20 Eylül 2019 Cuma 17:00

GÜNDEM

Kritik Bölgelerde Ekipler Konumlandı

İstanbul’a sabah saatlerinde Karadeniz üzerinden giriş yapan yağmurlu hava, il geneline yayılarak çisenti şeklinde yağış bırakmaya devam ediyor. Çatalca, Arnavutköy, Eyüp, Sarıyer ve Şile’de zaman zaman etkisini arttıran yağışların akşam saatlerinde İstanbul’u terk etmesi bekleniyor.

Kritik Bölgelerde Ekipler Konumlandı
Kritik Bölgelerde Ekipler Konumlandı
Kritik Bölgelerde Ekipler Konumlandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bugün sabah saatlerinde İstanbul’un kuzey ilçelerinden kente giriş yapan yağmurlu sistem gün içerisinde tüm ilçelere yağış bırakmaya başladı. Çatalca, Arnavutköy, Eyüp, Sarıyer ve Şile 15 kg yağış alırken kent geneline ortalama 10 kg yağış düştü. Orta şiddette esen Poyraz nedeniyle hissedilen sıcaklık 19 derece seviyelerine geriledi.

İBB, meteorolojiden ve AKOM'dan gelen uyarıları sonrasında vatandaşların yağmurdan olumsuz etkilenmemesi için gerekli tedbirleri aldı. Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler Avrupa Yakasında 52, Anadolu Yakasında 47 olmak üzere toplam 99 bekleme noktasında 541 personel ile hazır bekletiliyor. Su baskınlarına anında müdahale etmek için 115 su tahliye ve 147 kamyonetli müdahale aracı kritik bölgelerde konumlandırılıyor.

Yağışın başlangıcından itibaren İstanbul genelinde olumsuzluk yaşanmazken yağışlı havanın saat 20:00’den sonra etkisini kaybederek şehri terk edeceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Türk Turizm Sektöründe Finans Teknolojilerinin Kullanımı İçin Önemli Adım

Turizm sektörünün dijital dönüşümünde önemli adımlardan bir yenisi daha TÜRSAB ve iyzico iş birliğiyle hayata geçirildi. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin geçtiğimiz ay başlayan dev projesi TÜRSAB Rota’nın ödeme altyapısında iyzico’nun yapay zekalı teknolojileri kullanılacak. Bu iş birliğinin Türkiye turizm sektöründe büyümeye önemli bir katkı sunması bekleniyor.


Yılın İlk Ara Tatilinde Öğrenciler Renklerin Gücünden İlham Alıyor Adel Kalemcilik

Yılın İlk Ara Tatilinde Öğrenciler


Vodafone’Un “Kaçmaz Kırmızı” Kampanyasıyla Herkes Kazanıyor

Vodafone, yeni “Kaçmaz Kırmızı” kampanyasıyla müşterilerine çeşitli faydalar sunuyor. Her ay belli günlerde ve saat aralıklarında Vodafone Yanımda mobil uygulaması ve internet üzerinden düzenlenen kampanyayla, Vodafone kullanıcıları, mobil internetten Vodafone Pass paketlerine kadar pek çok hediye kazanıyor.


28 Günde Pürüzsüz Bir Cilt, Selülitsiz, İncecik Bacaklar!

28 GÜNDE PÜRÜZSÜZ BİR CİLT


Aktif Bank, Afrika Çalışmalarında 175 Bin Kilometre Yol Kat Etti, 220 Banka İle İş Birliği Yaptı

Africa Investment Forum’a sponsor olan ilk Türk bankası olan Aktif Bank, son iki yılda Afrika’daki faaliyetleri kapsamında 175 bin kilometre yol kat ederek 220 banka ile iş birliği tesis etti. Afrika Kalkınma Bankası ev sahipliğinde 11-13 Kasım tarihlerinde Johannesburg’da düzenlenen etkinlik kapsamında; Afrika ülkelerindeki ticaret, yatırım ve ortaklık imkânları masaya yatırıldı.


Etiketler: yağış, İstanbul, için, Yakasında, müdahale

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.