4 Mart 2019 Pazartesi 11:31

GÜNDEM

Kraft Ambalaj Üretiminde Stratejik İşbirliği Işıklar Ambalaj

Işıklar Holding’in iştiraki olan Işıklar Ambalaj, dünyanın lider kraft kağıt üreticisi BillerudKorsnäs ile işbirliği gerçekleştirdi. Işıklar Ambalaj, BillerudKorsnäs’ın geliştirmiş olduğunu yüksek teknolojili ürünleri kullanarak yağmura dayanıklı ve çimento karışımının içinde kendiliğinden kaybolan kraft ambalajlar üretecek.

Kraft Ambalaj Üretiminde Stratejik İşbirliği    Işıklar Ambalaj
Kraft Ambalaj Üretiminde Stratejik İşbirliği    Işıklar Ambalaj
Kraft Ambalaj Üretiminde Stratejik İşbirliği    Işıklar Ambalaj
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin köklü kâğıt ambalaj üreticilerinden Işıklar Ambalaj, dünyanın lider kraft kâğıt üreticisi İsveçli BillerudKorsnäs ile işbirliği anlaşması gerçekleştirdi. Çimento, yapı malzemeleri, gıda, maden, kimya ve tohum gibi farklı ürün gruplarına yönelik kraft ambalajlar üreten Işıklar Ambalaj, yapılan anlaşma kapsamında BillerudKorsnäs’ın geliştirmiş olduğu yüksek teknolojili ürünleri ile üretim yapma imkanına kavuşacak.

Anlaşmaya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Işıklar Ambalaj Genel Müdürü Volkan Girişken, “Sürdürülebilir ve çevreci üretim vizyonumuz doğrultusunda önemli bir işbirliğine imza attık. Bu kapsamda BillerudKorsnäs’ın yağmura dayanıklı, uzun raf ömrü sağlayan ve 4 saat boyunca su geçirmeyen Rainsafe ürün teknolojisi yeni ürünlerimizde yer alacak. Aynı zamanda kaybolan torba özelliği olan, çimento malzemeleri ile karıştırıldığında malzemenin bir elementi haline gelen D-Sack® ürününü de yapı malzemeleri ve çimento ambalajlarımızda kullanacağız.” diye konuştu.

Konya ve Irak’ta Üretilecek!

İlgili ürünlerin aynı zamanda müşterilerinin karlılığını artırabileceklerini vurgulayan Girişken, üretimin Konya ve Irak Erbil’de bulunan fabrikalarında yapılacağını belirtti. Girişken, “Yüksek teknolojili ve sürdürülebilir ürünlerimizi hem yurt içi pazara sunacağız hem de yurt dışına ihraç edeceğiz. Bu ürünler bizi dünya pazarında güçlü hale getirecek.” şeklinde konuştu.

Işıklar Ambalaj olarak her zaman sürdürülebilir malzemeler üretmeye odaklandıklarını belirten Girişken, yenilikçi ürünler ile dünya kâğıt torba pazarındaki pozisyonlarını güçlendirmeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Işıklar Ambalaj Hakkında

Işıklar Enerji ve Yapı Holding şirketi olan Işıklar Ambalaj Pazarlama A.Ş, Türkiye’nin önde gelen lider kağıt ambalaj üreticilerinden biridir. Şirket üretime 1969 yılında Bartın’da kurulan kağıt torba fabrikası ile başlamıştır. Bugün, biri Konya’da diğeri ise Irak’ın Erbil kentinde kurulu iki fabrikası ile hem bulunduğu pazarlara yönelik üretim yapmakta hem de Türkiye fabrikasından, üretiminin yarısından fazlasını 40’ın üzerinde ülkeye ihraç etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Umuda Pedal Ekibi, Gbı Europe 2019’Da Mardinli Çocuklar İçin Pedal Çevirecek

Türkiye’nin dört bir yanında her yıl yüzbinlerce çocuğa eğitim desteği veren Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Umuda Pedal ekibinin desteğiyle yeni bir Tasarım ve Beceri Atölyesi kurmak için harekete geçti. Umuda Pedal Ekibi, GBI (Global Biking Initiative) Europe 2019 etkinliği kapsamında 30 Haziran – 6 Temmuz 2019 tarihleri arasında Milano’dan Münih’e pedal çevirerek Mardinli çocuklar için bağış toplayacak.


Ceylan Ertem’Den Hayranlarına Üçü Bir Yerde Sürpriz

HARBİYE’DE ÜNLÜ İSİMLERİ KONUK EDECEK


Skolyoz Tedavisi Hastaya Özel Olmalı

Sağlıklı bir omurganın arkadan bakıldığında ‘düz’ olarak görünmesi gerekiyor. Omurganın yana doğru eğriliklerine skolyoz adı veriliyor. Skolyozu olan bir kişinin röntgeninde omurgası ise "S" veya "C" şeklinde görünüyor. Duruş bozuklukları ile karıştırılabilen skolyoz doğru bir şekilde teşhis edilerek uygun tedavi planlandığında başarılı sonuçlar alınabiliyor. Memorial Antalya Hastanesi Omurga Sağlığı Merkezi’nden Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Yetkin Söyüncü, skolyoz hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı.


Bebeğiniz Diş Çıkartma Döneminde De Kesintisiz Uyuyabilir

Bebeklerin uyku düzenini etkilediği için diş çıkarma dönemleri bazı ebeveynler için endişe verici olabiliyor. Bebeklerin 6 aylıktan 2 yaşına kadar karşılaştığı uyku sorunlarının diş çıkarma döneminden kaynaklandığı düşünülüyor. Peki, ebeveynler arasındaki bu yaygın inanışın gerçeklik payı nedir? Prima Uzman Kurulu Üyesi ve Uyku Danışmanı Pınar Sibirsky, bebeklerde diş çıkarma dönemine ilişkin ebeveynlere önemli önerilerde bulunuyor.


Türkiye’Nin Yurtdışı Tanıtımlarında Mobilya Sektörünü Modoko Temsil Edecek!

TÜRKİYE’NİN YURTDIŞI TANITIMLARINDA MOBİLYA SEKTÖRÜNÜ MODOKO TEMSİL EDECEK!


Etiketler: Işıklar, Ambalaj, Girişken, Türkiye, kâğıt

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.