15 Nisan 2019 Pazartesi 09:03

GÜNDEM

Levi’S® İle Sesini Duyur!

LEVI’S® YENİ KAMPANYASINI LANSE ETTİ

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sesini duyur. Etkili ol. Fark yarat.

Levi’s® markası, uzun geçmişi boyunca daima kişilerin kendilerini özgün biçimlerde ifade edebilme gücünü kutlamış, eşitlik, kapsayıcılık ve ilerleme ideallerinin savunucusu olmuştur. FCB ile işbirliği içinde yaratılan Live In Levi’s® kampanyasının yedinci edisyonu olan ‘Use Your Voice’ (Sesini Duyur) ile Levi’s® dünyada pozitif etki yaratma konusunda insanlara seslerini bulmaları ve çıkarmaları için ilham vermeyi amaçlıyor. Büyük ya da küçük ortamlarda kullanılan çok çeşitli seslerin kutlaması niteliğindeki reklam, sesini çıkarmanın ve duyurmanın dünya çapındaki bireyleri ve toplulukları nasıl etkileyebileceğini ortaya koyuyor. Filmin sonundaki ‘Your voice is the difference’ (farkı yaratan senin sesin) sözleriyle harekete geçme mesajı veriliyor.

Kampanya (izlemek için tıklayın), sesinizi duyurma ve inandıklarınızı yüksek sesle dillendirme, bunun kolay değil, doğru seçim olduğunu bilme temasını birbirine bağlı dört farklı hikayeyi vurguluyor. İrlandalı kadın yönetmen, senarist ve sinematograf Aoife McArdle tarafından çekilen kampanya, Jordan Mackampa’nın duygusal, ilham veren “Battlecry” şarkısıyla destekleniyor. Bir toplantıda konuşmaya hazırlanan ve topluluğuna ilham verip ilgilerini çekmek için cesaretini toplayan genç bir kadın, kızını kendine inanması için cesaretlendiren bir baba, okul bahçesinde zorbalara karşı sesini yükselten bir geç kız ve sosyal adalet için yürüyüş organize eden bir kadını gösteren film, bu özgün, genç sesleri yaşınız, kökeniniz veya politik görüşünüz ne olursa olsun size ilham verecek bir şekilde kutluyor.

İnsanlar, nesillerdir, onlarca yıldır topluluklar genelinde Levi’s® jean’lerini kendilerini özgün bir şekilde ifade etmek için bir tuval olarak kullanmaya devam ediyor. Marka da insanların kendileri hakkında anlattıkları hikayelerle tanımlanıyor. “Live In Levi’s®” platformu, insanların Levi’s® jean’lerini kullanma biçimlerini ve dünya çapında hayatlarını Levi’s® içinde yaşayan insanları kutlama niteliği taşıyor.

Levi’s® olarak önemli bir rol üstlendiğimizi, ses çıkarma ve pozitif fark yaratma yükümlülüğümüz olduğunu düşünüyoruz zira markamızın 140 yılı aşan geçmişi boyunca hep bunu yaptık,” diyen LS&Co. Pazarlama Üst Düzey Yöneticisi Jennifer Sey, şöyle devam etti: “Zor meseleleri ele almaktan, kolay olduğu için yanlışı değil, zor olsa da doğruyu seçmekten korkmuyoruz. ABD’de silahlı şiddete karşı durduk, Avrupa’da göçmenleri destekledik ve LGBTQ+eşitlik haklarını savunduk. Marka olarak kendini özgün bir şekilde ifade etmeyi kutluyor, bunu şirket olarak da yansıtmaya çalışıyoruz.”

Levi’s® Avrupa Pazarlama Başkan Yardımcısı Anit Van Eynde ise şu yorumda bulundu: “Giderek daha çok insanın fark yaratmak için sesini kullandığı, inandıklarını dile getirdiği ve dünyada pozitif etki yaratmak için çalıştığı heyecan verici bir dönemde yaşıyoruz. Levi’s® olarak daima hayatın her alanından insanları desteklemeye, haklarını savunmaya ve onlarla birlikte sesimizi yükseltmeye devam ediyoruz. Bu bizim marka DNA’mızın bir parçası. Bu yıl, insanları seslerini çıkarmaya teşvik etmek istiyoruz. Kendileri ve başkaları için bunu istiyoruz çünkü insanların sesleri fark yaratabilir.”

Levi’s® markasının, cesaret ve empati üzerine inşa edilen değerleri Levi Strauss & Co., 1853 yılında kurulduğundan bu yana tutarlı bir şekilde ortaya konuyor. Levi Strauss, California kıyısına ulaştığında ve ilk kârını bir yetimhaneye bağışladığında ilkeler aracılığıyla kazanma kültürümüz doğdu. O günden bugüne eşitliği desteklemek ve ayrımcılığa karşı durmak için sesimizi yükseltiyor, sosyal adalete öncülük ediyor, göçmenlerin, her renkten insanın, kadınların ve LGBTQ+ topluluklarının haklarını savunuyoruz.

Özetlemek gerekirse, kalıcı ilerleme için sesimiz ve desteğimizle katkıda bulunmaya devam edeceğiz. 11 Nisan’dan itibaren Avrupa’da yayımlanmaya başlayan global ‘Use Your Voice’ kampanyası, gelecek günlerde diğer pazarlarda da lanse edilecek.

Kampanya linkleri:

60Saniye

30Saniye

20Saniye

15Saniye

LEVI’S® MARKASI HAKKINDA Levi’s® jean’leri 1873 yılında Levi Strauss & Co. tarafından keşfedildiğinden bu yana dünyanın en tanınan giysilerinden biri haline gelen ve nesillerdir tüketicilerin hayal gücünü ve bağlılığını yakalamayı başaran bir marka. Klasik Amerikan stilini ve çabasız “cool” tarzı temsil eden Levi’s® marka portföyü, daima öncü duruşu ve hazır giyim sektöründe eşi bulunmayan yenilikçi ruhuyla evrimini sürdürmekte. Dünyanın lider jean ve aksesuar markası olarak 110’dan fazla ülkede satılan Levi’s® ürünleri, insanların kişisel stillerini ifade etmelerini sağlıyor. Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha detaylı bilgi için levi.com web sitesi ziyaret edilebilir.

LEVI STRAUSS & CO. HAKKINDA

Dünyanın en büyük giyim marka şirketleri arasında yer alan Levi Strauss & Co., jean alanında global bir liderdir. Şirket, kadın, erkek ve çocuklar için Levi's®, Dockers®, Signature by Levi Strauss & Co.™ ve Denizen® markaları altında jean, spor giyim ve aksesuarlar tasarlayıp pazarlamaktadır. Şirketin ürünleri, dünya çapında zincir ve çok katlı mağazalar, online mağazalar, yaklaşık 2.900 perakende ve shop-in-shop mağaza ile 110’dan fazla ülkeyi kapsayan global ayak izine sahip bir dağıtım ağında satılmaktadır. Levi Strauss & Co., 2018 yılında 5,6 milyar $ net ciro açıklamıştır. Şirket hakkında daha detaylı bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://levistrauss.com.

L’Appart PR

Aybike Aydınlar

İlginizi Çekebilir

Endüstriyel Temizlik Sektörünün İnovasyonu, Interclean İstanbul’Da Sergilendi

Endüstriyel temizlik sektörü, yılda ortalama 10,5 milyar Avro/60 milyar TL ciro ve yaklaşık 5.000 firma ile 1,5 milyon kişiye istihdam sağlıyor. Sektörün yenilikçi ürün ve hizmetleri, İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılan Interclean İstanbul Endüstriyel Temizlik Teknolojileri & Hizmetleri Fuarı ve Konferansı’nda tanıtıldı.


Diva Şıklığıyla Göz Kamaştırdı

Türk Sanat Müziğinin divası Bülent Ersoy Elexus Hotel’de sevenleriyle buluştu. Şıklığıyla göz dolduran sanatçı sevenlerine unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti. Üç saat sahnede kalan sanatçı, şarkılarını kimi zaman tahtında oturarak söyledi.


Üniversiteliler Bizz@Kampüs’Te Ülker Oneo İçin Yarıştı

Üniversite öğrencilerinin katıldığı ve pazarlama fikirlerinin yarıştığı “bizz@kampüs”te, “Aurora” takımının Ülker Oneo için geliştirdiği proje birinci oldu.


Aston Martin Ve Total Güçlerini Birleştirdi...

Aston Martin ve Total 2016’dan bu yana devam ettikleri işbirliklerini yeniledi. Bu kapsamda motorsporlarında yapılan işbirliği, Ar-Ge ve modellerin ilk yağ dolumlarında Total QUARTZ motor yağları ürün serisinin kullanılmasını da içeriyor.


Kadıköy Belediye Başkanı Odabaşı’Ndan Kılıçdaroğlu’Na Yönelik Saldırıyı Kınama

KADIKÖY BELEDİYE BAŞKANI ODABAŞI’NDAN KILIÇDAROĞLU’NA YÖNELİK SALDIRIYI KINAMA


Etiketler: Levi, için, jean, olarak, Strauss

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.