26 Mart 2019 Salı 13:01

GÜNDEM

Larısa And Pumpkın Baby On The Fest’Te Minik Ziyaretçilerle Ve Ailelerle Buluşuyor

MODERN, ŞIK VE GÜVENLİ LARISA AND PUMPKIN TOP HAVUZLARI BABY ON THE FEST’TE!

Larısa And Pumpkın Baby On The Fest’Te  Minik Ziyaretçilerle Ve Ailelerle Buluşuyor
Larısa And Pumpkın Baby On The Fest’Te  Minik Ziyaretçilerle Ve Ailelerle Buluşuyor
Larısa And Pumpkın Baby On The Fest’Te  Minik Ziyaretçilerle Ve Ailelerle Buluşuyor
Larısa And Pumpkın Baby On The Fest’Te  Minik Ziyaretçilerle Ve Ailelerle Buluşuyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

LARISA AND PUMPKIN BABY ON THE FEST’TE

MİNİK ZİYARETÇİLERLE VE AİLELERLE BULUŞUYOR

Bebeklerin en sevilen oyun arkadaşı olmaya aday Larisa and Pumpkin, 29 - 30 Mart 2019 tarihlerinde Buse Terim’in ev sahipliğinde Raffles İstanbul’da ilk defa düzenlenecek olan Baby on the Fest’te ailelerle bir araya gelecek. Larisa and Pumpkin standında, çocuklar birbirinden güzel top havuzları ile keyifli ve eğlenceli bir gün geçirecek.

Bebeklerin en sevilen oyun arkadaşı olmaya aday Larisa and Pumpkin, 29 - 30 Mart 2019 tarihlerinde Buse Terim’in ev sahipliğinde Raffles İstanbul’da ilk defa gerçekleşecek olan Baby on the Fest’te yerini alacak. İlk olarak 8 farklı renk kombinasyonu ile modern, şık ve güvenli top havuzlarını satışa sunan Larisa and Pumpkin, minikleri eğlendirirken gelişimini de destekleyen kaliteli ve güvenli aktivite ürünleri arayan anne ve babaların gözdesi olacak.

Seçkin markaların ve birbirinden değerli konuşmacıların yer alacağı Baby on the Fest’e katılacak olan Larisa and Pumpkin, 2 gün boyunca ebeveynlerle ve minik ziyaretçilerle bir araya gelecek. Larisa and Pumpkin standında, çocuklar birbirinden güzel top havuzları ile keyifli ve eğlenceli bir gün geçirecek.

Larisa and Pumpkin, 2015 yılından bu yana Türkiye’deki ebeveynlerin bebeklerini en iyi şekilde yetiştirmeleri için kaliteli, güvenli ve sağlıklı ürünler sunarak anne - bebek sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelen YG Group tarafından tamamen Türkiye’de üretiliyor. Şu anda annedukkan.com, shop.buseterim.com.tr, kidslivingetc.com, vibel.com.tr, bebekhouse.com ve keyifbebesi.com.tr internet siteleri ile BT Shop, Bee eat.play.love, Kids Living etc., Miya Miya Design, Bebek House, Milk Antalya, Vibel & More ve Le Petit 100 mağazalarında satışta olan Larisa and Pumpkin top havuzları, kısa bir süre içerisinde farklı online ve fiziksel mağazalarda da yerini alacak.

Larisa and Pumpkin’in top havuzlarının dekupe ve lifestyle görselleri ile güncel fiyat ve içerik bilgilerine http://bit.ly/LarisaAndPumpkin2019 linkinden ulaşabilirsiniz.

Daha fazla ilham almak istiyorsanız Larisa and Pumpkin’in sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz.

Facebook: /larisaandpumpkin

İlginizi Çekebilir

Emirates Skywards İle Her Gün 1000’Den Fazla Yöntemle Skywards Milleri Kazanın!

Emirates Skywards; üyelerine BAE'deki favori mağazalarında, eğlence mekanlarında ve restoranlarda her gün diledikleri zaman Skywards Milleri kazanma imkânı sunan pek çok noktada geçerli bir uygulama olan Skywards Everyday'i kullanıma sundu.


Youtube'da 2019’Un En Popüler Videoları Belli Oldu

Yılın sonuna yaklaşırken Türkiye’de ve Dünyada 2019’da YouTube'a damgasını vuran videolar, kanallar ve anlar 'YouTube Rewind' başlığı altında toplandı.


Enka, Sırbistan’Da Otoyol İnşa Ediyor

ENKA, Avrupa’nın en önemli ulaşım koridorlarını birbirine bağlıyor


İkinci El Araç Pazarı Rekora Koşuyor İkinciyeni.Com Bülten Ve Görseller

İkinci el araç sektöründe kılavuz niteliğinde olan ikinciyeni.com, yıl sonunda ikinci el otomobil ve hafif ticari araç satışında rekor beklediğini açıkladı.


Signify, Austrails Seafoods Deniz Ürünü Çiftliklerini Aydınlatacak

Australis Seafoods, Şili’deki sürdürülebilir deniz ürünü çiftliklerinin LED aydınlatmasında ana tedarikçi olarak Signify’ı tercih etti


Etiketler: Larisa, Pumpkin, olan, Baby, Fest

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.