30 Temmuz 2019 Salı 15:25

GÜNDEM

Lansman Yolculuğu Tüm Hızıyla Sürüyor, Corteva Agrıscıence Başarı Hikayeleri Yazıyor

Corteva AgriscienceTM’ın Türkiye çapında başlattığı marka lansmanı son sürat devam ediyor. Bugüne dek 20’den fazla şehirde binlerce iş ortağıyla buluşan Corteva AgriscienceTM, “Birlikte Başarının Peşinde” mottosuyla çıktığı başarı yolculuğunda hem sektör içerisindeki marka bilinirliğini arttırıyor hem de yaşamlara değer katan başarı hikayelerini kayıt altına alıyor.

Lansman Yolculuğu Tüm Hızıyla Sürüyor, Corteva Agrıscıence Başarı Hikayeleri Yazıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ADANA, Temmuz 25, 2019 — Tarım sektörünün yeni rota belirleyicisi olan Corteva AgriscienceTM, Türkiye genelindeki iş ortaklarıyla buluşmaya devam ediyor. “Birlikte Başarının Peşinde” sloganıyla yola çıkan Corteva AgriscienceTM ekibi, 11 Haziran günü başlattığı marka lansmanının ilk yarısını tamamladı. Bugüne kadar ziyaret edilen 20’den fazla şehirde binlerce kişi, Corteva AgriscienceTM’ın Dow AgroSciences, DuPont Bitki Koruma ve DuPont Pioneer markalarından aldığı zengin mirasla, tamamen tarıma adanmış bir şirket olmasının kazandırdığı artılarla ve tarımsal inovasyona verdiği değerle tanışma fırsatı yakaladı.

Mardin-Kızıltepe’de start alan marka lansmanı; sırasıyla Güneydoğu Anadolu, Çukurova, Akdeniz, Ege, Trakya ve Marmara bölgelerini dolaştı. Ziyaret edilen her durakta üreticilerden zirai bayilere, Ziraat Odalarından Tarım ve Kredi Kooperatiflerine kadar tarımı zenginleştiren binlerce kişiyle bir araya gelindi. Tarım paydaşlarını Corteva AgriscienceTM markası ile buluşturan lansman ekibi, stüdyo şeklinde tasarlanan özel lansman aracıyla 50’den fazla üretici ve bayinin başarı hikayelerini kayıt altına aldı.

Paydaşların ilgisi beklentilerin üzerinde

Bugüne dek uğradığı her durakta misafirperverlikle karşılanan ve herkesten büyük ilgi gören Corteva AgriscienceTM, benzersiz bir deneyime de imza atıyor. ‘Birlikte Başarının Peşinde’ sloganıyla çıktıkları bu yolda tüm paydaşlardan şimdiye kadar çok değerli ve olumlu geri dönüşler aldıklarını vurgulayan Corteva AgriscienceTM Bitki Koruma Pazarlama Müdürü Serhan Emin Avcı, “Herkes ziyaretlerimizi bizim kadar heyecan ve mutlulukla bekliyor” diyor. Bu yola çıktıklarında amaçlarının, tüm tarım paydaşlarıyla aralarındaki bağı güçlendirirken aynı zamanda marka bilinirliliğini de en üst seviyeye taşımak olduğunu belirten Avcı; lansmanın ilk yarısı itibariyle tamamlanan bu süreçte, hedeflerine beklentilerinin de üstünde bir oranla ulaştıklarının altını gururla çiziyor.

Türkiye’nin tarımsal zenginliğini yansıtan hemen her bölge, Corteva AgriscienceTM marka lansman turunun kapsama alanı içerisinde yer alıyor. “Bu etkinlik, 2019 yılı içerisinde gerçekleştirdiğimiz en büyük marka lansman etkinliği. Bu yüzden de bizim için oldukça heyecanlı bir süreç” diyen Avcı; şimdiye kadar paydaşlarından aldıkları olumlu tepkilerden ve dinledikleri başarı hikayelerinden hem çok mutlu hem de motive olduklarını söylüyor ve ekliyor: “Hedeflerimize ulaşabildiğimizi görmek, lansmanın kalan rotasında da heyecanımızı aynı seviyede devam ettirmemizi sağlıyor. Lansman turunun ikinci yarısında da paydaşlarımızla aynı duyguları paylaşmayı, onların başarı hikayelerine ortak olmayı umuyoruz.”

Yeni duraklar, yepyeni hikayeler

Toplam 61 gün sürecek başarı yolculuğunun ilk yarısını geride bırakan Corteva AgriscienceTM, tarım sektörüne emeğini katan tüm partnerlerinin sorunlarına çözüm, mutluluklarına ise ortak olabilmekten gurur duyuyor. Marka lansmanı ile tarımda sayıda daha az yer alan kadın iş ortaklarına seslerini duyurma imkanı verirken; tarımsal örgütlenmelerin önemini ve üretime katkısını anlatan başarı hikayeleri topluyor. Böylece kendi bölgelerinin en büyük üretici ve bayileri, Corteva AgriscienceTM ürünleriyle yaşadıkları deneyimleri, diğer üreticilerle de paylaşabilme imkanı yakalıyor. ‘Sizce başarı nedir?’ sorusuna yanıt aldığı her paydaşın hikayesini biriktiriyor, onların hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için çalışmaya devam ediyor. Tarım sektörüne güç ve değer katan tüm iş ortaklarını, Türkiye lansman turunun ikinci yarısında da Corteva AgriscienceTM ile bir araya gelmeye çağırıyor.

İlginizi Çekebilir

Tayvan Gelişmiş Akıllı Makine Çözümleri Sanal Fuarı Açıldı

Tayvan Gelişmiş Akıllı Makine Çözümleri Sanal Fuarı Açıldı


Türkiye Finans’Tan Çalışanlarına “Jest”

Esnek çalışma modeli ile


“70 Yıllık Birikimimizle Ülkemizin Kalkınma Yolculuğunda Gelecek 70 Yıla Hazırız”

TSKB’nin kuruluşunun 70’inci yılı nedeniyle açıklama yapan TSKB Genel Müdür Vekili Ece Börü: “Kurum olarak 70 yıla ulaşmak deneyim, uzmanlık, iyi yönetim ve doğru stratejiler gerektirir. Diğer yandan başarıyı sürdürmenin en önemli şartlarından biri zamanın gerisinde kalmamak, hatta önünde gitmektir. Biz hep kendini yenileyen, dönüştüren bir banka olduk. Tüm kaynaklarımız, donanımımız, iş ortaklıklarımız ve en önemlisi yetkin insan kaynağımızla gelecek 70 yıla hazırız. Her zaman olduğu gibi bundan sonra da aynı sorumluluk ve vizyonla çalışmaya, ülkemizin üretim kalitesini ve hacmini artırma yolculuğumuza yeni kilometre taşları eklemeye devam edeceğiz” dedi.


Hamilelikte Göz Problemleri Artabilir

Hamilelerde sabah bulantısı, sırt ağrısı, yorgunluk, kabızlık, kaşıntı, şişmiş ayaklar gibi bazı yaygın semptomların yanı sıra bulanık görme şikâyeti de görülebiliyor. Görmenin çoğu durumda doğumdan sonra normal durumuna geri döndüğünü belirten Anadolu Sağlık Merkezi Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Yusuf Avni Yılmaz, “Çoğu sebep değişken hormonal duruma bağlıdır. Fakat buna karar vermeden önce sebebini belirlemek oldukça önemli. Gebelikte ortaya çıkan hipertansiyon veya gebelik diyabeti de geçici veya ilerleyici göz hasarına neden olabilir. Bu durumun tedavi edilmesi olası zararlı durumların önlenmesi için önemli” açıklamasında bulundu.


Türkiye’Nin İlk Sanal Fuarı Shoedex Başladı

Ticaret Bakanlığı'nın koordinasyonu ve desteğiyle Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği öncülüğünde İZFAŞ’ın işbirliği ve TİM’in desteğiyle Türkiye’nin ve dünyanın ayakkabı ve saraciye sektörlerine yönelik ilk sanal fuarı Shoedex2020 başladı.


Etiketler: Corteva, AgriscienceTM, başarı, marka, kadar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.