19 Mart 2018 Pazartesi 01:45

EĞİTİM

Kuveyt Mühendis Kızları Boğaziçi Üniversitesi'nde

Kuveyt Mühendis Kızları Boğaziçi Üniversitesi'nde
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Limak Vakfı, “Türkiye'nin Mühendis Kızları” projesinin yurt dışındaki ilk uygulaması olan “Kuveyt’in Mühendis Kızları” ilk dönem mezunlarını verdi. 200 saatlik programı başarıyla tamamlayan Kuveytli 30 kız öğrenci, 100’ün üzerinde ülkede geçerliliği bulunan sertifikalarını, Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenen törenle aldı. Üstlendikleri Kuveyt Uluslararası Havalimanı yeni terminal binası projesiyle, ülkenin gelecek vizyonuna katkıda bulunduklarını ifade eden Limak Vakfı Başkanı Ebru Özdemir, öğrencilere seslenirken, “Kuveyt bugün iddialı ve mega projeleriyle, dünyanın merakla takip ettiği dev bir şantiye. Bu şantiyenin en önemli gereksinimi ise kadın mühendisler. Sizleri Kuveyt’teki şantiyelerimize, Türkiye’deki şantiyelerimize profesyonel olarak çalışmaya bekliyoruz” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

Taç Kendini Temizleyen Stor Perde İle Storlar İlk Günkü Gibi Temiz...

TAÇ Kendini Temizleyen Stor Perde ile storlar ilk günkü gibi temiz


Tepe Çağrı Merkezi’Nden 5 Farklı Dilde Hizmet İmkânı

Müşterilerine sunduğu özel hizmetleriyle dikkat çeken %100 yerli sermayeli Tepe Çağrı Merkezi, Türkçe’nin dışında İngilizce, Arapça, Fransızca ve Rusça dillerinde sunduğu hizmetlerle uluslararası firmalara çözüm ortağı olma imkânı sunuyor.


Namık Kemal’Den Cengiz Han’A Tarih Dizisi Vbky’De

Türkiye’de ilk kez yayımlanan eserler


Bilkent Center Dünyaca Ünlü Hermes Ödüllerinden 3 Platınum Ödül Kazandı!

“ANKARA’YI TEMSİL ETMEK GURUR VERİCİ”


Güneş Gözlüğünün Yeni Adresi Solaris

Dünyanın lider güneş gözlüğü perakende zincirlerinden Solaris ve alışveriş sitesi www.solarisco.com’un Türkiye lansmanı Mert Vidinli ile düzenlenen özel bir davetle gerçekleşti. Solaris Güneş Kategori Başkanı Thibault De Bodman’ın da katıldığı davette sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri geniş portföyündeki dünyaca ünlü markaların güneş gözlüklerini denerken Monality ve DJ Aytek Dorken’in eğlenceli performansıyla keyifli anlar yaşadılar.


Etiketler: Kuveyt, Mühendis, Kızları, Boğaziçi, Üniversitesi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.