6 Ekim 2019 Pazar 10:16

GÜNDEM

Lazzoni Mobilya'dan Amerika'da Yepyeni Bir Proje Daha...

LAZZONİ’DEN YEPYENİ BİR PROJE!

Lazzoni Mobilya'dan Amerika'da Yepyeni Bir Proje Daha...
Lazzoni Mobilya'dan Amerika'da Yepyeni Bir Proje Daha...
Lazzoni Mobilya'dan Amerika'da Yepyeni Bir Proje Daha...
Lazzoni Mobilya'dan Amerika'da Yepyeni Bir Proje Daha...
Lazzoni Mobilya'dan Amerika'da Yepyeni Bir Proje Daha...
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Amerika’nın Durham şehrindeki en yeni ve en modern binasında bulunan

lüks rezidans, Lazzoni ürünleriyle hayat buldu.

Amerika’da açtığı Madison mağazasının yankıları süren Lazzoni Mobilya, Atlanta’da açacağı yeni mağazasının hazırlıklarına da devam ederken bir projede Kuzey Carolina eyaletinde bulunan Durham şehrine geldi. Hem gün doğumunu hem de gün batımını eşsiz manzarasıyla sunan lüks rezidans, Duke Üniversitesi’ne yakınlığı ile biliniyor. Şehrin göbeğinde yer alan bu özel rezidans, Lazzoni’nin Chelsea mağazasında bulunan deneyimli proje yöneticilerinin ellerinde hayat buldu.

Lazzoni Mobilya’nın en çok sevilen ve en çok tercih edilen ürünlerinin kullanıldığı projede geniş bir salon, bir çalışma odası ve iki yatak odası bulunuyor. Projenin ürün seçiminden, ölçüye; teslimattan, montaja kadar tüm Lazzoni tasarım süreci Chelsea mağaza tarafından özenle yürütüldü.

Amerika'da her ay 300'ün üzerinde müşteriye benzer projeler yapan Lazzoni, son olarak ünlü New York şehir merkezinin siluetini süsleyen One57 projesini tasarlayarak Amerika’ya yeni bir imza atması ile biliniyor.

Lazzoni Amerika Satış ve Operasyon Müdürü Eren Üstüner "Tutkumuz ve işimiz insanların yaşam alanlarını güzelleştirmek. Bunu yaparken en büyük motivasyon ve gurur kaynağımız ise, kendi tasarladığı ürünleri Ankara fabrikasında üreten ve bu ürünleri New York’un kalbinde 3, Amerika’da toplam 5 mağazada müşterilerine kendi markasıyla ve mağazasında ulaştıran, çok büyük hayalleri ve hedefleri olan bir aile olmamızdır."

İlginizi Çekebilir

Bnp Paribas Cardif’İn Anket Sonuçlarına Göre "Kredi Koruma Sigortası Tüketiciye Daha Çok Anlatılmalı"

BNP Paribas Cardif’in Türkiye dahil 26 ülkede düzenlediği ‘sigorta ile koruma ve planlama’ anketinin sonuçları belli oldu:


Colorado Ruhu İle Tasarlanan Hemıngton Aspen Koleksiyonu

Dünyanın en özel coğrafyalarından, özenle seçilen saf elyaflarla koleksiyonlarına hayat veren smart casual erkek giyim markası Hemington, Colorado’nun Aspen bölgesinin doğal güzelliğinden ve mirasından esinlenerek hazırladığı Capsule Aspen Koleksiyonu ile


Tanap’Tan Giresun Fındık Üreticilerine Güneş Enerjili Destek!

TANAP tarafından desteklenen ve Giresun Ticaret Borsası ile iş birliğiyle yürütülen “Lisanslı Depolama Tesisinde Güneş Enerjisinden Elektrik Enerjisi Üretimi” projesi tamamlanarak törenle hizmete açıldı


Smart Match Uygulaması Yataş’A Altın Örümcek Kazandırdı

Smart Match Uygulaması Yataş’a Altın


Pelin Karahan Ve Oğlu Eti Çocuk Tiyatrosu’Nda Heidi’Yi İzledi..Pelin Karahan "Masumiyetin, Saflığın Simgesiydi Bizim İçin Heidi, Hâlâ Da Öyle.."

Pelin Karahan ve oğlu ETİ Çocuk Tiyatrosu’nda Heidi’yi izledi..


Etiketler: Lazzoni, Amerika, yeni, bulunan, rezidans

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.