6 Kasım 2018 Salı 10:56

GÜNDEM

Küçük İşletmelere Ağ Yönetiminde Büyük Kolaylık; Zyxel’Den Tak Çalıştır Yeni Poe + Switch

Küçük işletmelere ağ yönetiminde büyük kolaylık. Zyxel’in KOBİ’ler için geliştirdiği yeni web yönetimli “Gigabit PoE Switch Ailesi” işletmelerde güç tüketimini optimum seviyede tutuyor.

Küçük İşletmelere Ağ Yönetiminde Büyük Kolaylık; Zyxel’Den Tak Çalıştır Yeni Poe + Switch
Küçük İşletmelere Ağ Yönetiminde Büyük Kolaylık; Zyxel’Den Tak Çalıştır Yeni Poe + Switch
Küçük İşletmelere Ağ Yönetiminde Büyük Kolaylık; Zyxel’Den Tak Çalıştır Yeni Poe + Switch
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çünkü Power over Ethernet (PoE) teknolojisiyle hem veri iletimini, hem de güç ihtiyacını aynı kablo üzerinden sağlamak mümkün. Pazarın ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden ve son teknolojileri bünyesinde barındıran ürünler ile şirketlerin verimliliğini artıran Zyxel, yeni seri “Gigabit PoE Switch Ailesi” ile işletmelerin bilgi işlem iş yükünü hafifletiyor.

Zyxel Pazarlama ve Marka Müdürü Özden Aliyagiç Uyar, günümüzde küçük işletmelerin; erişim noktası, IP temelli güvenlik kamerası, IP Telefon, masaüstü ve diz üstü bilgisayar gibi cihazları entegre bir yapıda kullanarak bilgi işlem maliyetlerini en aza indirdiğine dikkat çekiyor.

“KOBİ’ler network hizmetlerinden yoğun uygulamaları destekleyecek bağlantı kalitesi, daha az ağ problemi ve kolay yönetim gibi özelliklere ek olarak yüksek performans bekliyor” diyen Uyar sözlerini şöyle sürdürüyor:

Zyxel GS1005HP ( 4 port) ve GS1008HP ( 8 port) POE switch’ler tüm bu beklentileri karşılıyor. Bir PoE switch yalnızca ağ bağlantısını taşımakla kalmaz aynı zamanda PoE IP kameralara da güç de sağlar. PoE özellikli switch’ler network kablosu üzerinden hem enerji, hem de data transferi imkanı sunar. Bu nedenle IP kameralar ile entegre çalışabilen yeni nesil switch’ler, kurumları esnek bir yapıya kavuşturur. Zyxel GS1005HP ve GS1008HP POE Gigabit Ethernet Switch’ler sayesinde kurumlar, priz ihtiyacı ve kablo uzatmasına gerek duymaz. Bu sayede kurulum ve işçilik maliyetlerinden tasarruf eder. Cihazlardaki mevcut Akıllı PoE teknolojisi, işletmelerin güç kaynağını daha etkili kullanmasına da imkân tanır.”

IEEE 802.3az ile güç tasarrufu

Web Yönetimli Gigabit PoE Switch ailesinde bulunan gömülü IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) fonksiyonu, ağ trafiğini otomatik olarak algılamaya ve güç tüketimini dinamik olarak ayarlamaya imkan tanıyor. Böylece güç tüketiminde optimum performans sağlanıyor.

Her iki switch’in (Zyxel GS1005HP ve GS1008HP) toplam 60W güç kapasitesi bulunuyor. Güç kapasitesi 50W’a eriştiğinde yeşil enerji destekli ürün, üzerinde yer alan turuncu LED ikaz göstergesi, güç dengesini otomatik olarak ayarlıyor.

Kolay Yapılandırma

Yönetimi son derece kolay olan Web Yönetimli Gigabit PoE Switch Ailesi, herhangi ek yazılıma ihtiyaç duyulmadan kolayca şirketlerin bünyesine entegre edilebiliyor. Ürün sadece birkaç basit tıklama ile yapılandırmanızı sonuçlandırmanıza imkan sunan kolay, kullanıcı dostu ve sezgisel web arayüzü ile dikkat çekiyor. Bu özellik kısıtlı BT personeli bulunan küçük işletmelerin hayatını kurtarıyor.

Zyxel; Ağ Dünyasındaki İş Ortağınız.

İlginizi Çekebilir

Bodrum Müzik Festivali’Nde Dünya Tangolarıyla Muhteşem Bir Gece

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ’NDE ÜÇÜNCÜ GÜN


Uğur Yücel Bu Kez Datça’Da Güldürdü

UĞUR YÜCEL BU KEZ DATÇA’DA GÜLDÜRDÜ


Bu Sene Bayramlıklar İnternetten Alındı

Kurban Bayramı’nı tatil fırsatı olarak değerlendirenlerin online alışveriş istatistikleri, iyzico tarafından açıklandı. 32 binden fazla e-ticaret sitesinin ödeme altyapısını sağlayam iyzico’nun verilerine göre bayram tatili döneminde her üç alışverişten ikisini kadınlar gerçekleştirdi. Kadınların en çok alışveriş yaptığı sektör ise giyim, ayakkabı ve aksesuar oldu.


Snc'nin Dornier 328 Uçak Projesi Merkel'in Desteğiyle Almanya'da Yeniden Hayata Geçiyor

Dornier 328 Üretimi Almanya'da Yeniden Başlıyor


Öğrenciler Sınavlara Dersaneyle Değil Telefonla Hazırlanıyor

Yeni nesil öğrenciler dijital dünyanın imkanlarından en üst seviyede faydalanıyor. Dersaneler ve özel derslerin yerini artık mobil uygulamalar almaya başladı. Öğrenciler ders çalışırken ve sınava hazırlanırken çözemedikleri problemleri eğitmenlere kolayca sorarak dakikalar içinde cevap alıyor. Üstelik tüm bunları akıllı telefon ile yapmak mümkün oluyor.


Etiketler: Zyxel, switch, Gigabit, Switch, işletmelerin

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.