5 Ekim 2019 Cumartesi 11:35

GÜNDEM

Lazzoni Mobilya'dan Amerika'da Yepyeni Bir Proje Daha...

LAZZONİ’DEN YEPYENİ BİR PROJE!

Lazzoni Mobilya'dan Amerika'da Yepyeni Bir Proje Daha...
Lazzoni Mobilya'dan Amerika'da Yepyeni Bir Proje Daha...
Lazzoni Mobilya'dan Amerika'da Yepyeni Bir Proje Daha...
Lazzoni Mobilya'dan Amerika'da Yepyeni Bir Proje Daha...
Lazzoni Mobilya'dan Amerika'da Yepyeni Bir Proje Daha...
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Amerika’nın Durham şehrindeki en yeni ve en modern binasında bulunan

lüks rezidans, Lazzoni ürünleriyle hayat buldu.

Amerika’da açtığı Madison mağazasının yankıları süren Lazzoni Mobilya, Atlanta’da açacağı yeni mağazasının hazırlıklarına da devam ederken bir projede Kuzey Carolina eyaletinde bulunan Durham şehrine geldi. Hem gün doğumunu hem de gün batımını eşsiz manzarasıyla sunan lüks rezidans, Duke Üniversitesi’ne yakınlığı ile biliniyor. Şehrin göbeğinde yer alan bu özel rezidans, Lazzoni’nin Chelsea mağazasında bulunan deneyimli proje yöneticilerinin ellerinde hayat buldu.

Lazzoni Mobilya’nın en çok sevilen ve en çok tercih edilen ürünlerinin kullanıldığı projede geniş bir salon, bir çalışma odası ve iki yatak odası bulunuyor. Projenin ürün seçiminden, ölçüye; teslimattan, montaja kadar tüm Lazzoni tasarım süreci Chelsea mağaza tarafından özenle yürütüldü.

Amerika'da her ay 300'ün üzerinde müşteriye benzer projeler yapan Lazzoni, son olarak ünlü New York şehir merkezinin siluetini süsleyen One57 projesini tasarlayarak Amerika’ya yeni bir imza atması ile biliniyor.

Lazzoni Amerika Satış ve Operasyon Müdürü Eren Üstüner "Tutkumuz ve işimiz insanların yaşam alanlarını güzelleştirmek. Bunu yaparken en büyük motivasyon ve gurur kaynağımız ise, kendi tasarladığı ürünleri Ankara fabrikasında üreten ve bu ürünleri New York’un kalbinde 3, Amerika’da toplam 5 mağazada müşterilerine kendi markasıyla ve mağazasında ulaştıran, çok büyük hayalleri ve hedefleri olan bir aile olmamızdır."

İlginizi Çekebilir

Türk Telekom’A ‘Yılın Kurumsal Bono İhracı’ Ödülü

Türk Telekom’un 500 milyon dolarlık Eurobond işlemi, Bonds & Loans Awards tarafından ‘Yılın Kurumsal Bono İhracı’ ödülüne lâyık görüldü. Türk Telekom Finans Genel Müdür Yardımcısı Kaan Aktan, alınan ödülün, uluslararası piyasaların Türk Telekom’a olan güveninin önemli bir göstergesi olduğunu paylaştı.


Demet Şener Küpeli "Aşk Kelimelerle Anlatılabilecek Bir Duygu Değil"

“AŞK KELİMELERLE ANLATILABİLECEK BİR DUYGU DEĞİL”


Balparmak Kadınları Ve Gençleri Arıcılık Mesleğine Kazandırıyor

Balparmak Arıcılık Akademisi Kadın Liderlik Platformu Zirvesi’nde tanıtıldı


Yataş’Ta Yılın İlk Kampanyası Başladı

Türkiye’nin uyku ürünlerinde kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş, 02 Ocak – 29 Şubat tarihleri arasında hem indirimli hem hediyeli bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında tüm yatak, baza ve başlıklarda yüzde 60’a varan indirim fırsatının yanı sıra her 3.490 TL’lik set alışverişlerinde tüm tekstil ürünlerinde geçerli 400 TL’lik hediye çeki tüm Yataş mağazalarında sizleri bekliyor.


İbb, Türkiye İle Buluşuyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 81 ilin hemşeri derneklerinin temsilcileriyle buluşacak. 25 Şubat’ta gerçekleşecek “Hemşehri Dernekleri Çalıştayı’nın kapanış konuşmasını İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yapacak.


Etiketler: Lazzoni, Amerika, yeni, bulunan, rezidans

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.