2 Ekim 2019 Çarşamba 12:52

GÜNDEM

Kpmg’De 210 Yeni Mezun İşe Başladı

KPMG’de 210 yeni mezun işe başladı:

Kpmg’De 210 Yeni Mezun İşe Başladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dört kuşak bir arada

Üniversiteden yeni mezun olan gençlere kapılarını açarak geleceğin iş liderlerini yetiştirmeyi amaçlayan KPMG Türkiye’de bu yıl da 210 yeni mezun iş başı yaptı. 90’ların sonunda doğan Z kuşağının öncüleri ilk iş deneyimlerine adım attı, artık dört kuşak bir çatı altında çalışıyor.

Uluslararası denetim, vergi ve danışmanlık şirketi KPMG Türkiye’ye rekor başvuru. Bu yılki yeni mezun işe alım sürecinde 33 bin başvuru alan KPMG Türkiye, yeni mezun 210 genci kadrosuna kattı. İşe alım süreçlerini tamamlayan genç mezunlar 1 Ekim’de KPMG Türkiye’de işe başladı. Ekim ayında yapılacak yeni işe alımlarla KPMG Türkiye ailesine katılanların sayısı 310’u aşacak.

153 ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir ağın parçası olan KPMG Türkiye, küresel ve yerel birikimini gençlere aktarıyor, geleceğin iş liderlerini yetiştirmeyi misyon ediniyor.

Ağırlıklı olarak üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültelerinin işletme, iktisat ve finans bölümleri mezunları olmak üzere, mühendislik eğitimi gören gençler de KPMG Türkiye’de işe başladı. Bu yıl Bilgi sistemleri ve Danışmanlık bölümlerinde çalışmak üzere 33 mühendis işe alındı.

Yeni başlayanlarda kadın-erkek oranı yüzde 50/50 olarak gerçekleşti. KPMG Türkiye’de yaş ortalaması 29 oldu.

Dört kuşak bir arada

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun gençlerin en çok çalışmak istedikleri şirketlerden birinin KPMG olduğunu belirten KPMG Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Emre Çavuşoğulları, “Bu yıl rekor başvuru aldık. İş dünyasında olmak isteyen gençlerdeki algımızı yansıtan bu rakamı önemsiyoruz. 1 Ekim’den itibaren aramıza katılan arkadaşlarımızın çoğunluğunu 1990’ların sonuna doğru doğanlar oluşturuyor. Artık Z kuşağının iş dünyasındaki öncüleriyle bir aradayız. KPMG Türkiye’de şu anda dört farklı kuşak bir arada çalışmaya başladık. Bu değişimin iş dünyasına etkisini önümüzdeki yıllarda gözlemleyeceğiz. İnsan kaynağındaki dönüşüme tanıklık edip, yön vereceğiz” dedi.

KPMG Hakkında

Denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan ve sektöründeki en büyük dört uluslararası şirketten biri olan KPMG, geçmişi 1867 yılına dayanan, üye firmalar ağı sistemiyle 153 ülkede 207 binin üzerinde çalışanıyla finansal hizmetler, tüketici ürünleri, otomotiv, endüstriyel sektörlerden, gıda, perakende, enerji, telekomünikasyon, kimya gibi pek çok sektöre danışmanlık hizmeti veriyor. KPMG Türkiye ise İstanbul merkez ofisinin yanı sıra Ankara ve İzmir ofisleriyle, 1982 yılından beri 1700 çalışanıyla her sektörden 4000’in üzerinde firmaya sektörler özelinde hizmet verirken, rekabette ihtiyaç duydukları endüstriyel trendler hakkında değer yaratan çözümler sunuyor. Detaylı bilgi için www.kpmg.com.tr adresine başvurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Başkan İmamoğlu, Genç Lider Adaylarına Seslendi “Kamuda Liyakat Ötesi Kavramları Çatır Çatır Yıkacağız”

Başkan İmamoğlu, genç lider adaylarına seslendi:


Divanev Çarpıcı Tasarımlarıyla İmob Fuarına Katılacak

Yataş Grup'un özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla mobilya, dekorasyon ve uyku dünyasında yeni bir tarzı temsil eden markası Divanev, 21-26 Ocak tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da düzenlenen 16. Uluslararası Mobilya Fuarı’na (İMOB) katılacak.


İnşaat Malzemeleri Sanayisi 2019’U Güven Ve Beklentilerdeki Artış İle Geride Bıraktı

‘TÜRKİYE İMSAD İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ BİLEŞİK ENDEKSİ’


Galatasaray Espor'un Vodafone Freezone Şampiyonluk Lig'inden İhracı Hakkında

Galatasaray Espor’un 2020 Kış Mevsimi’ne katılım hakkının askıya alınması kararı, tarafların ortak mutabakatıyla devam edecektir. Yeni yönetimle gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde, Galatasaray Espor’un lige katılım devamlılığı konusunda mutabakata varılmış ve Galatasaray Espor’a 2020 Yaz Mevsimi’ne katılma hakkı verilmiştir. Galatasaray Espor’un taahhüt ettiği yükümlülükleri yerine getirmemesi durumunda, 2020 Yaz Mevsimi ile ilgili alınmış karar tekrar tarafımızdan gözden geçirilecektir.


Harley Davidson Footwear’In Yol Arkadaşı Fatma Turgut Boyner’De Sevenleriyle Buluşuyor

HARLEY-DAVIDSON FOOTWEAR’IN YOL ARKADAŞI


Etiketler: KPMG, Türkiye, yeni, mezun, kuşak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.