4 Mart 2019 Pazartesi 11:31

GÜNDEM

Kraft Ambalaj Üretiminde Stratejik İşbirliği Işıklar Ambalaj

Işıklar Holding’in iştiraki olan Işıklar Ambalaj, dünyanın lider kraft kağıt üreticisi BillerudKorsnäs ile işbirliği gerçekleştirdi. Işıklar Ambalaj, BillerudKorsnäs’ın geliştirmiş olduğunu yüksek teknolojili ürünleri kullanarak yağmura dayanıklı ve çimento karışımının içinde kendiliğinden kaybolan kraft ambalajlar üretecek.

Kraft Ambalaj Üretiminde Stratejik İşbirliği    Işıklar Ambalaj
Kraft Ambalaj Üretiminde Stratejik İşbirliği    Işıklar Ambalaj
Kraft Ambalaj Üretiminde Stratejik İşbirliği    Işıklar Ambalaj
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin köklü kâğıt ambalaj üreticilerinden Işıklar Ambalaj, dünyanın lider kraft kâğıt üreticisi İsveçli BillerudKorsnäs ile işbirliği anlaşması gerçekleştirdi. Çimento, yapı malzemeleri, gıda, maden, kimya ve tohum gibi farklı ürün gruplarına yönelik kraft ambalajlar üreten Işıklar Ambalaj, yapılan anlaşma kapsamında BillerudKorsnäs’ın geliştirmiş olduğu yüksek teknolojili ürünleri ile üretim yapma imkanına kavuşacak.

Anlaşmaya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Işıklar Ambalaj Genel Müdürü Volkan Girişken, “Sürdürülebilir ve çevreci üretim vizyonumuz doğrultusunda önemli bir işbirliğine imza attık. Bu kapsamda BillerudKorsnäs’ın yağmura dayanıklı, uzun raf ömrü sağlayan ve 4 saat boyunca su geçirmeyen Rainsafe ürün teknolojisi yeni ürünlerimizde yer alacak. Aynı zamanda kaybolan torba özelliği olan, çimento malzemeleri ile karıştırıldığında malzemenin bir elementi haline gelen D-Sack® ürününü de yapı malzemeleri ve çimento ambalajlarımızda kullanacağız.” diye konuştu.

Konya ve Irak’ta Üretilecek!

İlgili ürünlerin aynı zamanda müşterilerinin karlılığını artırabileceklerini vurgulayan Girişken, üretimin Konya ve Irak Erbil’de bulunan fabrikalarında yapılacağını belirtti. Girişken, “Yüksek teknolojili ve sürdürülebilir ürünlerimizi hem yurt içi pazara sunacağız hem de yurt dışına ihraç edeceğiz. Bu ürünler bizi dünya pazarında güçlü hale getirecek.” şeklinde konuştu.

Işıklar Ambalaj olarak her zaman sürdürülebilir malzemeler üretmeye odaklandıklarını belirten Girişken, yenilikçi ürünler ile dünya kâğıt torba pazarındaki pozisyonlarını güçlendirmeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Işıklar Ambalaj Hakkında

Işıklar Enerji ve Yapı Holding şirketi olan Işıklar Ambalaj Pazarlama A.Ş, Türkiye’nin önde gelen lider kağıt ambalaj üreticilerinden biridir. Şirket üretime 1969 yılında Bartın’da kurulan kağıt torba fabrikası ile başlamıştır. Bugün, biri Konya’da diğeri ise Irak’ın Erbil kentinde kurulu iki fabrikası ile hem bulunduğu pazarlara yönelik üretim yapmakta hem de Türkiye fabrikasından, üretiminin yarısından fazlasını 40’ın üzerinde ülkeye ihraç etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Teknofest Nuri Demirağ'ın Uçağının Simülasyonuna Ziyaretçilerden Yoğun İlgi

Teknopark İstanbul standına uğrayan Teknofest ziyaretçileri, Türkiye’nin ilk tasarım ve üretim uçaklarından biri olan Nu. D36’nın simülasyonu ile İstanbul semalarında unutulmaz bir nostalji turu yaptılar.


Tim, Teknofest’Te İnovasyonu Gençlerle Buluşturdu

TİM, TEKNOFEST’TE İNOVASYONU GENÇLERLE BULUŞTURDU


Türkiye’Nin İlk Yerli İnovatif Finansman Sistemi Teknofest’Te

TÜRKİYE’NİN İLK YERLİ İNOVATİF FİNANSMAN SİSTEMİ


Avrupa Buz Hokeyi Karşılaşmaları İbb'nin Desteği İle İstanbul'da Yapılacak

AVRUPA BUZ HOKEYİ KARŞILAŞMALARI


Türk Doktorlar Paris’E Çıkarma Yaptı

Batıgöz Sağlık Grubu


Etiketler: Işıklar, Ambalaj, Girişken, Türkiye, kâğıt

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.