24 Mart 2019 Pazar 20:14

GÜNDEM

Kuştepe Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin beraberinde CHP İstanbul İl Merkezi Yönetiminden Bahattin Tunalı ve CHP Şişli Belediyesi Meclis Üyesi adayları Kuştepeliler’le buluştu.

Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
Kuştepe Ziyareti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Keskin’i meşale ve havai fişeklerle karşılayan birçok Kuştepeli oyun havaları eşliğinde sevgi gösterileri yaptı.

Buluşmada konuşan Tunalı, Keskin’in mahalleye gelen ilk başkan adayı olduğunu söyleyerek “Metropol kentinde, Şişli'nin göbeğinde hâlâ böyle sokaklar var. Bu sorunu sizin bize vereceğiniz destekle çözeceğiz. Her zaman romanlara önyargılı davrandılar. Biz bu önyargıyı CHP’li belediyelerde değiştirdik, yaşam koşullarını düzelttik” dedi.

Keskin de adaylık sürecinde ilk açık hava toplantısını Kuştepe'de yaptığını belirterek, “Bu hâlde olmanızın sebebi siyasilerdir. Roman vatandaşlar İstanbul’un en eskilerindendir. Mahallenizde birtakım rantçıların gözü var. Burayı asla Sulukule'deki gibi özünden uzaklaştırmalarına izin vermeyeceğiz” dedi.

Kentsel dönüşüm değil yerinde dönüşüm yapacaklarını söyleyerek, “İlk kazmayı beraber vuracağız. Boya, çatı tamir ederek sizin hayatınız değişmez. Bizim yapacağımız dönüşümle hak ettiğiniz ne varsa alacaksınız. Komşularınızdan ayrılmadan hayatınızı güzelleştireceğiz. Sizinle beraber sokakta yürümüş, sıkıntılarınızı bilen meclis üyelerimiz var. Size söz veriyorum. İster bizi destekleyin, isterseniz desteklemeyin artık bu şekilde yaşamayacaksınız. Çocuklarınızı sağlıklı, güvenilir bir ortamda büyütebileceğiniz yeni bir hayatınız olacak” dedi.

Keskin daha sonra mahalledeki bazı evlere misafir olarak sorunlarını dinledi.

İpek Altunç

İlginizi Çekebilir

Melike Şahin’İn Teklisine Levni Yorumu “Kimin Izdırabı”

MELİKE ŞAHİN’İN TEKLİSİNE LEVNİ YORUMU: “KİMİN IZDIRABI”


Diyabet Hastalarına Ayak Sağlığı İçin 12 Öneri

Ülkemiz nüfusunun yüzde 13,7’sinde görülen, yani 10 milyonun üzerinde insanı doğrudan ilgilendiren diyabet hastalığı, en çok ayakları vuruyor. Diyabet hastalarının yaklaşık üçte birinde diyabetik ayak yaraları görülüyor. Bununla birlikte, bu kişilerin en önemli sorunları ve en sık hastaneye yatış sebepleri arasında ayak ülserleri bulunuyor. Sıcak havalarda şeker hastalarında görülen bu tarz yaralanmaların, diğer zamanlara göre artış gösterdiği biliniyor. Memorial Ankara Hastanesi Endokrinoloji Bölümü’nden Doç. Dr. Ethem Turgay Cerit, diyabet hastalarında ayak yaralanmaları ve korunma yöntemleri hakkında bilgi verdi.


Öğrencilere Cnc Eğitimi İstanbul Ve Ankara’Dan Sonra Şimdi De İzmir’De

Sanayi sektörünün ihtiyaçlarını tespit etmek, en doğru projelerle çözmek ve ülke ekonomisine destek sunmak için kurulan Tezmaksan Akademi, Ankara’dan sonra şimdi de İzmir’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.


Zorlu Psm ’De Bu Hafta 2 8 Eylül

KOVACS // 2 EYLÜL PAZARTESİ // %100 STUDIO // 20.30


Honor 20 Yaz Bitmeden Türkiye'de Kullanıcılarla Buluşuyor!

HONOR 20 Yaz Bitmeden Türkiye'de Kullanıcılarla Buluşuyor!


Etiketler: Keskin, dedi, söyleyerek, sizin, dönüşüm

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.