29 Mayıs 2019 Çarşamba 10:31

MODA

Koton’Dan Genç Tasarımcılara Destek

Koton ana sponsorluğunda gerçekleştirilen İTÜ Fashion Show genç tasarımcılara ev sahipliği yaptı.Türk Tekstil ve Konfeksiyon Sanayii ile İTÜ – Fashion Institute of Technology (FIT) Moda Tasarımı Programı'nın 12. dönem mezunlarının tasarımlarının değerlendirildiği yarışmada Koton Özel Ödülü’nün sahibi Derev Clara Kösedağ oldu.

Koton’Dan Genç Tasarımcılara Destek
Koton’Dan Genç Tasarımcılara Destek
Koton’Dan Genç Tasarımcılara Destek
Koton’Dan Genç Tasarımcılara Destek
Koton’Dan Genç Tasarımcılara Destek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İTÜ Fashion Show, Koton ana sponsorluğunda gerçekleşti. 18 genç moda tasarımcısının yarıştığı moda etkinliği görsel şölene dönüştü. Banu Noyan koreografisinde gerçekleşen defilenin jüri üyeliğini Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Jale Tuncel, Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Hadi Karasu,The Ritz Carlton İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Gülderen Budak, Koton Pazarlama ve Satış Grubu Başkanı (CMO) İlkay Keskin, Hayat Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Sabancı, Marka Danışmanı/ Moda Direktörü Melis Ağazat, Best-Seller Marka Müdürü Akgül Şahin Mincan, Kiğılı Marka Direktörü İlkay Keleş, BURSALI Tekstil Marka Direktörü Güler Uğurlu Altınel, İSKO Yenilikçi Değer Müdürü Oğul Kıvanç Arseven, Lectra Türkiye Pazarlama Müdürü Harika Nihan Güdem, InStyle Dergisi Moda Editörü Bahar Kader, WELLA Eğitim Müdürü Nida Sarı ve İsmail Babuz Saç Tasarım Alp Tüşe üstlendi.

Genç tasarımcılara destek vermekten mutluluk duyduklarını ifade eden Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ‘Tekstil ihracatının dünyadaki en önemli oyuncularından olan ülkemizin, moda markası üreten bir ülke olması hepimizin en büyük ideali. Bu ideal de dünya piyasası ile rekabet edebilecek, ‘iyi tasarım’lar üretmekten geçiyor. Bugün 31 ülkede 512 mağaza ile yılda 345 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlayan global bir oyuncu olarak tasarımın ayrıştırıcı gücüne inanıyor ve tasarım yatırımlarını işimizin merkezine koyuyoruz. Ülkemizde tasarımı güçlendirecek akademik ve sektörel her türlü girişimin yanındayız, destekçisiyiz. Sektörümüz gençlerin de katkılarıyla büyüyecek. Buradaki gençlerimizin elinden belki de geleceğin dünya moda trendlerine yön verecek, çok başarılı tasarımlar çıkacağına inanıyorum’ dedi.

Koton Özel Ödülü’nün sahibi Derev Clara Kösedağ oldu

Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, İTÜ Fashion Show kapsamında Koton Özel Ödülü’nü Derev Kösedağ’a takdim etti. 1997 doğumlu olan genç tasarımcı; herkesin kalbinde başka duygular uyandırabilecek koleksiyonları hayata geçirebilmeyi ve dünyayı gezerek her bir kültürü yansıtabildiği tasarımlar yaratabilmek için global bir marka olmayı hedefliyor.

İlginizi Çekebilir

Arzum Ve Anadolu Kültürel Girişimcilik'ten Anlamlı İşbirliği

İstanbul silüetiyle ve saray kültüründen tanıdığımız latis deseniyle özel olarak tasarlanan Arzum OKKA Minio Türk kahvesi makinesi, Türkiye’de ilk kez ve sadece seçili Anadolu Kültürel Girişimcilik müze mağazalarında satışa sunuldu. Kavrulma derecesi, pişirilmesi, sunumuyla 5 asırlık bir hikayenin kahramanı olan, UNESCO’nun “İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Mirası” listesine giren Türk kahvesinin bu sayede müze ziyareti gerçekleştiren turistlerle tanıştırılması ve dünyaya taşınması hedefleniyor.


First’Ten Yepyeni Bir Konsept Lansmanı

Mondelez International Türkiye’nin markaları arasında yer alan First, müzik konseptli ürünleri ile raflarda yerini alıyor. First, Sensations ailesinin yeni Muz&Buz Nane tatlarını tüketicileriyle buluştururken aynı zamanda paketlerin içindeki Spotify kodu ile eğlenceli çalma listelerine ulaşma fırsatı sunuyor.


Tatlıdan Vazgeçemiyorum Diyenlerdenseniz...

TATLIDAN VAZGEÇEMİYORUM DİYENLERDENSENİZ…


Bu Sene Bayramlıklar İnternetten Alındı

Kurban Bayramı’nı tatil fırsatı olarak değerlendirenlerin online alışveriş istatistikleri, iyzico tarafından açıklandı. 32 binden fazla e-ticaret sitesinin ödeme altyapısını sağlayam iyzico’nun verilerine göre bayram tatili döneminde her üç alışverişten ikisini kadınlar gerçekleştirdi. Kadınların en çok alışveriş yaptığı sektör ise giyim, ayakkabı ve aksesuar oldu.


Egzersiz Yaparken Kıyafet Seçimi Konforunuz İçin Önemli!

Egzersiz ve spor yapmak hem beden hem de ruh sağlığı için büyük önem taşıyor. Ancak özellikle yaz aylarında sıcaklığın ve nemin etkisiyle bu hareketli yaşam tarzı sekteye uğrayabiliyor. Yenilenebilir ağaç kaynaklarından elde edilen TENCEL™ botanik kökenli elyaflar içeren giysiler ise cilde hoş bir serinlik ve kuruluk verirken fiziksel performansın artmasına da katkı sağlıyor.


Etiketler: Koton, Yönetim, Kurulu, moda, Marka

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.