29 Kasım 2019 Cuma 12:33

GÜNDEM

Kpmg Türkiye Yeni Yatırımlarla Büyüyor

Türkiye’de 37 yıldır danışmanlık, vergi ve denetim hizmetleri veren KPMG Türkiye, yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor. KPMG Türkiye, İstanbul ve Ankara’da büyüyen ofisleriyle hizmet alanını genişletti.

Kpmg Türkiye Yeni Yatırımlarla Büyüyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

KPMG Türkiye, yeni ortaklarıyla güçlendirdiği sürdürülebilir büyüme halkasına bir yenisini ekledi. Her biri alanında uzman ekipleriyle müşterilerine değer katan KPMG Türkiye, yeni ofisleriyle hizmet kapasitesini de artırdı. Sektörde verdiği yeni hizmetler ve bünyesine yeni katılan danışmanlık ekipleriyle büyüme stratejisini devam ettiren KPMG Türkiye’nin Levent İş Kuleleri’ndeki merkez ofisinin büyüklüğü, kısa süre önce hizmete giren yeni çalışma alanlarıyla birlikte yüzde 20’lik çarpıcı bir oranda büyüyerek 10 bin metrekareyi aştı.

Öte yandan bünyesine yeni katılan Teknoloji Danışmanlığı ekipleriyle sektöre yeni bir soluk getiren KPMG Türkiye, 2020 yılında KPMG ofisinin 9. katında, SAS ve Microsoft işbirliğinde bir KPMG Teknoloji Hub’ı hizmete açacak. Teknoloji Hub’ı şirketin diğer katlarına dağılmış olan teknoloji laboratuvarlarını bir araya topladığı gibi, hem çalışanların hem müşterilerin kullanımına açık olacak. Bu merkezde KPMG’nin ve teknoloji paydaşlarının hizmet ve çözümleri sunulacak. Yapay zeka ve siber güvenlik gibi alanlardaki projeler bu laboratuvardan çıkacak.

KPMG Ankara ofisi de büyümeye devam ediyor. Çukurambar’daki The Paragon Tower’da hizmet veren ofisi ise yapılan yeni yatırımlarla hizmet kapasitesini yaklaşık iki katına çıkaran bir büyümeyle bin metrekareye yaklaştı. KPMG Türkiye’nin aynı zamanda, İzmir - Alsancak Heris Tower’da da bir ofisi bulunuyor.

KPMG Hakkında

Denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan ve sektöründeki en büyük dört uluslararası şirketten biri olan KPMG, geçmişi 1867 yılına dayanan, üye firmalar ağı sistemiyle 153 ülkede 207 binin üzerinde çalışanıyla finansal hizmetler, tüketici ürünleri, otomotiv, endüstriyel sektörlerden, gıda, perakende, enerji, telekomünikasyon, kimya gibi pek çok sektöre danışmanlık hizmeti veriyor. KPMG Türkiye ise İstanbul merkez ofisinin yanı sıra Ankara ve İzmir ofisleriyle, 1982 yılından beri 1700 çalışanıyla her sektörden 4000’in üzerinde firmaya sektörler özelinde hizmet verirken, rekabette ihtiyaç duydukları endüstriyel trendler hakkında değer yaratan çözümler sunuyor. Detaylı bilgi için www.kpmg.com.tr adresine başvurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Eğlencenin Başkenti İsfanbul Tema Park Emıtt’Te

EĞLENCENİN BAŞKENTİ


Basın Bilgilendirme Hearthstone Galakrond'un Uyanışı Iı. Bölüm Yayında

28.01.2020 - Galakrond’un Uyanışı’nın ikinci bölümü başladı. Kâşifler Birliği ve League of E.V.I.L. Wyrmrest’te çarpışmaya tutuştu. İki taraflı bu maceranın gelecek bölümünde her iki tarafın hikâyesini de oynamayı ihmal etme. Ayrıca Galakrond’un Uyanışı’nın her bölümünde koleksiyonuna ekleyebileceğin kartlar kazanacağını unutma!


Skagen İle Stilinize Yeşil Dokunuş

Skagen’in yalın zarafetiyle göz alan modeli, ışıltılı taşlarla çevrelenen yeşil kadranıyla tasarımı huzur veren bir dokunuşla tamamlıyor.


Ey Sigortacılık Sektörünün 2020 Görünümü

Uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY’nin Sigortacılık Sektörü 2019 Görünümü Raporu’na göre; sektörde değişimin hız kazanması ile birlikte sigorta şirketlerinin köklü bir dönüşüme ve doğru yeteneklere ihtiyacı var. Düşen faiz oranları, değişen müşteri beklentileri ve demografi sektöre yön verirken, sigorta şirketlerinin operasyonel mükemmelliğin yakalanması ve teknoloji odaklı inovasyona yatırım arasında doğru dengeyi kurması gerekiyor


Telefonunuzun Şarjını En Çok Tüketen Uygulamalar Açıklandı

İŞTE ŞARJ CANAVARI 17 UYGULUMA


Etiketler: KPMG, yeni, Türkiye, hizmet, ekipleriyle

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.