5 Aralık 2019 Perşembe 22:42

GÜNDEM

Lagu Design Daveti

Tasarımın Sanatla Buluştuğu Özel Bir Gece

Lagu Design Daveti
Lagu Design Daveti
Lagu Design Daveti
Lagu Design Daveti
Lagu Design Daveti
Lagu Design Daveti
Lagu Design Daveti
Lagu Design Daveti
Lagu Design Daveti
Lagu Design Daveti
Lagu Design Daveti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Geçtiğimiz Ağustos ayından bu yana hayata geçirdiği tasarımlarıyla daha iyi bir yaşam için Teşvikiye’deki mağazasında hizmet veren Lagu, TV programcısı ve marka danışmanı Arda Sayıner’in evsahipliğinde iş dünyası, mimarlar ve cemiyet hayatının önemli isimlerinin olduğu özel bir davetli kitlesini ağırladı.

Doğal malzemeler kullanarak ortaya çıkardığı tescilli tasarım mobilya ve aksesuarları daha iyi yaşamak isteyenlerle buluşturan ve özenle tasarladığı ürünlerini sanatla harmanlayarak yaşam alanlarına taşıdığı özel koleksiyonlar hazırlayan Lagu, dün gece İstanbul’un buluşma mekanlarından biri olan Spago’da özel bir davetli kitlesini ağırladı.

Aralarında Günseli Kato, Pınar Hotiç, Sermet Severöz, Ender Saraç, Wilma Elles, Akasya Asıltürkmen gibi pek çok tanınmış ismin bulunduğu gecede, Lagu’nun sahipleri ve tasarımcıları Dilek Ceylan ve Ufuk Ceylan, tasarım ve sanatın buluşma noktası olarak konumlandırmayı planladıkları markalarını bir mobilya markası olmanın ötesinde sanatı destekleyen ve ev sahipliği yapan bir konsept alan olarak planladıklarını anlattılar.

Cemiyet hayatının ünlü isimleri Belgin Aksoy, Nuri Develi, Mehmet Ali Hatemi, Esra Üstünkaya, Hilal Aysal, Sebahattin Gürel de tasarımın konuşulduğu davette Dilek Ceylan ve Ufuk Ceylan’ı yalnız bırakmadı.

İlginizi Çekebilir

Wouf’Dan Yenilikçi Aksesuarlar

Doğadan, manzaralardan ve şehir ormanlarından ilham alan Wouf, çantalar, clutclar, notebook kılıfları ve seyahat çantalarıyla aksesuarlara yeni bir soluk getiriyor.


Elazığ Depremi Uyardı Riski Tespit Edin!

KONU: Elazığ depremi uyardı: Riski tespit edin!


Turizmin Zirvesi Emıtt Fuarı İçin Geri Sayım Başladı

24. EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Fuarı, 30 Ocak Perşembe günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde başlıyor. Fuarı bu yıl 60 bin ziyaretçinin gezmesi bekleniyor.


Akbank'tan Açıklama!

Akbank, Elazığ depreminden etkilenen çevredeki müşterilerinin kredi taksit ve kredi kartı ödemelerini 3 ay faizsiz erteleyeceğini açıkladı.


Sap Sefa Bölgesi, Global Kanallar Ve Genel Sektör Direktörü Selçuk Öznal Oldu

SAP’nin Güney Avrupa ve Frankofon Afrika ülkelerini kapsayan SEFA Bölgesi Global Kanallar ve Genel Sektör Direktörü görevine SAP Türkiye Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (COO) Selçuk Öznal atandı. Bilişim sektöründe ürün ve satış yönetimi ile iş geliştirme alanlarında 25 yılı aşkın deneyime sahip olan Öznal, yeni görevinde şirketin bölgedeki stratejik büyüme hedefine odaklanacak, SAP iş ortakları ile birlikte tüm sektörlerdeki satış operasyonlarının yönetiminden sorumlu olacak.


Etiketler: Ceylan, Lagu, özel, daha, yaşam

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.