18 Temmuz 2019 Perşembe 10:08

GÜNDEM

Kurban Bayramı’Nda En İyi Fiyatlı Kurbanlık Ve Ücretsiz Et İşleme Hizmeti Migros’Ta

KURBAN BAYRAMI’NDA EN İYİ FİYATLI KURBANLIK VE

Kurban Bayramı’Nda En İyi Fiyatlı Kurbanlık Ve Ücretsiz Et İşleme Hizmeti Migros’Ta
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ÜCRETSİZ ET İŞLEME HİZMETİ MİGROS’TA

Migros, bu Kurban Bayramı’nda da çağdaş yöntemlerle, noter ve din görevlisi huzurunda İslami usullere uygun ve hijyenik şartlarda kesimi yapılan kurbanları, Migros kalitesi ve güvencesi ile müşterilerilerine ulaştırıyor. Migros’ta; canlı ağırlığı ortalama 30-35 kg, koli ağırlığı minimum 12 kg olan kurbanlık koç 1.245 TL, canlı ağırlığı ortalama 40-45 kg, koli ağırlığı minimum 16 kg’lık kurbanlık koç 1.395 TL TL ve 1/7 hisseli büyükbaş kurbanlık ise sakatat kısmı içermeden en az 21 kg kemiksiz et olmak üzere 1.595 TL’den satışa sunuluyor. Kurban siparişlerinde, kredi kartına 3 veya 6 taksit veya nakit ödeme seçeneği bulunuyor; Money Bonus Kart sahipleri ise anında 100 TL indirim kazanıyor. Migros’un müşterilerine sağladığı kolaylıklar arasında adrese teslim seçeneği veya mağazadan teslimlerde ücretsiz et işleme hizmeti de yer alıyor.

Kurban Bayramı’nda müşterilerine sağlıklı ve güvenilir kurban almanın rahatlığını yaşatan Migros, Anadolu’nun dört bir yanındaki yetiştiricilerden özenle seçilen kurbanlıkları en iyi fiyatla ve ücretsiz et işleme hizmeti ile satışa sunuyor. Veteriner hekimler tarafından alınan kurbanlıklar, çağdaş yöntemlerle, noter ve din görevlisi huzurunda İslami koşullara uygun olarak kesiliyor. Kurban siparişleri, Migros mağazalarından, 444 10 44 numaralı müşteri hizmetleri hattından veya www.migros.com.tr üzerinden verilebiliyor. Migros müşterileri dilerlerse kurbanlarını belirttikleri adrese teslim ettirebildikleri gibi dilerlerse mağazadan da teslim alabiliyorlar. Mağazadan teslimlerde ücretsiz et işleme hizmeti de sunuluyor.

Migros’ta canlı ağırlığı ortalama 30-35 kg, koli ağırlığı minimum 12 kg olan kurbanlık koç 1.245 TL, canlı ağırlığı ortalama 40-45 kg, koli ağırlığı minimum 16 kg’lık kurbanlık koç 1.395 TL TL ve 1/7 hisseli büyükbaş kurbanlık ise sakatat kısmı içermeden en az 21 kg kemiksiz et olmak üzere 1.595 TL’den satışa sunuluyor.

3 ve 6 taksit avantajı yanında Money Bonus’a anında 100 TL indirim

Migros kurban siparişlerinde, kredi kartı veya nakit ödeme seçeneği sunuyor. Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet mağazalarından kredi kartıyla yapılan ödemelerde; Bonus, Money Bonus, Maksimum ve World kartlarına 3 veya 6 taksit seçeneği; Axes, Paraf ve Ziraat Bankkart kartlarına ise 3 taksit seçeneğinden yararlanmak mümkün. Sanal Market üzerinden verilen siparişlerde ise Money Bonus, Garanti Bonus, İş Bankası, Yapı Kredi World kartlarına 6 taksit seçeneği bulunuyor.

Migros müşterileri, Money Bonus kredi kartı ile yapılan kurban alışverişlerde anında 100 TL indirim imkanından yararlanabiliyor. Money Bonus indirimi en fazla 2 kurbanlık alışverişinde geçerli oluyor.

Adrese teslimat

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya il merkezlerinde adrese teslimat yapılabiliyor. Migros’un internet sitesi veya müşteri hizmetleri hattı üzerinden verilen adrese teslim kurban siparişlerinde teslimat ücreti alınmıyor. Migros mağazalarından verilecek adrese teslim kurban siparişlerinde ise 15 TL teslimat ücreti fiyata ilave ediliyor.

İslami kurallara uygun, veteriner hekim kontrolünde kesim

Sipariş verilen kurbanlıkların kesim öncesinde, Migros’un veteriner hekimleri tarafından canlı muayenesi ve resmi kurum tarafından verilen sağlık raporlarının kontrolleri yapılıyor. Kesimler, yasal mevzuata ve standartlara uygun şekilde onaylı kesimhanelerde gerçekleştiriliyor. İslami kurallara uygun olarak bayram namazını takiben, din görevlisi ve noter huzurunda isim okunarak kesilen kurbanlıklar genel hisse kolisi olarak hazırlanıyor. Kesim sonrasında kurbanlıkların karkas ve iç organları yüzde 100 sağlık muayenesinden geçiriliyor. Kesim bilgisi, müşterinin sipariş formunda belirttiği cep telefonuna SMS olarak iletiliyor.

Müşterinin tüketim tercihine göre ücretsiz et işleme hizmeti

Kurbanda, 16 kg koç, 12 kg koç ve büyükbaş 1/7 hisse olmak üzere üç seçenek bulunuyor. Kurbanlık koçlar koli içinde 2 but, 2 kol, 2 kafes, 1 gerdan ve 1 böbrek yatağı olacak şekilde hazırlanıyor. Kesilen kurbanlık koçların veteriner hekim muayenesi sonucunda, tüketimi uygun olan karaciğer, dalak ve yüreği koli içerisinde yer alıyor. Kurbanlık büyükbaşlar ise kemiksiz hale getirilerek 7 eşit hisse olacak şekilde hazırlanıyor.

Kesim sonrası karkaslar parçalamaya alınmadan önce soğuk odalarda dinlendirilerek gereken sıcaklığa inmesi sağlanıyor. Bu nedenle koç kurbanlıklar bayramın 2. günü, büyükbaş kurbanlıklar da bayramın 3. günü soğuk zinciri korunarak müşterilere teslim ediliyor.

Müşteriler, kurban kolilerini Migros mağazalarından teslim almaları halinde, randevu aldıkları saatte tercihlerine en uygun şekilde parçalama ve hazırlama hizmetinden de yararlanabiliyorlar. Koç kurbanlıklar istenilen sayıda kemikli olarak parçalanırken, büyükbaş kurbanlıklarda etlerin istenilen bölümleri kıyma, kuşbaşı ve parça et olarak hazırlanarak müşteriye sunuluyor.

Kurbanlıklar, müşterinin tercihine göre Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’na (ZİÇEV) veya Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na (Koruncuk) bağışlanabiliyor. Ayrıca sakatatlar da Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na (TEGV) ve Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’na (ZİÇEV) bağışlanıyor. Bağış belgeleri koli içerisinde müşterilere ulaştırılıyor.

İlginizi Çekebilir

Obezite

KONU: 10 soruda obezite


Bülten Network Yılbaşı Kapsül Koleksiyonu

NetWork, yeni yılı oldukça iddialı ve parlak tasarımlardan oluşan sınırlı sayıdaki Yılbaşı kapsül koleksiyonu ile karşılıyor. Her daim zamansız ve cesur stilden beslenen NetWork Sonbahar/Kış 2019-20 Kadın Koleksiyonu, en keyifli davetlerinizde size eşlik etmek için hazır!


Bu Çadır Denizlilileri Ev Sahibi Yapacak Aquacity’De %40 İndirimle Çadır Fırsatı

AquaCity Denizli’de 13 Aralık – 5 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek Çadır Günleri başlıyor. Denizlileri ev sahibi yapacak kampanaya da %40 indirimle yılın son ama en büyük fırsatı sunuluyor.


İspanyol Start Up Şirketi Jeff’Ten Franchise Şube Fırsatı

İspanya’da kurulan ve şu anda 32 ülkede kullanıcılarının günlük hayatlarını kolaylaştırmak için hizmetler sunan Jeff, Türkiye pazarında çamaşırhane, güzellik salonu ve fitness franchise’ları vererek yaygınlaşmayı hedefliyor. Jeff, 2020 sonuna kadar İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya’da 250 şube açmayı planlıyor.


Asıl Kaos Şimdi Başlıyor! La Casa De Papel 4. Kısım 3 Nisan’Da Netflıx’Te!

Tarih duyurusunu izlemek için tıklayın


Etiketler: Migros, ağırlığı, kurbanlık, veya, Bonus

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.