2 Eylül 2019 Pazartesi 13:34

GÜNDEM

Kpmg Türkiye'den Büyüme Hamlesi

KPMG Türkiye’ye beş yeni ortak

Kpmg Türkiye'den Büyüme Hamlesi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sektördeki değişime ve dönüşüme öncülük eden KPMG Türkiye,hizmet yelpazesini genişleterek büyümeye devam ediyor. Alanlarında uzman beş yeni şirket ortağı danışmanlık bölümünde göreve başlıyor. Sektörün tanınmış isimlerinden Müşfik Cantekinler Danışmanlık Bölüm Başkanlığını üstleniyor.

Uluslararası danışmanlık, denetim ve vergi firması KPMG Türkiye büyüme atağına devam ediyor. KPMG ailesine beş yeni şirket ortağı katıldı. Danışmanlık alanında sektörün kıdemli isimlerinden Müşfik Cantekinler, KPMG Türkiye Danışmanlık Bölümü’nün başına geçerken, Hande Şenova ise Danışmanlık Bölüm Başkan Yardımcısı görevini yürütecek.

Finans ve danışmanlık alanlarında hem kamu hem de özel sektörde uzun yıllardır görev alan Emin Alper Karaçar, KPMG Türkiye’de teknoloji danışmanlığı lideri olarak görev yapacak aynı zamanda kamu sektörü liderliği görevini de üstlenecek.

Perakende, tüketici ürünleri, otomotiv ve kimya sektörlerinde, birleşme & satın almalar, değerleme ve finansal modelleme konularında danışmanlık hizmetleri veren Gökhan Kaçmaz, Big4 içinde özellikle kurumsal finansal hizmetler alanında hem yerel hem de uluslararası pek çok müşteriyle çalışan Adnan Erem Germeyan ve başta Türkiye, ABD ve Rusya olmak üzere pek çok ülkede dolandırıcılık, usulsüzlük, yolsuzluk ve kara para aklamaya yönelik soruşturmalarda danışman olarak görev yapan Oytun Önder de şirket ortağı olarak KPMG Türkiye’ye katıldı.

Yeni hizmetler

Yeni ortaklarıyla daha güçlü bir döneme hazırlanan KPMG Türkiye müşterilerine, başta birleşme ve satın alma, teknoloji dönüşümü, teknolojik çözüm, dijital ve Emtech ile siber güvenlik hizmetlerinden oluşan teknoloji danışmanlığı olmak üzere, borç ve sermaye danışmanlığı, gayrimenkul işlem hizmetleri ve adli danışmanlık hizmetlerini sunacak.

‘Atağa devam

KPMG Türkiye Başkanı Murat Alsan, KPMG ailesine katılan, alanlarında deneyimli yeni ortaklarla özellikle şirket birleşme ve satın almaları, teknoloji dönüşümü, teknolojik çözüm ve dijital alandaki güçlerini arttırdıklarını vurguladı. Alsan, “Geçtiğimiz yıl vergi bölümümüzde, Türkiye’nin köklü ve alanında haklı bir üne sahip şirketlerinden Erdikler Bağımsız Denetim ve Yeminli Müşavirlik A.Ş. ile birleşmemizi 1+1=3 etti diye tanımlamıştık. Aynı bakış açısıyla devam ettiğimiz büyüme stratejimize şimdi danışmanlık bölümümüzle devam ediyoruz” dedi. Alsan, KPMG’de geçen yıl başlayan küresel yapılanma kapsamında Türkiye’ye düşen büyüme görevini yerine getirmek için önemli adımlar attıklarını vurgulayarak, “Teknoloji tüm sektörleri baştan şekillendiriyor, oyunun kuralları değişiyor, biz de bu değişim rüzgarını arkamıza alarak, teknolojinin dönüştürdüğü her pazarda daha da güçlenmeyi hedefliyoruz. Sektörümüzde verdiğimiz hizmetler çok değerli ve önemli. Değişen ve dönüşen iş dünyasındaki ihtiyaçlara biz de değişerek, büyüyerek ve çıtayı her seferinde daha yükseğe taşıyarak cevap veriyoruz. Yeni ortaklarımızla hedeflerimize bir adım daha yaklaştık” diye konuştu.

KPMG Hakkında

Denetim, vergi ve danışmanlık hizmetleri sunan ve sektöründeki en büyük dört uluslararası şirketten biri olan KPMG, geçmişi 1867 yılına dayanan, üye firmalar ağı sistemiyle 153 ülkede 207 binin üzerinde çalışanıyla finansal hizmetler, tüketici ürünleri, otomotiv, endüstriyel sektörlerden, gıda, perakende, enerji, telekomünikasyon, kimya gibi pek çok sektöre danışmanlık hizmeti veriyor. KPMG Türkiye ise İstanbul merkez ofisinin yanı sıra Ankara ve İzmir ofisleriyle, 1982 yılından beri 1700 çalışanıyla her sektörden 4000’in üzerinde firmaya sektörler özelinde hizmet verirken, rekabette ihtiyaç duydukları endüstriyel trendler hakkında değer yaratan çözümler sunuyor. Detaylı bilgi için www.kpmg.com.tr adresine başvurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Moda Devrimi Sergisi Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirliği Ortaya Koydu

Moda Devrimi Sergisi Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirliği ortaya koydu


Pernod Ricard Türkiye’Den Paris’E Önemli Atama

Pernod Ricard Türkiye’de İnsan Kaynakları Direktörü (MENAT) olarak görev yapan Neslihan Sezer, Paris’te bulunan Pernod Ricard Genel Müdürlüğü’ne Yetenek Yönetimi Direktörü olarak atandı.


Ece Vahapoğlu, Efe Bebeğin Kıyafetlerini Givin İle İyiliğe Dönüştürüyor!

Başarılı sunucu ve yazar Ece Vahapoğlu, Aralık ayında dünyaya gelen bebeği Efe’nin küçülen kıyafetlerini, Givin mobil uygulaması üzerinden TOÇEV ile maddi yetersizliklerinden dolayı eğitim almakta zorlanan çocuklar için bağışa dönüştürüyor. Efe bebeğin küçülenleri Givin mobil uygulaması ve Givin Akmerkez alt kattaki iyilik mağazasından görülebiliyor ve satın alındığında ödemesi eğitime destek oluyor.


Çocuklar Sömestr Tatilinin Tadını Sbarro®'Da Çıkaracak...

Çocuklar sömestr tatilinin tadını Sbarro®’da çıkaracak!


Netflıx Yeni Belgesel Dizisi Rıse Of Empıres Ottoman’In Özel Gösterimi Gerçekleşti

Netflix’in başrollerini Tuba Büyüküstün, Cem Yiğit Üzümoğlu, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Osman Sonant, Tolga Tekin, Ushan Çakır ve Damla Sönmez’in paylaştığı belgesel dizisi Rise of Empires: Ottoman’ın özel gösterimi, tüm oyuncu kadrosu ve yönetmen Emre Şahin’in katılımıyla Pera Müzesi’nde gerçekleşti.


Etiketler: KPMG, Türkiye, danışmanlık, devam, şirket

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.