17 Temmuz 2019 Çarşamba 16:05

GÜNDEM

Lezita, ‘Acaba Ne Pişirsek’ Sorusuna Eyüp Kemal Sevinç’İn Tarifleri İle Yanıt Buluyor

Herkesin iyi beslenebilmesi hedefiyle çalışmalarını sürdüren Lezita, interaktif projelerle lezzet yolculuğuna, lezzet tutkunlarını da ortak ediyor. Şef Eyüp Kemal Sevinç’in Lezita ürünleri ile hazırladığı pratik, lezzetli ve besleyici tarifler Lezita’nın sosyal medya hesaplarında, Youtube kanalında ve acabanepisirsek.com’da tüketicilerle buluşuyor. Tarifler tüketicilerin oyları ile belirleniyor.

  Lezita, ‘Acaba Ne Pişirsek’ Sorusuna  Eyüp Kemal Sevinç’İn Tarifleri İle Yanıt Buluyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin önde gelen piliç eti markalarından Lezita’nın ürünleri ile hazırlanan pratik ve lezzetli yemek tarifleri Lezita’nın sosyal medya hesapları ve acabanepisirsek.com’da tüketicilerle buluşuyor. Şef Eyüp Kemal Sevinç’in Lezita ürünleri ile hazırladığı pratik ve lezzetli tarifler, her gün ne yemek yapacağını şaşıranlar, zaman sıkıntısı çekenler, hem kendisini hem de ailesini iyi beslemek isteyip “Acaba Ne Pişirsek” diye düşünenlere hitap edecek.

Tarifi verilecek yemeği tüketiciler belirleyecek

Farklı bakış açısıyla Türk mutfağına birçok ilki ve farklı lezzeti kazandıran Şef Eyüp Kemal Sevinç’in her hafta yeni bir tarif sunacağı uygulamada tarifleri tüketiciler belirleyecek. Bu kapsamda Lezita her hafta iki seçenek sunacak ve “Acaba ne pişirsek?” diye soracak. Lezita’nın Instagram hesabından “#AcabaNePişirsek” hashtag’i ile yapılacak anketin sonucunda tüketicilerin en çok tercih ettiği tarif Şef Eyüp Kemal Sevinç tarafından hazırlanacak. Tarif videoları Lezita’nın sosyal medya hesaplarından, Youtube kanalından ve acabanepisirsek.com’dan izlenebilecek.

Proje sürecinde Lezita’nın sosyal medyadaki takipçilerini özel bir ödül de bekliyor. Lezita’nın sosyal medya hesaplarında düzenlenecek yarışmayı kazananlar Eyüp Kemal Sevinç tarafından kurulan EKS Mutfak Akademisi’nde aşçılık workshop’una katılma imkanı yakalayacak.

Gökçe İçelli

İlginizi Çekebilir

Süt İçmeyi Sevmeyen Çocuklara, Tatlı Bir Alternatif Muhallebi

Büyüme çağındaki çocukların kemik gelişimi için düzenli süt tüketiminin önemli olduğuna dikkat çeken uzmanlar, süt içmeyi sevmeyen çocuklar için alternatif bir tatlı olan sütlü muhallebi tüketimini öneriyor.


Çeşme’De Mabel Matiz Gecesi

ÇEŞME’DE MABEL MATİZ GECESİ


Filenin Sultanları Gloria Cup'ta İtalya'yı 3 0 Mağlup Etti

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, Antalya Belek’te yer alan Gloria Sports Arena’nın (GSA) ev sahipliğinde, Smart Casual Event’ın organizatörlüğünde ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) iş birliğiyle düzenlenen Gloria Cup turnuvasındaki ikinci maçında İtalya ile karşılaştı.


Bodrum Sıla’Ya Doymuyor

BODRUM SILA’YA DOYMUYOR


Kobi’Lerde Afet Direnci Araştırması "Kobi'ler Afetleri Risk Olarak Algılamıyor"

UPS Hakkında


Etiketler: Lezita, sosyal, Eyüp, Kemal, Sevinç

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.