11 Ekim 2018 Perşembe 10:27

MODA

Kurum Kültürü Şirketlerin Geleceğini Belirliyor

Dale Carnegie Academy

Kurum Kültürü Şirketlerin Geleceğini Belirliyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

105 yıldır tüm dünyada bireylerin iş hayatında daha başarılı olmaları amacıyla kişisel gelişimlerini destekleyen Dale Carnegie Akademi, 14 Kasım 2018’de Kurum Kültürü Zirvesi’ni gerçekleştiriyor. Zirve’de, Kurum Kültürü konusundaki en son gelişmeleri konunun uzmanları ve firma temsilcileri anlatacak.

Tüm dünyada iş odaklı kişisel gelişim denildiğinde ilk akla gelen kurumlardan olan Dale Carnegie Akademi, 14 Kasım 2018’de düzenleyeceği Kurum Kültürü Zirvesi ile, strateji, iş akışları, sürekli gelişim, liderlik ve çalışan deneyiminin birbiriyle uyumu ve bütünlüğü için “Kurum Kültürü”nün tüm yönleriyle tartışılacağı bir ortam sağlıyor. Kurumların yazılı olmayan kuralları olarak tanımlanan kurum kültürü, bir kurumun geleceğini şekillendirecek tüm faktörlerin temel belirleyicisi olarak kabul ediliyor.

Kurum kültürü konusunda bilgi veren Dale Carnegie Akademi Türkiye Yönetici Ortağı Dr. Çağlayan Bodur “Kurum Kültürü, en genel anlamda bir kurumun hayata geçen ortak değerleri, davranışları, inanışları ve tutumlarıdır. Kurum kültürü söz konusu olduğunda, en önemli noktalar olarak, bahsi geçen tutumların çalışanların hepsinde mevcut olmasını ve kağıt üzerinde tanımlanmakla kalmayıp hayata geçmesini işaret edebiliriz. Kültürün yaratılması, şekillenmesi ve benimsenmesinde, lidere büyük sorumluluk düşüyor. Liderin hedeflenen kültüre inanması, rol model olması, bu kültürü bütün kararlarında göz önünde bulundurması ve kurum içinde benimsenmesine ön ayak olması gerekir” diyor.

Kültür Stratejiyi Yener

Kurum kültürünün, büyük küçük fark etmeksizin tüm kurumların yöneticileri tarafından detayları ile tanımlanması gerekliliğine dikkat çeken Çağlayan Bodur “Doğru yönetilemeyen, uygun şekilde yönlendirilmeyen kurum kültürü, mutlak suretle şirketin stratejisini alt ederek, kurumları belirsiz bir geleceğe sürükler. Basit ama güçlü model ve yöntemler kullanarak kurumun mevcut kültür tarzını belirlemek ve benimsenmek istenen kültürü empoze etmek mümkün” şeklinde konuştu.

Kurum Kültürü ile İlgili Tüm Detaylar Kurum Kültürü Zirvesi 2018’de

Dale Carnegie Akademi Türkiye tarafından düzenlenen Kurum Kültürü Zirvesi’nde, kurumun ulaşmak istediği noktaya daha hızlı ve sorunsuz ulaşmak için kurum kültürünün doğru şekilde nasıl oluşturulabileceği başta olmak üzere, kurum kültürü ile ilgili tüm süreç ve konular ele alınıyor. Alanında uzman isimlerin örnek uygulamalar eşliğinde bilgi vereceği zirveye kayıt için Dale Carnegie Akademi Türkiye ile temasa geçilebiliyor.

14 Kasım 2018, Çarşamba

Moda Deniz Kulübü

Dale Carnegie Akademi Türkiye:

02165044736

Hülya Arslan

Dale Carnegie Akademi, 1997 yılından bu yana kurumların organizasyonel gelişimine katkı sağlamak amacıyla eğitim, danışmanlık ve koçluk faaliyetlerini sürdürüyor. Sunduğu hizmetlerde, bilimsel verilere dayalı, evrensel ve ülkemizde uygulanabilirliği olan global uzmanlıkları kullanıyor. Bunların başında Türkiye Lisansörü olduğu, 90’dan fazla ülkede faaliyetini sürdüren 100 yılı askın tecrübeye sahip Dale Carnegie Training metodolojisi bulunuyor. 20 yılı aşkın sürede, farklı sektörlerde 1200’den fazla firmanın organizasyonel ve farklı seviyelerde 300 binden fazla profesyonelin iş odaklı kişisel gelişimine katkıda bulundu.

İlginizi Çekebilir

Hitachi Vantara’Nın Kıdemli Kanal Müdürü Özlem Köklü Avcı Oldu

İş dünyasına veri odaklı yaklaşımıyla akıllı ve inovatif çözümler sunan Hitachi Vantara, kanal ve iş ortakları süreçlerini yönetmek üzere, Kıdemli Kanal Müdürü pozisyonuna Özlem Köklü Avcı’yı getirdi. Avcı’nın Hitachi Vantara’nın iş ortağı stratejisi ve büyüme hedeflerinde önemli bir rol oynaması bekleniyor.


Atatürk İstanbul’Da Sergisi Trump Avm’De, 26 31 Ekim

Ulu önderimiz Atatürk’ün İstanbul’da gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında çekilen fotoğrafları, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Trump Alışveriş Merkezi’nde sergilenecek. ‘Atatürk İstanbul’da sergisi kapsamında Atatürk’ün İstanbul'a yaptığı ziyaretlerin, resmikabullerin ve Florya'daki tatil günlerinin fotoğrafları AVM içerisinde yer alacak.


“Narcos”Un Unutulmaz Müziğinin Arkasındaki Deha Rodrigo Amarante Ve “True Detective”İn Büyüleyici Sesi Lera Lynn Zorlu Psm’Ye Geliyor

Efsane dizi müziklerinin yaratıcıları İstanbul’da:


Şıklığınızın Tamamlayıcısı Sneaker’Lar In Street'te!

Moda dünyasının en sevdiği trend olan sneaker’lar, renkleri ve geniş kullanım alanlarıyla Sonbahar/Kış sezonunda da sokak modasının gündeminden düşmüyor. In Street mağazalarındaki sneaker modelleri, hem büyüklerin hem de çocukların yeni sezonda en cool tarzı yakalamalarını sağlıyor.


Marks & Spencer’Dan Çok Özel Kampanya

Alışveriş deneyimini tek çatı altında sunduğu zengin koleksiyonlarıyla farklı kılan


Etiketler: Kurum, Dale, Carnegie, Akademi, Kültürü

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.