeksiyon Sanayii ile İTÜ – Fashion Institute of Technology (FIT) Moda Tasarımı Programı'nın 12. dönem mezunlarının tasarımlarının değerlendirildiği yarışmada Koton Özel Ödülü’nün sahibi Derev Clara Kösedağ oldu.

Koton’Dan Genç Tasarımcılara Destek
Koton’Dan Genç Tasarımcılara Destek
Koton’Dan Genç Tasarımcılara Destek
Koton’Dan Genç Tasarımcılara Destek
Koton’Dan Genç Tasarımcılara Destek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İTÜ Fashion Show, Koton ana sponsorluğunda gerçekleşti. 18 genç moda tasarımcısının yarıştığı moda etkinliği görsel şölene dönüştü. Banu Noyan koreografisinde gerçekleşen defilenin jüri üyeliğini Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Jale Tuncel, Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Hadi Karasu,The Ritz Carlton İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Gülderen Budak, Koton Pazarlama ve Satış Grubu Başkanı (CMO) İlkay Keskin, Hayat Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Sabancı, Marka Danışmanı/ Moda Direktörü Melis Ağazat, Best-Seller Marka Müdürü Akgül Şahin Mincan, Kiğılı Marka Direktörü İlkay Keleş, BURSALI Tekstil Marka Direktörü Güler Uğurlu Altınel, İSKO Yenilikçi Değer Müdürü Oğul Kıvanç Arseven, Lectra Türkiye Pazarlama Müdürü Harika Nihan Güdem, InStyle Dergisi Moda Editörü Bahar Kader, WELLA Eğitim Müdürü Nida Sarı ve İsmail Babuz Saç Tasarım Alp Tüşe üstlendi.

Genç tasarımcılara destek vermekten mutluluk duyduklarını ifade eden Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ‘Tekstil ihracatının dünyadaki en önemli oyuncularından olan ülkemizin, moda markası üreten bir ülke olması hepimizin en büyük ideali. Bu ideal de dünya piyasası ile rekabet edebilecek, ‘iyi tasarım’lar üretmekten geçiyor. Bugün 31 ülkede 512 mağaza ile yılda 345 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlayan global bir oyuncu olarak tasarımın ayrıştırıcı gücüne inanıyor ve tasarım yatırımlarını işimizin merkezine koyuyoruz. Ülkemizde tasarımı güçlendirecek akademik ve sektörel her türlü girişimin yanındayız, destekçisiyiz. Sektörümüz gençlerin de katkılarıyla büyüyecek. Buradaki gençlerimizin elinden belki de geleceğin dünya moda trendlerine yön verecek, çok başarılı tasarımlar çıkacağına inanıyorum’ dedi.

Koton Özel Ödülü’nün sahibi Derev Clara Kösedağ oldu

Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, İTÜ Fashion Show kapsamında Koton Özel Ödülü’nü Derev Kösedağ’a takdim etti. 1997 doğumlu olan genç tasarımcı; herkesin kalbinde başka duygular uyandırabilecek koleksiyonları hayata geçirebilmeyi ve dünyayı gezerek her bir kültürü yansıtabildiği tasarımlar yaratabilmek için global bir marka olmayı hedefliyor.

İlginizi Çekebilir

Yks'nin Ardından Yapılacaklar

Seçimini tercih dönemine bırakma


Ford, 21. Geleneksel Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’Nde Bir Kez Daha Pırellı’Yi Onurlandırdı

Pirelli, 21. geleneksel Ford Dünya Mükemmeliyet Ödülleri’nde en iyi performans gösteren küresel tedarikçi olarak sürdürülebilirlik ödülüne layık bulundu. Pirelli’nin Sürdürülebilirlik Dünya Mükemmeliyet Ödülünü Ford Motor Company Ürün Geliştirme ve Satınalmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hau Thai-Tang ile Kalite ve Yeni Model Programları Başkan Yardımcısı Linda Cash takdim etti.


Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak

Göçebe Tuvaller Bodrum'da


Jazeera Havayolu’Nun Sabiha Gökçen’Den Kuveyt Uçuşları Başladı

Kuveyt’in önde gelen havayolu şirketlerinden Jazeera Airways, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçmaya başladı. A320 tipi uçaklarla haftada 3 gün (Çarşamba, Cuma ve Pazar) Kuveyt’e uçacak olan şirket, 26 Ekim tarihine kadar uçuşlarını bu şekilde sürdürecek.


Global Somali Diaspora Konferansı’Nın 3'Üncüsü İstanbul’Da Düzenleniyor

Ülkemizin küresel insani kalkınma hedefleri kapsamında kamu diplomasisi desteği sağladığı Somali ile Türkiye arasındaki devletlerarası ilişkilerin ulaştığı düzeyden hareketle, GSD’nin 3'ncü uluslararası konferansı Yunus Emre Enstitüsü'nün desteğiyle İstanbul’da düzenleniyor.


Etiketler: Koton, Yönetim, Kurulu, moda, Marka

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.