11 Aralık 2018 Salı 15:42

GÜNDEM

Kuveyt Türk, Aralık Ayında İstanbul’Da Altın Toplama Günleri Düzenliyor!

Kuveyt Türk, Aralık Ayında İstanbul’Da Altın Toplama Günleri Düzenliyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yastık altındaki altınların ekonomiye kazandırılması ve altın sahipleri için tasarruf ve kazanç sağlamak için öncü çalışmalar gerçekleştiren Kuveyt Türk, İstanbul’da Aralık ayı boyunca Altın Toplama Günlerine devam edecek. 12 Aralık, 13 Aralık ve 14 Aralık’da Şirinevler, Pendik, Sütçü İmam, Fatih, Sultanbeyli Şubesi’nde, 12 Aralık’da Çiftlik Bağcılar Şubesi’nde, 13 Aralık’da Sultançiftliği, Kavacık ve Avcılar Şubesi’nde, 14 Aralık’da Metrokent, Mahmutbey Yolu, Üsküdar, Eyüp, Çağlayan, Bağcılar, Maltepe, Esenyurt Çarşı, Gaziosmanpaşa ve Zeytinburnu Çarşı Şubesi’nde yapılacak Altın Toplama Günleri ile vatandaşlar altınlarını Kuveyt Türk eksperlerine kontrol ettirme fırsatı bulacak. Kontrolün ardından cari veya altın hesabı olmak üzere belirlenen uygun hesaba yatırılacak altınlar bu sayede hem çalınma gibi risklere karşı güvende olacak hem de sahiplerine tasarruf ve kazanç sağlayacak.

Kuveyt Türk, yastık altındaki altınların ekonomiye kazandırılması ve altın sahipleri için tasarruf ve kazanç sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği Altın Toplama Günleri’ni, Aralık ayı boyunca İstanbul’da düzenleyecek. Evinde altın bulunduranlara banka güvencesi, saklama maliyetinden kurtulma, çalınma riskini ortadan kaldırma avantajları sunan banka altın üzerinden kar elde etmek isteyenlere ise altın katılma hesaplarını sunmaktadır.

12 Aralık, 13 Aralık ve 14 Aralık’da Şirinevler, Pendik, Sütçü İmam, Fatih, Sultanbeyli Şubesi’nde, 12 Aralık’da Çiftlik Bağcılar Şubesi’nde, 13 Aralık’da Sultançiftliği, Kavacık ve Avcılar Şubesi’nde, 14 Aralık’da Metrokent, Mahmutbey Yolu, Üsküdar, Eyüp, Çağlayan, Bağcılar, Maltepe, Esenyurt Çarşı, Gaziosmanpaşa ve Zeytinburnu Çarşı Şubesi’nde yapılacak Altın Toplama Günleri kapsamında, vatandaşlar ziynet altınlarını (Çeyrek, yarım, cumhuriyet, bilezik, kolye vb. her ayarda beyaz ve sarı altın) belirtilen Kuveyt Türk şubelerine getirebilecek. Burada eksperler tarafından kontrol edilen altınlar, daha sonra 995/1000 gram saf altın olarak cari veya ziynet altın katılma hesabına yatırılacak.

Altınlar Kuveyt Türk ve TMSF güvencesi altında

Kuveyt Türk’ün yanı sıra gerçek kişiler için 100 bin TL’ye kadar Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) güvencesi altına alınan altın hesapları ile yastık altındaki altınlar çalınma gibi risklere karşı güvende olurken, sahiplerine de tasarruf ve kazanç sağlıyor.

Altın bankacılığı alanında sunduğu inovatif ürün ve hizmetleriyle Türkiye’de ilklere imza atan Kuveyt Türk, 2011’den günümüze kadar yaklaşık 14 ton altını ülke ekonomisine kazandırdı.

İstanbul’da Altın Toplama Günleri

12 Aralık, 13 Aralık ve 14 Aralık Günü

Kuveyt Türk Şirinevler Şubesi: Şirinevler Mah. Meriç Sokak No:25: Sanayi Mh. Süleyman Demirel Cd. No:52

Kuveyt Türk Pendik Şubesi: Doğu Mah. Lokman Hekim Cad. No:14/1

Kuveyt Türk Sütçü İmam Şubesi: Atatürk Mah. Sütçü İmam Cad. No: 127, D:a

Kuveyt Türk Fatih Şubesi: Fevzipaşa Cad. No:42

Kuveyt Türk Sultanbeyli Şubesi: Mehmet Akif Mah. Fatih Bulvarı No:167

12 Aralık Günü

Kuveyt Türk Çiftlik Bağcılar Şubesi: Yavuz Selim Mahallesi, 8/1A Sk. No:1/1

13 Aralık Günü

Kuveyt Türk Sultançiftliği Şubesi: İsmet Paşa Mah. Eski Edirne Asfaltı No:211

Kuveyt Türk Kavacık Şubesi: Kavacık Mah, Özbek Sk. No:16

Kuveyt Türk Avcılar Şubesi: Merkez Mahallesi, Reşit Paşa Cad. Yazgan Apt. A Blok No:39

14 Aralık Günü

Kuveyt Türk Metrokent Şubesi: Yeşil Vadi Cad. Metrokent Konutları D1-D14

Kuveyt Türk Mahmutbey Yolu Şubesi: Hürriyet Mahallesi, Mahmutbey Cd. No:33

Kuveyt Türk Üsküdar Şubesi: Mimar Sinan Mahallesi, Atlas Çk. No5/A

Kuveyt Türk Eyüp Şubesi: Merkez Mah, Fahri Korutürk Cd. No:40A

Kuveyt Türk Çağlayan Şubesi: Hürriyet Mah.Vatan Cad. Avrasya İş Merkezi No:4A

Kuveyt Türk Bağcılar Şubesi: Çınar Mahallesi, İstanbul Cd No:31

Kuveyt Türk Maltepe Şubesi: Cevizli Mah. Bağdat Cad. No: 444-446, D:b

Kuveyt Türk Esenyurt Çarşı Şubesi: Bağlarçeşme Mah, Doğan Araslı Blv. No:149/14

Kuveyt Türk Gaziosmanpaşa Şubesi: Merkez Mahallesi, Salihpaşa Cad No:54

Kuveyt Türk Zeytinburnu Çarşı Şubesi: Yenidoğan Mahallesi, 58. Blv Cd No:105

Kuveyt Türk Katılım Bankası Hakkında

Kuveyt Türk Katılım Bankası 1989 yılında kuruldu. Seçkin finansal ürün ve hizmetlerini etkin bir biçimde tasarruf sahipleriyle ve yatırımcılarla buluşturan banka, müşteri odaklı yaklaşımı, teknoloji-inovasyon çalışmaları ve dijital dönüşüm yolunda attığı adımlarla sektöründeki öncü konumunu sürdürmektedir. Altın bankacılığını başlatan ilk katılım bankası olan Kuveyt Türk, Avrupa’nın ve Türkiye’nin ilk banka sukuk işlemini de gerçekleştirmiştir. Kuveyt Türk, Türk Bankacılık sektöründe bir ilk olan Bilim ve Sanayi Bakanlığı tarafından tescillenmiş Ar-Ge merkezini 2010 yılında hayata geçirdi. Bugün ise Türkiye’de iki Ar-Ge merkezine sahip tek banka unvanına sahiptir. Ar-Ge merkezinde geliştirilen ürünler arasında, video görüşme ile self servis işlemlerin bir arada yapılabildiği XTM Şube gibi dünyada bir ilk olan projeler de yer almaktadır. Bugün itibarıyla Türkiye genelinde 412 şubesiyle hizmet veren Kuveyt Türk, yurt dışında ise Bahreyn şubesi ve Almanya’daki banka iştiraki KT Bank AG’yle faaliyetlerini sürdürmektedir. Operasyonel çalışmalarının yanı sıra toplumsal değerleri temel alarak ve kültürel varlıklara sahip çıkarak önemli sosyal sorumluluk projelerine imza atan banka, “Değerlerimizle büyüyoruz” yaklaşımı doğrultusunda birçok restorasyon projesi üstlenmiş, kitap ve belgesel gibi kalıcı eserler ortaya koymuştur.

İlginizi Çekebilir

Ryan Murphy’Nin Yeni Netflix Orijinal Dizisi The Politician’In Yayın Tarihi Açıklandı!

DİZİNİN AFİŞİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN


8. Uludağ Ekonomi Zirvesi Sona Erdi

Zirve bu yıl, “3D: Değişim, Dijital ve Değerler” teması çerçevesinde birbirinden ilgi çekici konulara ve konuşmacılara ev sahipliği yaptı.


Şişecam Topluluğu’Ndan İkinci Güneş Enerjisi Santrali

ŞİŞECAM BİLİM, TEKNOLOJİ VE TASARIM MERKEZİ’NİN ÇATISINA GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALİ KURULDU


Enerjisa Enerji’Nin Başarılı Halka Arzına Bir Ödül De Londra’Dan

Enerjisa Enerji, 2018’in Şubat ayında gerçekleştirdiği Türkiye’nin en büyük özel sektör halka arzı ile uluslararası ödüle layık görüldü. Enerjisa Enerji, Global Capital tarafından Londra’da düzenlenen uluslararası finans piyasalarının en prestijli organizasyonlarından ‘Equity Capital Markets’ ödüllerinde Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde yılın en başarılı sermaye piyasası işlemi ödülünün sahibi oldu. Ödülü, düzenlenen geceye katılan Enerjisa Enerji Yönetim Kurulu Üyesi ve Sabancı Holding CFO’su Barış Oran aldı.


Kadir Has Ödülleri İki Bilim Kadınına Verildi

“15. KADİR HAS ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU”


Etiketler: Türk, Kuveyt, Aralık, Şubesi,, altın
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel 8. Uludağ Ekonomi Zirvesi Sona Erdi
8. Uludağ Ekonomi Zirvesi Sona Erdi

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.