7 Ekim 2019 Pazartesi 10:07

GÜNDEM

Küçükler İçin Yeni Eğlenceli Bir Macera Başlıyor!

LR ALOE VIA Çocuk serisi, 3'ü 1 arada Saç ve Vücut Şampuanı ve Çocuk Diş Macunu ile karşınızda! Eğlenceli orman hayvanlarıyla süslü yeni seri ile, banyo keyfi tatlı bir maceraya dönüşürken, diş fırçalamak sorun olmaktan çıkıyor.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticilerinden olan LR Health & Beauty, yeni çıkardığı Aloe Via Çocuk serisi ile, küçükleri eğlenceli bir maceraya davet ediyor...

Maymun Andy ile kaplan Tom’un arkadaşlığı sayesinde, minikler bundan böyle banyoya kendiliklerinden koşacak, yatmadan önce diş fırçalamayı iple çekecekler! Serinin iki ürünü olan 3’ü 1 arada Şampuan ve Diş Macunu, eğlenceli özel ambalajlarının yanında, annelerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir içerikten oluşuyor.

%30 Aloe Vera jel, pantenol ve organik şeftali ektresi içeren ve meyvemsi kokusu ile maymun Any sayesinde küçüklerin kalbini çalan “Aloe Vera Kids Çocuklar için 3'ü 1 arada Saç ve Vücut Şampuanı”, saçı koruyup kolay taranmasını sağladığı gibi, saç derisinin yanı sıra tüm cildi de nemlendirme özelliğine sahip.

Kaplan Tom ile ince gibi dişler

Serinin diğer ürünü olanAloe Vera Kids Çocuklar için Diş Macunu” da %38 Aloe Vera jel içeriği ve çocuk odaklı florür seviyesi ile dişleri temizlediği gibi, diş etlerinin bakımını da yapıyor. Ksilitol diş çürümesine karşı koruyucu etki yaparken, kalsiyumla da küçüklerin diş minesi güçlendiriliyor.

Fiyatlar:

Aloe Vera Kids Çocuklar için 3'ü 1 arada Saç ve Vücut Şampuanı: 43,90 TL

Aloe Vera Kids Çocuklar için Diş Macunu: 18,90 TL

LR Health & Beauty Hakkında

1985’ten bu yana güzellik ve sağlık ürünleri sektöründe faaliyet gösteren LR Health & Beauty; dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden birisidir. “More Quality For Your Life” sloganıyla müşterilerine yüksek kalitede Aloe Vera içeriğiyle ön plana çıkan ALOE VIA markasıyla el, yüz, vücut, saç ve bebek bakım ürünleri, yaşlanma karşıtı ürünler, gıda takviyeleri ve kozmetik ürünleri sunan LR, bu sene Türkiye’deki 15. yılını kutlamaktadır. Dünya çapında 27 ülkede faaliyet gösteren LR, bünyesinde bulundurduğu 1.200 çalışanı, yüz binlerce kayıtlı iş ortağı ve müşterisiyle global doğrudan satış sektörünün önde gelen oyuncularındandır. İnovasyona ve yüksek kaliteye önem veren LR, yüksek teknoloji kullanılan Ar-Ge tesislerinin yanı sıra, bu sene Avrupa’nın en modern Aloe Vera üretim tesisini kurmuştur. Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticilerinden birisi olan LR’ın ürünleri IASC (International Aloe Vera Science Council), INSTITUT FRENSENIUS kalite sertifikalarına ve DERMATEST onayına sahiptir. LR’ın Bruce Willis, Karolina Kurkova, Emma Heming-Willis, Guido Maria Kretschmer ve Cristina Ferreira gibi ünlülerle yürüttüğü iş birlikleriyle oluşturduğu özel parfüm serileri, dünya çapında 40 milyonun üzerinde satış rakamıyla kalitesini ispatlamıştır. Yüksek Alman kalitesindeki ürünleri, benzersiz otomobil konsepti, satış ortaklarına sunduğu mesleki eğitim hizmetleri ve şeffaf pazarlama planları, LR başarısının arkasındaki temel faktörlerdir. LR bünyesinde 2006 yılında, çocukların korunması amacıyla dünya çapında projeler gerçekleştirmek üzere LR Global Kids Fund kurulmuştur. LR, Avrupa Doğrudan Satış Derneği (SELDIA) ve Türkiye Doğrudan Satış Derneği (DSD) üyesidir.

Sorularınız için:

LR Health & Beauty

Tansu Taşkıran

Küçük Çamlıca Üç Pınarlar Cad. Güler Sok. No:2

34696 Üsküdar İSTANBUL

Nüket Aksoy

Medya Direktörü

İlginizi Çekebilir

Dmd Hastalarına Destek Zamanı

13/12/2019


Davet

Tasarım Markasının Özel Gecesi


Ytong Mimari Fikir Yarışması Dijital Kolokyum’U 15 Aralık, Pazar Günü Canlı Yayında

“Plan B: Akıntıya Karşı Bir Mimarlık Okulu” temasıyla mimarlık eğitimine odaklanan Ytong Mimari Fikir Yarışması’nın Dijital Kolokyum’u 15 Aralık 2019 Pazar günü saat 11.00’den itibaren Ytong Akademi web sitesinden, Türk Ytong Youtube kanalından ve sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak.


Yeni Lg Gram Serisi, Mobilite, Performans Ve Uzun Pil Ömrünün Bir Arada Olabileceğini Kanıtladı

LG Electronics Hakkında:


Marsh Türkiye’Ye Yeni Transfer

Müşterilerinin sektörlerine özel risklerini etkili bir şekilde yönetmeleri için yaratıcı çözümler sunan Marsh’ın Türkiye ofisinde önemli bir transfer gerçekleştirildi. Marsh Türkiye’nin Finansal Sigortalar Bölümü Liderliği görevine Aykut Çakıroğlu getirildi.


Etiketler: Aloe, Vera, Kids, ürünleri, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.