19 Kasım 2018 Pazartesi 13:11

GÜNDEM

Lekelere Etkili Dokunuş Dermaceutic Mela Cream

Güneşin zararlı etkilerine maruz kalma süresi, cildin genetik yapısı, kullanılan kimyasal maddeler, hormonal tabletler ve diğer birçok faktör leke oluşumuna sebep olabilir. Dermokozmetik grubu öncü markalarından Fransız Dermaceutic Laboratuvarları’nın geliştirdiği Mela Cream, güçlü içeriği sayesinde cildin lekelerden kurtulmasına etkili oluyor.

Lekelere Etkili Dokunuş Dermaceutic Mela Cream
Lekelere Etkili Dokunuş Dermaceutic Mela Cream
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Melanin üretimini düzene sokan pigment giderimini destekleyici krem Dermaceutic Mela Cream, kojik asit, glikolik asit, salisilik asit ve yüksek konsantrasyonda pigment giderici içerik maddeleri sayesinde cildin yeniden yapılanmasına, onarılmasına, yatışmasına, beslenmesine, hücre yenilenmesine ve onarımına yardımcı oluyor.

Her türlü cilt lekelenmelerinin tedavisinde etkili olan Dermaceutic Mela Cream; paraben ve koku verici maddeler içermiyor. Cilt hassasiyetine göre her sabah ve/veya akşam temiz cilde uygulanıyor.

Dermaceutic Mela Cream, 30 ml. 654 TL

İlginizi Çekebilir

Huzursuz Bacak Sendromuna Yol Açan 14 Neden

Uyku, zihinsel ve fiziksel sağlığımızı her gün yenilememiz için önemli olan ve yaşamımızın neredeyse üçte birini kapsayan aktif bir dönem olarak tanımlanıyor. Ancak bazı sorunlar uyku kalitesini bozuyor ve sağlıkla birlikte hayat konforunu da etkiliyor. Toplumun yüzde beşinde görülen ve daha fazla kadınları etkileyen “Huzursuz bacak sendromu”, tedavi edilmediğinde, sadece uykuya geçiş sırasında değil; gün içinde yoldayken bile yaşanabiliyor. Hastalığın belirtileri yaz aylarında biraz daha şiddetleniyor. Memorial Hastanesi Nöroloji Bölümü’nden Doç. Dr. Abdullah Özkardeş, huzursuz bacak sendromu hakkında bilgi verdi.


Puma, E Spor’A Futbolıst İle Giriş Yapıyor

PUMA ve Futbolist Uluslararası Başarılar için Bir Arada


Albaraka Türk Icd İle Murabaha Sözleşmesi İmzaladı

İstanbul, 22 Temmuz 2019, İslam Kalkınma Bankası (IsDB) Grubunun özel sektör kolu olan The Islamic Corporation for the Development of the Private Sector (ICD) Türkiye’de KOBİ’lerin büyüme ve verimliliğini desteklemek üzere Albaraka Türk Katılım Bankası ile 40 Milyon USD tutarında bir Murabaha sözleşmesi imzaladı. ICD CEO’su Sn. Ayman Sejiny ve Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Sn. Melikşah Utku kurumlarını temsilen sözleşmeye imza attılar.


Depresyona Karşı 10 Öneri

DEPRESYONA KARŞI 10 ÖNERİ


Omega Seamaster 300 Malachıte

OMEGA SEAMASTER 300


Etiketler: Dermaceutic, Mela, Cream, asit, pigment

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.