8 Kasım 2019 Cuma 14:20

GÜNDEM

Kpmg Türkiye’Den Beş ‘Ironman’ Çıktı

“Biz de yaparız” dediler, Antalya’dan madalyayla döndüler

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

KPMG Türkiye ‘Ironteam’ ile sahaya çıktı. KPMG ekibi, 1978 yılında Hawai’de bir grup deniz askerinin başlattığı ve artık tüm dünyada düzenlenen ‘Ironman’ yarışlarına katıldı. Bin 900 metre yüzme, 90 kilometre bisiklet ve 21 kilometrelik koşu parkurundan oluşan zorlu yarışı başarıyla bitiren KPMG’liler, ‘Ironman’ unvanının sahibi oldu.

Dünya çapında 154 farklı lokasyonda düzenlenen Ironman yarışlarından biri olan Ironman 70.3 Turkey, bu yıl Antalya Belek’te düzenlendi. 3 Kasım’da gerçekleştirilen ve 84 ülkeden bin 980 atletin katıldığı yarışmada, KPMG Türkiye’nin beş kişilik ‘Ironteam’ ekibi de yarıştı. Bin 900 metre yüzme, 90 kilometre bisiklet ve 21 kilometrelik koşu parkurundan oluşan yarışa 84 ülkeden 2 bine yakın sporcu katıldı. Yarışı yerli ve yabancı çok sayıda sporsever izledi.

KPMG Türkiye Başkanı Murat Alsan, Denetim ve Güvence Hizmetleri Şirket Ortağı İsmail Ünal, İş Geliştirme Kıdemli Müdürü Özlem Kızılkaya, Strateji ve Proje Yönetimi Ofisi Müdür Yardımcısı Özgen Ünlüsoy ile Denetim ve Güvence Hizmetleri Asistanı Oğulcan Özdemir, zorlu parkuru başarıyla bitirerek ‘Ironman’ unvanı aldı. Sporcuların bireysel olarak katıldığı yarışta takım olarak yer alan tek şirket KPMG Türkiye’ydi.

İstanbul Maratonu’nda derece aldı

KPMG Ironteam, Antalya’da ter dökerken KPMG Runners takımı ise 41’inci Vodafone İstanbul Maratonu’nda adımlarını lösemili çocukların eğitim bursu için attı. KPMG Türkiye Denetim Bölümü Uzman Yardımcısı Seray Göncü, 15 kilometre Türkiye kadınlar genel sıralamasında 12 bin kadın sporcu arasından 22’nci oldu. KPMG İzmir Basketbol Takımı, İzmir Tekpota Basketbol Ligi’nde Sun Chemical ile gerçekleştirdiği maçta 31 – 4’lük skorla zafer elde ederken; KPMG Futbol Takımı QNB Finansbank ile gerçekleştirdiği maçı 2 – 0’lık skor üstünlüğü ile geride bıraktı.

KPMG Hakkında

Denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan ve sektöründeki en büyük dört uluslararası şirketten biri olan KPMG, geçmişi 1867 yılına dayanan, üye firmalar ağı sistemiyle 153 ülkede 207 binin üzerinde çalışanıyla finansal hizmetler, tüketici ürünleri, otomotiv, endüstriyel sektörlerden, gıda, perakende, enerji, telekomünikasyon, kimya gibi pek çok sektöre danışmanlık hizmeti veriyor. KPMG Türkiye ise İstanbul merkez ofisinin yanı sıra Ankara ve İzmir ofisleriyle, 1982 yılından beri 1700 çalışanıyla her sektörden 4000’in üzerinde firmaya sektörler özelinde hizmet verirken, rekabette ihtiyaç duydukları endüstriyel trendler hakkında değer yaratan çözümler sunuyor. Detaylı bilgi için www.kpmg.com.tr adresine başvurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Agt Desıgn By Defne Koz’A Internatıonal Desıgn Awards’Tan 2 Ödül Birden

AGT DESIGN BY DEFNE KOZ’A INTERNATIONAL DESIGN AWARDS’TAN 2 ÖDÜL BİRDEN


Aksigorta’Nın Araştırmasına Göre, Türkiye’De İnsanların Yüze 71’İnin Deprem Çantası Bulunmuyor

Elazığ’da 6.8 şiddetle 35, Malatya’da ise arka arkaya gerçekleşen 3.6 ve 3.9 şiddetiyle 4 kişi olmak üzere en az 41 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan depremler, Türkiye'de deprem gerçeğini bir kez daha gözler önüne serdi. Fay hatları üzerinde olan bir ülke olmamıza rağmen, Aksigorta’nın ‘Olası Depreme Karşı Hazırlık Durumu’ başlıklı araştırmasında, Türk insanının depreme hazırlıksız olduğu ortaya çıktı.


Beymen Club'tan Kış Kombinleriniz İçin Renkli Trikolar

2020 Kış sezonunda tabiatın dingin ruhunu şehir hayatının dinamikleriyle buluşturan BEYMEN Club, her sezon büyük beğeni toplayan triko alternatifleriyle kış kombinlerinizi tamamlıyor.


Huaweı, Brand Finance Tarafından Dünyanın En Değerli 10 Markasından Biri Seçildi

Huawei, İngiltere merkezli lider marka değerleme ve strateji danışmanlığı şirketi olan Brand Finance tarafından ilk kez dünyanın en değerli 10 markasından biri olarak seçildi.


Şirketlerde Siber Riskleri Azaltacak Yol Haritası

SİBER RİSKLERE KARŞI 5 İPUCU


Etiketler: KPMG, Türkiye, Denetim, ‘Ironman, kilometre

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.