25 Eylül 2019 Çarşamba 11:00

MODA

Lady Gaga Onsuz Yapamıyor Kobi Levi Aymod Fuarı'nda

Tasarımlarını sanata dönüştürüyor

Lady Gaga Onsuz Yapamıyor  Kobi Levi Aymod Fuarı'nda
Lady Gaga Onsuz Yapamıyor  Kobi Levi Aymod Fuarı'nda
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye ve Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise ikinci büyük fuarı olan AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, 62’nci kez görücüye çıkıyor. 500’e yakın firmanın 1.000’in üzerinde markasını sergileyeceği fuarın sürpriz ismi ise Lady Gaga’nın da vazgeçemediği ayakkabı tasarımcısı Kobi Levi.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği’nin (TASD) işbirliği ve Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı’nın (TASEV) destekleri ile düzenlenen AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, 2-5 Ekim 2019 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 62’nci kez ziyaretçileri ile buluşacak. Dünya nüfusunun yüzde 12’sine ayakkabı satan 500’e yakın firmanın 1.000’in üzerinde markasını sergileyeceği fuara, 5 bini yabancı olmak üzere 30 binin üzerinde profesyonel alıcının katılımı bekleniyor. 60 bin metrekarelik alanda dünya ayakkabı sektörünün yeni trend tasarım ve ürünlerinin görücüye çıkacağı fuarın en renkli siması ise Lady Gaga’nın da vazgeçemediği ayakkabı tasarımcısı Kobi Levi. Ayakkabı tasarımını sanata dönüştüren Kobi Levi, fuarda hem kendi tasarladığı ayakkabıları sergileyecek hem de fuar kapsamında düzenlenecek T-Talks seminerlerine konuşmacı olarak katılarak, hayatı ve ayakkabı tasarımlarına ilişkin ilginç detayları paylaşacak.

600 milyon kişinin ihtiyacını karşılıyor

Kendi alanında Türkiye ve Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise ikinci büyük fuarı olan AYMOD, başta Türkiye olmak üzere Rusya, Ukrayna, Pakistan, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Gürcistan, İran, Irak ve Ürdün gibi yakın coğrafyada yaşayan 600 milyona yakın insanın ayakkabı ihtiyacını karşılar nitelikte. Kadın-erkek ayakkabısından çocuk ayakkabılarına kadar klasik, spor ve el yapımı binlerce yeni modelin sergileneceği fuara aralarında Rusya, İtalya, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Kazakistan, Polonya, Türkmenistan, Özbekistan, Ürdün, Macaristan, Çekya, Karadağ ve Lübnan’ın da olduğu ülkelerden 5 bini yabancı, 30 binin üzerinde alıcının katılımı bekleniyor.

T - Talks’un sürpriz ismi Lady Gaga’nın tasarımcısı Kobi Levi

Türk ayakkabı sektörünün en büyük uluslararası gücü olan AYMOD, T-Talks seminerlerine de ev sahipliği yapacak. Yerli yabancı dünyaca ünlü tasarımcıların katılımı ile gerçekleştirilecek T-Talks Seminer Programı’nda ayakkabıda sürdürülebilir ürünlerin gelecekte sağlayacağı faydalar, yeni tasarımlar, yeni trendler ve sektörün ekonomisi tartışılacak. Bu yılki AYMOD’un sürpriz ismi ise Lady Gaga’nın da ayakkabı tasarımcısı olan Kobi Levi. Tasarımlarını sanata dönüştüren Kobi Levi, fuarda hem kendi tasarladığı ayakkabıları sergileyecek hem de T-Talks seminerinde hayatı ve ayakkabı tasarımlarına ilişkin ilginç detayları paylaşacak.

Fuarda bunların yanı sıra Hollanda’dan gelecek dünyaca ünlü tasarımcılar “Sürdürebilirlik ve Döngüsel Ekonomi” konsepti ile eserlerini sergileyecekler. Dünyaca ünlü Hollandalı tasarımcılar sakızdan, plastikten ve bitkisel ürünlerden tasarladıkları ayakkabıları ziyaretçilerin beğenisine sunacaklar.

Deniz Kalendergil

0 212 465 74 74 - 2172

İlginizi Çekebilir

Damar Check Up'ı Nedir

DAMAR CHECK-UP’I NEDİR?


Kibar Ve Nazik Görünümlerine Aldanmayın!

Kibar ve nazik görünümlerine aldanmayın!


Tpf Heyeti, Tobb Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’Nu Ziyaret Etti

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) Heyeti, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret etti. Perakende sektöründe beklenen yeni yasal düzenlemeyle ilgili gündemlerin görüşüldüğü toplantıda, TPF Başkanı Ömer Düzgün yeni Perakende Yasası ile ilgili yerel zincirlerin beklentilerini aktardı.


Zubizu Yılbaşı Alışveriş Günlerine Yoğun İlgi

Türkiye’nin en iyi markalarının katıldığı ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl 4 - 5 Aralık’ta Yapı Kredi Crystal ana sponsorluğunda Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Her yıl on binlerce ziyaretçinin katıldığı ve yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl da yoğun ilgi gördü.


Zubizu Yılbaşı Alışveriş Günlerine Yoğun İlgi

Türkiye’nin en iyi markalarının katıldığı ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl 4 - 5 Aralık’ta Yapı Kredi Crystal ana sponsorluğunda Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Her yıl on binlerce ziyaretçinin katıldığı ve yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl da yoğun ilgi gördü.


Etiketler: ayakkabı, Kobi, Levi, Türkiye, büyük

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.