15 Nisan 2019 Pazartesi 09:03

GÜNDEM

Levi’S® İle Sesini Duyur!

LEVI’S® YENİ KAMPANYASINI LANSE ETTİ

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sesini duyur. Etkili ol. Fark yarat.

Levi’s® markası, uzun geçmişi boyunca daima kişilerin kendilerini özgün biçimlerde ifade edebilme gücünü kutlamış, eşitlik, kapsayıcılık ve ilerleme ideallerinin savunucusu olmuştur. FCB ile işbirliği içinde yaratılan Live In Levi’s® kampanyasının yedinci edisyonu olan ‘Use Your Voice’ (Sesini Duyur) ile Levi’s® dünyada pozitif etki yaratma konusunda insanlara seslerini bulmaları ve çıkarmaları için ilham vermeyi amaçlıyor. Büyük ya da küçük ortamlarda kullanılan çok çeşitli seslerin kutlaması niteliğindeki reklam, sesini çıkarmanın ve duyurmanın dünya çapındaki bireyleri ve toplulukları nasıl etkileyebileceğini ortaya koyuyor. Filmin sonundaki ‘Your voice is the difference’ (farkı yaratan senin sesin) sözleriyle harekete geçme mesajı veriliyor.

Kampanya (izlemek için tıklayın), sesinizi duyurma ve inandıklarınızı yüksek sesle dillendirme, bunun kolay değil, doğru seçim olduğunu bilme temasını birbirine bağlı dört farklı hikayeyi vurguluyor. İrlandalı kadın yönetmen, senarist ve sinematograf Aoife McArdle tarafından çekilen kampanya, Jordan Mackampa’nın duygusal, ilham veren “Battlecry” şarkısıyla destekleniyor. Bir toplantıda konuşmaya hazırlanan ve topluluğuna ilham verip ilgilerini çekmek için cesaretini toplayan genç bir kadın, kızını kendine inanması için cesaretlendiren bir baba, okul bahçesinde zorbalara karşı sesini yükselten bir geç kız ve sosyal adalet için yürüyüş organize eden bir kadını gösteren film, bu özgün, genç sesleri yaşınız, kökeniniz veya politik görüşünüz ne olursa olsun size ilham verecek bir şekilde kutluyor.

İnsanlar, nesillerdir, onlarca yıldır topluluklar genelinde Levi’s® jean’lerini kendilerini özgün bir şekilde ifade etmek için bir tuval olarak kullanmaya devam ediyor. Marka da insanların kendileri hakkında anlattıkları hikayelerle tanımlanıyor. “Live In Levi’s®” platformu, insanların Levi’s® jean’lerini kullanma biçimlerini ve dünya çapında hayatlarını Levi’s® içinde yaşayan insanları kutlama niteliği taşıyor.

Levi’s® olarak önemli bir rol üstlendiğimizi, ses çıkarma ve pozitif fark yaratma yükümlülüğümüz olduğunu düşünüyoruz zira markamızın 140 yılı aşan geçmişi boyunca hep bunu yaptık,” diyen LS&Co. Pazarlama Üst Düzey Yöneticisi Jennifer Sey, şöyle devam etti: “Zor meseleleri ele almaktan, kolay olduğu için yanlışı değil, zor olsa da doğruyu seçmekten korkmuyoruz. ABD’de silahlı şiddete karşı durduk, Avrupa’da göçmenleri destekledik ve LGBTQ+eşitlik haklarını savunduk. Marka olarak kendini özgün bir şekilde ifade etmeyi kutluyor, bunu şirket olarak da yansıtmaya çalışıyoruz.”

Levi’s® Avrupa Pazarlama Başkan Yardımcısı Anit Van Eynde ise şu yorumda bulundu: “Giderek daha çok insanın fark yaratmak için sesini kullandığı, inandıklarını dile getirdiği ve dünyada pozitif etki yaratmak için çalıştığı heyecan verici bir dönemde yaşıyoruz. Levi’s® olarak daima hayatın her alanından insanları desteklemeye, haklarını savunmaya ve onlarla birlikte sesimizi yükseltmeye devam ediyoruz. Bu bizim marka DNA’mızın bir parçası. Bu yıl, insanları seslerini çıkarmaya teşvik etmek istiyoruz. Kendileri ve başkaları için bunu istiyoruz çünkü insanların sesleri fark yaratabilir.”

Levi’s® markasının, cesaret ve empati üzerine inşa edilen değerleri Levi Strauss & Co., 1853 yılında kurulduğundan bu yana tutarlı bir şekilde ortaya konuyor. Levi Strauss, California kıyısına ulaştığında ve ilk kârını bir yetimhaneye bağışladığında ilkeler aracılığıyla kazanma kültürümüz doğdu. O günden bugüne eşitliği desteklemek ve ayrımcılığa karşı durmak için sesimizi yükseltiyor, sosyal adalete öncülük ediyor, göçmenlerin, her renkten insanın, kadınların ve LGBTQ+ topluluklarının haklarını savunuyoruz.

Özetlemek gerekirse, kalıcı ilerleme için sesimiz ve desteğimizle katkıda bulunmaya devam edeceğiz. 11 Nisan’dan itibaren Avrupa’da yayımlanmaya başlayan global ‘Use Your Voice’ kampanyası, gelecek günlerde diğer pazarlarda da lanse edilecek.

Kampanya linkleri:

60Saniye

30Saniye

20Saniye

15Saniye

LEVI’S® MARKASI HAKKINDA Levi’s® jean’leri 1873 yılında Levi Strauss & Co. tarafından keşfedildiğinden bu yana dünyanın en tanınan giysilerinden biri haline gelen ve nesillerdir tüketicilerin hayal gücünü ve bağlılığını yakalamayı başaran bir marka. Klasik Amerikan stilini ve çabasız “cool” tarzı temsil eden Levi’s® marka portföyü, daima öncü duruşu ve hazır giyim sektöründe eşi bulunmayan yenilikçi ruhuyla evrimini sürdürmekte. Dünyanın lider jean ve aksesuar markası olarak 110’dan fazla ülkede satılan Levi’s® ürünleri, insanların kişisel stillerini ifade etmelerini sağlıyor. Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha detaylı bilgi için levi.com web sitesi ziyaret edilebilir.

LEVI STRAUSS & CO. HAKKINDA

Dünyanın en büyük giyim marka şirketleri arasında yer alan Levi Strauss & Co., jean alanında global bir liderdir. Şirket, kadın, erkek ve çocuklar için Levi's®, Dockers®, Signature by Levi Strauss & Co.™ ve Denizen® markaları altında jean, spor giyim ve aksesuarlar tasarlayıp pazarlamaktadır. Şirketin ürünleri, dünya çapında zincir ve çok katlı mağazalar, online mağazalar, yaklaşık 2.900 perakende ve shop-in-shop mağaza ile 110’dan fazla ülkeyi kapsayan global ayak izine sahip bir dağıtım ağında satılmaktadır. Levi Strauss & Co., 2018 yılında 5,6 milyar $ net ciro açıklamıştır. Şirket hakkında daha detaylı bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://levistrauss.com.

L’Appart PR

Aybike Aydınlar

İlginizi Çekebilir

İtü ‘Apis Arge Takımı’ Uluslararası Cansat Yarışmasında Birinci Oldu

İTÜ ‘Apis Arge Takımı’Uluslararası Cansat Yarışmasında Birinci Oldu


Avivasa, “En Değerli 100 Marka” Arasına Girdi

AvivaSA Hakkında:


Vakıfbank’Tan Enflasyona Endeksli Yeni Bir Ürün

VakıfBank’tan enflasyona endeksli yeni bir ürün:


Kültür Turizmin İstikrarlı Artışı Ne İfade Ediyor

Ramazan Bayramı turizm sektörü için oldukça yoğun geçti. Her şey dahil konseptinin dışında kültür turizm açısından da benzersiz bir dönem yaşıyoruz. Hem Bayramı hem de Kültür Turizmini FEST Travel Ortağı ve Genel Müdürü Zekeriya Şen ile konuştuk.


Koliva 22 Haziran Cumartesi Trump Cadde’De

Karadeniz müziğinin dikkat çeken gruplarından Koliva, Trump Cadde’de konser verecek. 22 Haziran Cumartesi akşamı saat 19.00’da başlayacak olan konserde Koliva, Karadeniz müziğinin en sevilen şarkılarını seslendirecek.


Etiketler: Levi, için, jean, olarak, Strauss

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.