8 Mayıs 2019 Çarşamba 09:31

GÜNDEM

“Kurşun Trafiği” Aksiyon Dolu Hikayesiyle Filmbox Hd’De

“Kurşun Trafiği” aksiyon dolu hikayesiyle FilmBox HD’de

“Kurşun Trafiği” Aksiyon Dolu Hikayesiyle Filmbox Hd’De
“Kurşun Trafiği” Aksiyon Dolu Hikayesiyle Filmbox Hd’De
“Kurşun Trafiği” Aksiyon Dolu Hikayesiyle Filmbox Hd’De
“Kurşun Trafiği” Aksiyon Dolu Hikayesiyle Filmbox Hd’De
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Macera dolu bir aksiyon filmi olan “Kurşun Trafiği”, FilmBox HD ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Ünlü yönetmen Ara Paiaya’nın yönettiği filmin başrollerinde Mickey Rourke, Daryl Hannah ve Dominique Swain yer alıyor.

Yaptığı onlarca kirli iş sonrası yorgun düşen tetikçi Bradley, hayatının anlamını aramaya başlamışken enteresan bir olayla karşılaşır. Para karşılığı insan ticareti yapan acımasız bir çete tarafından zorla çalıştırılan ve eziyet edilen bir kadınla karşılaşan Bradley, genç kadını kurtarmak üzere bir maceraya atılır. Namlusunu uzun yıllardır çalıştığı yeraltı dünyasının üstüne doğrultan Bradley’in heyecan ve macera dolu sürükleyici hikayesini sakın kaçırmayın.

9 Mayıs Perşembe günü saat 21.30’da ekranlara gelmeye hazırlanan “Kurşun Trafiği” filmini Turkcell TV+, Kablo TV, D-Smart ve FilmBox Live platformları üzerinden izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Gençlerbirliği Futbol Takımı'nın Yeni Transferi Pıerre Yves Nıcolas Polomat Acıbadem Ankara Hastanesi’Nde Sağlık Kontrolünden Geçti

Gençlerbirliği Futbol Takımı'nın yeni transferi Pierre Yves Nicolas Polomat, Acıbadem Ankara Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.


‘Bağdat Paktı’Nı Türkiye’De İlk Kez Vbky Yayımlıyor

Prof. Dr. Behçet Kemal Yeşilbursa “Bağdat Paktı: İngiltere ile Amerika'nın Ortadoğu Savunma Politikaları”nda, kitaba da adını veren yapılanmayı her yönüyle inceliyor. Türkiye, Irak, İran, Pakistan, İngiltere ve ABD’nin 1950’li yıllardaki siyasi hedeflerini değerlendiren Yeşilbursa, “Pakt, II. Dünya Savaşı’ndan sonra ortaya çıkan Sovyet yayılmacılığına karşı İngiltere ve Amerika’nın Ortadoğu’da oluşturmaya çalıştıkları savunma projelerinin vücut bulmuş halidir” diyor.


Gençlerbirliği Yeni Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, Acıbadem Ankara Hastanesi’Nde Sağlık Kontrolünden Geçti

Gençlerbirliği Futbol Kulübü yeni teknik direktörü Mustafa Kaplan ve ekibi Acıbadem Ankara Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti


Sony Yeni Fe 200 600Mm F5.6 6.3 G Oss Süper Telefoto Zoom Lensin Çıkışını Duyurdu

Sony, genişleyen full-frame FE lens yelpazesinin en son üyesi yeni FE 200-600mm F5.6-6.3 G OSS süper telefoto zoom lensi (model SEL200600G) tanıttı.


Türkiye’Nin Yurtdışı Tanıtımlarında Mobilya Sektörünü Modoko Temsil Edecek!

TÜRKİYE’NİN YURTDIŞI TANITIMLARINDA MOBİLYA SEKTÖRÜNÜ MODOKO TEMSİL EDECEK!


Etiketler: Bradley, dolu, Kurşun, Trafiği, FilmBox

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.