10 Haziran 2019 Pazartesi 11:28

GÜNDEM

L’Occitane İle Güneşin Öptüğü Sağlıklı Saçlar

Saçlar güneşle korkmadan dans etmek istiyor!

L’Occitane İle Güneşin Öptüğü Sağlıklı Saçlar
L’Occitane İle Güneşin Öptüğü Sağlıklı Saçlar
L’Occitane İle Güneşin Öptüğü Sağlıklı Saçlar
L’Occitane İle Güneşin Öptüğü Sağlıklı Saçlar
L’Occitane İle Güneşin Öptüğü Sağlıklı Saçlar
L’Occitane İle Güneşin Öptüğü Sağlıklı Saçlar
L’Occitane İle Güneşin Öptüğü Sağlıklı Saçlar
L’Occitane İle Güneşin Öptüğü Sağlıklı Saçlar
L’Occitane İle Güneşin Öptüğü Sağlıklı Saçlar
L’Occitane İle Güneşin Öptüğü Sağlıklı Saçlar
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kabul edelim saçlarımız deniz, havuz ve güneş sonrası her zaman olduğundan daha romantik, daha hacimli, daha havalı gözüküyor. Bu çok sevdiğimiz, güneşin öptüğü plaj dalgaları hali, saçın sağlık kazanmasından mı, yoksa kuruyup güneşte pişmesinden mi kaynaklı? Cevap elbette ikincisi.

Klor sadece bir başlangıç. Klima, deniz suyu ve güneşe maruz kalmak yanı sıra kuruluk, ayrık teller, kabarma ve aşırı yağ üretimini getiriyor. Yaz itibariyle saçlarınızı L’Occitane ile korumaya almalı, romantik dalgalara, parlak saç tellerine kavuşmak için doğru saç bakım ritüelini oluşturmalısınız.

Günlük Saç Bakımı;

Saçlarınızı deniz tuzu ve klordan arındırın...

Purifying Freshness Shampoo & Conditioner (Arındırıcı & Ferahlatıcı Saç Bakım Şampuanı ve Saç Kremi )

Yaz tatil boyunca, plaj sonrası düzenli ve iyi arındırılamayan saçların, deniz tuzu ya daklorun etkisiyle saçlarımızı matlaştırdığı ve yıprattığını hepimiz deneyimlemişizdir.Bu etkilerden saçlarınızı arındırmanın en etkili yolu, L’Occitane’ın 5 esansiyel yağ(nane, kekik, greyfurt, sedir ve lavanta)içerikli Purifying Freshness serisinden geçiyor.Jel kıvamlı şampuanı suyla birleştiğinde yerini köpüğümsü bir yapıya bırakıyor. Canlandırıcı bir bakım yaparak saçlarınızı ağırlaştırmadan tüm etkilerdenkolaylıkla arındırıyor. Üstelik serinin seyahat boylarıyla tatilde bavulunuzu hafifletiyor..

Aromachologie Purifying Freshness Shampoo300 ml -136 TL

Aromachologie Purifying Freshness Shampoo500 ml -186 TL

Eco-Refill Aromachologie Purifying Freshness Shampoo500 ml -165 TL

Aromachologie Purifying Freshness Shampoo75 ml -47 TL

Aromachologie Purifying Freshness Conditioner 250 ml -136 TL

Aromachologie Purifying Freshness Conditioner 75 ml-54 TL

Yazın Gün Boyu Saç derinizdeki Terlemeyi Dengeleyin..

Purifying Freshness Regulating Scalp Essence (Arındırıcı & Dengeleyici Saç Derisi Toniği)

Yaz sıcağında saçlarınızda oluşan fazla terleme ve yağlanmayı dengeleyen, silikon içermeyen bu tonik,saç derinizin canlanmasına ve gün boyu terlemeye karşı dengede kalmasına yardımcı olur. L’Occitane’ın 5 esansiyel yağ içerikli ( nane, kekik, greyfurt, sedir ve lavanta) Freshness Regulating Scalp Essence ilesaçlarınızın ışıltısı ortaya çıkar. Nemli saç derisine uygulanabilir; durulanmadan tüm gün saçlarınızda kalır.

Aromachologie Purifying Freshness Regulating Scalp Essence 75 ml -187 TL

Deniz Sonrası Kolay Taranan Saçlar İçin ..

Purifying Freshness Shining Vinegar ( Arındırıcı& Canlandırıcı, Işıltı Veren Saç Bakım Losyonu)

Deniz sonrası hepimizin en sıkıntılı anları, taranırken zorlukla açılansaçlardır.Tüm bu dolaşmayı engellemek ve rahatlıkla tarayabilmenizve saçınızın PH’ını düzenleyen Purifying Freshness Shining Vinegar losyon ile hayatınız kolaylaşır...

Purifying Freshness Shining Vinegar 100 ml -151 TL

İhtiyacınıza Göre Saç Bakım Yağları:

Gün boyu saçlarınızı çevresel faktörlerden koruyun ..

Intense Repairing Infused Oil (Onarıcı Saç Bakım Yağı)

Slikon içermeyen, saçları korumaya, onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı formülü ile saçın doğallığını ve parlaklığını ortaya çıkarmaya yardımcı olur. . İçerisinde bulunan 5 esansiyel yağ ( Melek otu, Ylang-ylang, Tatlı Portakal, Lavanta, Sardunya) saçların kabarmasını engelleyen ayçiçek yağı ve saç telinin kuvvetlenmesine yardımcı olan yulaf içerir. 3 ya da 4 damla temiz saça uygulanır. Durulanmaz, saçta kalır.

Maske ile kullanımı, saç maskesinin performanısını artırmak için 3 veya 4 damla yağı maske ile karıştırın , ıslak saça uygulayıp, beklettikten sonra durulayın.

Intense Repairing Infused Oil 100 ml - 215 TL

Nourishing Infused Oil (Besleyici Saç Bakım Yağı)

Slikon içermeyen, zeytin yapraklarıyla zenginleştirilmiş formülü ile tüm gün boyu ihtiyaca göre güneşe çıkmadan önce saçlarınızda kalabilr. Güneş sonrası ise şampuan sonrası saça uygulanarak, kuru ve çok kuru saçları kökten uca besler. Saçlarınızı yumuşatmaya ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. İçeriğindeki 5 esansiyel yağ( Sedir, lavanta , Papatya, Limon ve Okaliptüs) ve zeytinyağı bulundurur. Daha yoğun bir etki için, geceden saça uygulanarak, sabah durulayabilirsiniz.

Nourishing Infused Oil 100 ml - 215 TL

Haftalık Bakım..

Saçlarınızın ihtiyacına ve endişesine göre haftalık bakımda Onarıcı ya da Besleyici makse ile, saç bakım ritüelinizi tamamlyabilirsiniz.

Intense Repairing Mask (Onarıcı Saç Bakım Maskesi)

İşlem görmüş saçlar için yaz bakımında Aromachologie Intense Repairing maske ile haftada 2 defa uygulama yaparak, saçlarınıza güç ve parlaklık kazandırın.

Ylang-ylang, tatlı portakal, lavanta, sardunya ve melek otu ile saçlarınızı onaran bu maske kırılmaların önüne geçer.

Aromachologie Intense Repairing Mask200 ml -201 TL

Nourishing Mask ( Besleyici Saç Bakım Maskesi) Nourishing Mask, Besleyici bakıma ihtiyaç duyan, kuru ve çok kuru saçlar için tasarlanmış ideal bir maskedir. Düzenli kullanımında saçların esneklik, sağlıklı bir ışıltı kazanmasına yardımcı olur.

İçeriğindeki sedir, lavanta, sarı papatya, limon ve okaliptüs ile beraber 3 farklı zeytin ağacının özlerinden elde edilen özel zeytinyağı karışımı ve zeytin yaprağı yağıyla, saç ve saç derisinin ihtiyaç duyduğu bileşenleri bir araya getirir.

Aromachologie Nourishing Mask200 ml -201 TL

Focus Media Team

Nilüfer PAZVANTOĞLU-Yasemin Y. Candemir

L’OCCITANE EN PROVENCE hakkında:

Gerçek Bir Hikâye...

Fransız kökenli L’OCCITANE en Provence markası, doğal içerikli güzellik ve bakım ürünleri ile kişisel bakımı keyifli bir ritüele dönüştürüyor... Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen L’OCCITANE ürünleri tamamen doğal, gerçek birer yaşam sanatı ürünleri...Ürünlerde paraben, mineral yağlar ve haysansal içerikler kullanılmıyor, ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor...

L’OCCITANE’ın gerçek hikâyesi, 1976'da, Fransa’nın güneyinde Provence bölgesinde Olivier Baussan'ın L'OCCITANE’ı yaratmasıyla başlıyor. Akdeniz topraklarından ve tekniklerinden ilham alan Olivier Baussan, doğal ve otantik, etkili ve iştahlandırıcı çekiciliği olan cilt bakım ürünlerini ve kokularını geliştiriyor...

Dünyada 2000’den fazla, Türkiye’de online dahil 36 mağazası bulunan L’OCCITANE’ın geniş ürün yelpazesinde, cilt ve vücut bakım ürünlerinden parfümlere, banyo ürünlerinden mum ve sabunlara 500’e yakın ayrı ürün seçeneği bulunuyor.

L’OCCITANE, sadece kaliteli ürünleri ile değil, şık şişe ve ambalaj tasarımları, renkli hediye paketleri ve Provence ambiyanslı nostaljik arduaz konseptli mağazaları ile dikkat çekiyor...

İlginizi Çekebilir

Biyometrik Veriler Saldırı Altında! Biyometrik Kimlik Doğrulama Verilerini İşleyen Bilgisayarların Üçte Biri Tehlikede

9 Aralık 2019


İş Güvenliğinde Yeni Nesil Teknoloji

Türkiye’de endüstriyel IoT alanında üretim yapan ilk teknoloji şirketi olan Okyanus Teknoloji, çalışanların her türlü koşul ve alanda güvenle çalışabilmelerini mümkün kılan gerçek zamanlı konum belirleme sistemi Wipelot’un ürün ailesinde yer alan Wipelot ISG ile dikkat çekiyor. İş ortamının ve çevrenin zarar görmesini engelleyen Wipelot ISG, çalışma alanlarının genel güvenliğini sağlıyor. Türkiye’nin ilk kablosuz konum tabanlı çalışan güvenliği sistemi olma özelliğine de sahip olan Wipelot ISG sistemi ile iş güvenliği açısından yüksek risk taşıyan tehlikeli ortamlarda çalışanların durumlarından anlık olarak haberdar olabilmek ve müdahale sürelerini kısaltabilmek mümkün.


Bisse Erkeği “Yeni Yıl”A Hazır

BİSSE, çok özel koleksiyonu ile yılbaşına hazır!


Microsoft Yapay Zekâya İyilik Öğretiyor

İnsanı odağına alan inovasyon çalışmalarını sürdüren Microsoft, AI For Good girişimi kapsamında yapay zekâ sistemlerine iyilik öğretiyor. Microsoft’un 125 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirdiği girişim kapsamında, yapay zekânın sosyal sorumluluk çerçevesinde ve insanlık yararına kullanılması için projeler gerçekleştiriyor.


Prostat Hastalarının İki Büyük Endişesi Robotik Yöntemle Son Buluyor

Prostat kanseri erkeklerde en sık görülen kanser türleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle 50’li yaşlardan sonra görülmeye başlayan ve sinsi bir şekilde ilerleyen prostat kanserinin belirtileri ise genellikle hastalığın geç dönemlerinde kendini gösteriyor. Tedavide son yıllarda hastalar ve cerraha önemli konfor sağlayan robotik cerrahi öne çıkıyor. Cerrahinin ulaştığı en ileri teknoloji olan “da Vinci” robotik cerrahi, vücutta ameliyat kesisi oluşturmadan konforlu bir iyileşme süreci sağlıyor ve hastanın yaşam kalitesini artırıyor. Memorial Ankara Hastanesi Üroloji Bölümü’nden Prof. Dr. Ali Fuat Atmaca, prostat kanserinde robotik cerrahi uygulamaları konusunda bilgi verdi.


Etiketler: Freshness, Purifying, Aromachologie, Bakım, OCCITANE

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.