8 Kasım 2019 Cuma 15:34

GÜNDEM

Lenovo’Nun Potasında Her Basket, Eğitime Tam Destek

Lenovo’nun potasında her basket, eğitime tam destek

  Lenovo’Nun Potasında Her Basket, Eğitime Tam Destek
  Lenovo’Nun Potasında Her Basket, Eğitime Tam Destek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Teknoloji devi Lenovo, Brand Week İstanbul kapsamında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile iş birliği içinde ziyaretçileri sosyal sorumluluk çerçevesinde anlamlı bir aktivite ile karşıladı. Lenovo, alanda kurulan basketbol potasına ziyaretçilerin attıkları basketler aracılığıyla çocukların 1 yıllık eğitim masraflarına destek oldu.

DÜNYANIN ve Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden Lenovo, 6-7-8 Kasım tarihlerinde Zorlu PSM’de gerçekleştirilen Brand Week İstanbul kapsamında ziyaretçileri sosyal sorumluluk çerçevesinde anlamlı bir aktivite ile karşıladı. Lenovo, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) iş birliği doğrultusunda, Brand Week ana girişinde kurulan basketbol alanındaki pota ile ziyaretçileri basket atmaya davet etti. Lenovo, ziyaretçilerin gönüllü performanslarıyla etkinlik süresince belirlenen 2000 basket hedefini geride bırakarak çocukların 1 yıllık eğitim masraflarına destek oldu.

Lenovo, Brand Week İstanbul’da ziyaretçilerden büyük ilgi gören sürprizinin yanı sıra Twitter ve Instagram hesapları üzerinden sosyal medya kullanıcılarını da #performansındibi etiketiyle paylaşım yapmaya davet etti. Kullanıcılar attıkları tweetler ve Instagram gönderileri ile basket sayılarına destek oldular.

Lenovo, kurumsal sosyal sorumluluk çerçevesinde eğitim alanında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile iş birliğine TEGV Öğrenim Birimleri’ndeki Tasarım ve Beceri Atölyesi desteği ile devam ediyor. Bu doğrultuda geçtiğimiz 1 Ekim 2019 tarihinde Diyarbakır, Ergani TEGV Öğrenim Birimi’nde teknoloji ve yaratıcılığın bir araya geldiği Tasarım ve Beceri Atölyesi açılışını gerçekleştirdikten sonra 22 Ekim 2019 tarihinde İzmir Gümüşpala Öğrenim Birimi’nde de Lenovo Tasarım ve Beceri Atölyesi açılışına destek oldu.

Lenovo Hakkında

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) 50 milyar ABD Doları değerinde bir Fortune 500 şirketidir ve en iyi kullanıcı deneyimini yaratan akıllı cihazlar ve altyapı aracılığıyla Akıllı Dönüşümü yürüten küresel teknoloji lideridir. Lenovo, akıllı ve bağlantılı ürünlerde dünyanın en geniş portföylerinden birine sahiptir. Bunlara, akıllı telefonlar (Motorola), tabletler, kişisel bilgisayarlar (Thinkpad, Yoga, Lenovo Legion) ve iş istasyonlarının yanı sıra AR/VR (Artırılmış Gerçeklik / Sanal Gerçeklik) cihazları ile akıllı ev / ofis çözümleri dahildir. Lenovo’nun veri merkezi çözümleri (ThinkSystem, ThinkAgile), iş dünyasını ve toplumu değiştiren bağlantılar için bilgi işlem gücü ve kapasite oluşturmaktadır. Lenovo, herkesin içindeki farklı yana ilham vermek ve herkesin gelişim sağladığı daha akıllı bir gelecek oluşturmak için çalışmaktadır. Bizi LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram, Weibo üzerinden takip edip, Storyhub üzerinden en güncel Lenovo haberlerini okuyabilir ve http://www.lenovo.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hill & Knowlton Strategies

İlginizi Çekebilir

Beauty Studio By Watsons Kanyon’Da Açıldı

Watsons, göz alıcı bir kişisel bakım ve güzellik deneyimi için herkesi Beauty Studio by Watsons’a bekliyor


İbrahim Okyay 10’Uncu Kez Türkiye Şampiyonu Oldu

Borusan Otomotiv Motorsport pilotu İbrahim Okyay, Türkiye Pist Şampiyonası 4. ayağında gerçekleştirilen son 2 yarışta 2 birincilik elde ederek, sezon bitmeden 10’uncu şampiyonluğuna ulaştı.


20. Uluslararası Antalya Piyano Festivali'nde Bir İlk!

20. ULUSLAR ARASI ANTALYA PİYANO FESTİVALİ’NDE BİR İLK!


Little Caesars, Sektöründe Iso 9001 Belgesini Alan İlk Marka Oldu

LITTLE CAESARS, SEKTÖRÜNDE ISO 9001 BELGESİNİ ALAN İLK MARKA OLDU


Beril Çavuşoğlu İle Yoga Zamanı

Sports Effect'te Yoga Eğitmeni ve MAG Medya Genel Yayın Yönetmeni Beril Çavuşoğlu ev sahibi keyifli bir etkinlik gerçekleşti.


Etiketler: Lenovo, TEGV, akıllı, Brand, Week

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.