27 Ağustos 2019 Salı 16:01

GÜNDEM

Lenovo Geleceğin İş Gücüne Yönelik Tasarlanan Yeni Thinkpad’Leri Ifa Fuarı’Nda Tanıtıyor

Lenovo geleceğin iş gücüne yönelik tasarlanan

Lenovo Geleceğin İş Gücüne Yönelik Tasarlanan  Yeni Thinkpad’Leri Ifa Fuarı’Nda Tanıtıyor
Lenovo Geleceğin İş Gücüne Yönelik Tasarlanan  Yeni Thinkpad’Leri Ifa Fuarı’Nda Tanıtıyor
Lenovo Geleceğin İş Gücüne Yönelik Tasarlanan  Yeni Thinkpad’Leri Ifa Fuarı’Nda Tanıtıyor
Lenovo Geleceğin İş Gücüne Yönelik Tasarlanan  Yeni Thinkpad’Leri Ifa Fuarı’Nda Tanıtıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

yeni ThinkPad’leri IFA Fuarı’nda tanıtıyor

Lenovo, Almanya’da düzenlenen IFA Fuarı’nda daha akıllı üretkenlik, bağlanırlık ve güvenlik deneyimi sunan en yeni ThinkPad dizüstü bilgisayarlarını tanıtıyor. Intel’in 10. Nesil CPU’ları ile çalışan X1 Carbon ile Lenovo, bir tam gün dayanabilen pil ömrü ve en yeni Wi-Fi 6 bağlantı özelliklerini içeren, Project Athena programındaki ilk ticari platform birimini sunuyor.

Güncellenen kurumsal dizüstü bilgisayar serisinde ayrıca 10. Nesil Intel® Core™ işlemcili üst sınıf ThinkPad X1 Yoga, ThinkPad X390 ve ThinkPad T490 modelleri de yer alıyor. Pazara sunulacak diğer modeller olan yeni ThinkPad L13 ve L13 Yoga dizüstü bilgisayarları da özellikle ThinkPad’in özelliklerini daha uygun maliyetle, yüksek kaliteli bir görünüm içinde arayanlar için ideal.

İnsanlar sezgisel, güvenli özellikler içeren ve günlük işlerini yapma şekillerini iyileştirecek daha hızlı ve yüksek performans sunan cihazlar arayışında. ThinkPad tam da bu beklentileri karşılayacak ve onlara en önemli hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olacak. ThinkPad’in özünü oluşturan temel ilkelere sadık kalınarak tasarlanmış olan bu yeni dizüstü bilgisayarlar, yeni nesil iş gücünün ve dinamik çalışma alanlarının ihtiyaçlarını karşılayacak.

ThinkPad’de sektörün öncü güvenlik çözümü ThinkShield™ yer alıyor. ThinkShield™ çözümü son çıkan seçili modellerde LTE-A Kablosuz WAN ve Wi-Fi 6 ile sürekli bağlanırlık özelliği sunuyor. Yeni ThinkPad serisi canlı, parlak yüksek çözünürlüklü ekranlar, sarmal Dolby AudioTM ses sistemi ve ThinkPad’in ünlü klavyesi ile en üst düzeyde kullanım deneyimi sunmaya devam ediyor.

Günümüzde teknoloji dünyasında güvenlik en önemli öncelik. Lenovo da bu ihtiyacı gözönünde bulundurarak cihazlarına yeni güvenlik özelliklerini ekledi. ThinkShutter™’lı hibrit HD+IR kamera, kullanıcıları gözetlemeyi seven meraklı gözlerden koruyor.

Windows Hello™ ile güvenli çok-faktörlü kimlik doğrulama özelliği ve yonga üzerinde eşleştirme özelliğine sahip dokunarak parmak izi okuyucu da yeni seride mevcut. Hafifliği, çok yönlü bağlantı seçenekleri ve uzun pil ömrü ile bu yeni seri işiniz sizi nereye götürürse götürsün, daha fazla görevi başarıyla yapmanıza yardımcı olacak.

Yeni dizüstü bilgisayarlarla ilgili açıklama yapan Lenovo Akıllı Cihazlar Grubu Kurumsal Ürün ve Portföy Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Jerry Paradise: “Kullanıcılardan gelen geri bildirimlerden gelecek nesil iş gücünün çok daha esnek çalışma yöntemleri beklentisi içinde olduğunu biliyoruz. Bu beklentilerine ellerinin altında her yerde, her zaman hızlı, güvenli, sezgisel ve taşınabilir teknolojik çözümlerin bulunması da dahil. Benzersiz ThinkPad dizüstü bilgisayar ailemiz profesyonel iş insanlarına daha akıllı üretkenlik, güvenlik ve bağlantı deneyimlerinin yanısıra, kendileri için en doğru cihazı seçmeleri için de daha fazla seçenek sunuyor.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Yeni Renault Clio Türkiye’De

Renault Grubu’nun en çok satan global modeli, Avrupa ve Türkiye’de B-HB segmentinin lideri Clio yenileniyor. Yeni Clio, dinamik sürüş becerisi, yol tutuşu, yüksek teknolojileri ve tasarımdan üretime kadar kalitesi ile bugüne kadarki “en iyi Clio “olarak öne çıkıyor.


‘Plastik Aşklar’ 28 Ocak Salı Trump Sahne’De

Usta oyuncu Oya Başar ve başarılı oyuncu Begüm Birgören, ‘Plastik Aşklar’ oyunuyla, 28 Ocak Salı günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyiciyle buluşacak.


Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK


İbb, Elazığ’Da Arama Kurtarma Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

İBB, Elazığ ve Malatya’yı etkileyen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından bölgeye gönderdiği arama kurtarma ve yardım ekibi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 158 personel ve 23 araçtan oluşan ekipler, enkaz altından 19 vatandaşı kurtardı.


Avukatların Ödeme İçin Yaşadıkları Zaman Kaybı, Barokart Sms Uygulaması İle Son Buldu

Her gün binlerce dava ile uğraşan avukatlar artık BaroKart veya Param Kart sayesinde hiç sıra beklemeden, nakit veya kart taşıma gereği duymadan adliyelerdeki tüm veznelerde ve icra müdürlüklerinde, cep telefonlarından SMS yoluyla ödeme yapabiliyor.


Etiketler: ThinkPad, yeni, daha, dizüstü, güvenlik

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.