24 Mart 2019 Pazar 20:14

GÜNDEM

Kuştepe Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin beraberinde CHP İstanbul İl Merkezi Yönetiminden Bahattin Tunalı ve CHP Şişli Belediyesi Meclis Üyesi adayları Kuştepeliler’le buluştu.

Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Keskin’i meşale ve havai fişeklerle karşılayan birçok Kuştepeli oyun havaları eşliğinde sevgi gösterileri yaptı.

Buluşmada konuşan Tunalı, Keskin’in mahalleye gelen ilk başkan adayı olduğunu söyleyerek “Metropol kentinde, Şişli'nin göbeğinde hâlâ böyle sokaklar var. Bu sorunu sizin bize vereceğiniz destekle çözeceğiz. Her zaman romanlara önyargılı davrandılar. Biz bu önyargıyı CHP’li belediyelerde değiştirdik, yaşam koşullarını düzelttik” dedi.

Keskin de adaylık sürecinde ilk açık hava toplantısını Kuştepe'de yaptığını belirterek, “Bu hâlde olmanızın sebebi siyasilerdir. Roman vatandaşlar İstanbul’un en eskilerindendir. Mahallenizde birtakım rantçıların gözü var. Burayı asla Sulukule'deki gibi özünden uzaklaştırmalarına izin vermeyeceğiz” dedi.

Kentsel dönüşüm değil yerinde dönüşüm yapacaklarını söyleyerek, “İlk kazmayı beraber vuracağız. Boya, çatı tamir ederek sizin hayatınız değişmez. Bizim yapacağımız dönüşümle hak ettiğiniz ne varsa alacaksınız. Komşularınızdan ayrılmadan hayatınızı güzelleştireceğiz. Sizinle beraber sokakta yürümüş, sıkıntılarınızı bilen meclis üyelerimiz var. Size söz veriyorum. İster bizi destekleyin, isterseniz desteklemeyin artık bu şekilde yaşamayacaksınız. Çocuklarınızı sağlıklı, güvenilir bir ortamda büyütebileceğiniz yeni bir hayatınız olacak” dedi.

Keskin daha sonra mahalledeki bazı evlere misafir olarak sorunlarını dinledi.

İpek Altunç

İlginizi Çekebilir

Dikkat! Başkasının Havlusunu Kullanmayın

Batıgöz Sağlık Grubu


İskandinav Stili Legno İle Banyolarda

İskandinav Stili Legno İle Banyolarda.


Özgür Masur For Ipekyol İle Bir Yaz Gecesi Rüyası

Feminen tasarımlarıyla ön plana çıkan başarılı moda tasarımcısı Özgür Masur ve Ipekyol işbirliği ikinci sezonunda devam ediyor. 24 parçadan oluşan Özgür Masur for Ipekyol Koleksiyonu mevsimi tüm ışıltısıyla karşılıyor.


“Çocuklarda Obeziteye Karşı ‘543210’ Kuralı”

Çocukluk ve ergenlik çağında obezite, insidansı ve prevalansı tüm dünyada giderek artmakta olan önemli bir halk sağlığı sorunu. Ancak bu sorunun temelinde genetik miras ve ebeveynlerin hataları yatıyor. Aile içindeki beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam çocukları obeziteyle birlikte kalp sorunlarına, diyabete ve kansere götürüyor. Ergenlik döneminin bitmesiyle birlikte obezite için cerrahi seçenekler ön plana çıkıyor. Memorial Bahçelievler Hastanesi Obezite Tanı ve Tedavi Merkezi’nden Obezite ve Diyabet Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Murat Çağ, “22 Mayıs Dünya Obezite Günü” öncesinde çocukluk çağında başlayan obezite tehlikesi ve alınması gereken önlemler hakkında bilgi verdi.


Collagen Lift Paris Detox İle Yaza Özgürce Merhaba Deyin

Vücudunu yaza girerken forma sokmak isteyenlere Collagen Lift Paris DETOX, 4 haftalık kür ile pratik detoks çözümü sunuyor. Sindirim sistemini düzenlerken kilo vermeye de yardımcı olan bu ürün hem detoks sürecinde hem de zayıflama sürecinde metabolizmayı hızlandırıp, vücudun toksik ve metabolik yüklerden kurtulmasını sağlıyor.


Etiketler: Keskin, dedi, söyleyerek, sizin, dönüşüm

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.