3 Aralık 2019 Salı 13:03

GÜNDEM

Lezita, Fark Yaratan Bayilerini Balkanlar Gezisiyle Kutladı

İleri işlenmiş yenilikçi piliç ürünleri pazarında liderliği hedefleyen Lezita, 2019 yılında satış hedeflerine ulaşan bayilerini 26-30 Kasım tarihleri arasında Balkanlar’da ağırladı. Bosna Hersek ve Karadağ’ı kapsayan “Lezita ile Fark Yaratanlar Balkanlar’da” gezisinde bayiler Saraybosna, Mostar ve Budva’nın tarihi ve turistik bölgelerinde keyifli bir beş gün geçirdi.

Lezita, Fark Yaratan Bayilerini Balkanlar Gezisiyle Kutladı
Lezita, Fark Yaratan Bayilerini Balkanlar Gezisiyle Kutladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye piliç eti pazarının önde gelen firmalarından Lezita, satış hedeflerini tutturan bayilerinin başarılarını 26-30 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Balkanlar gezisiyle kutladı. Lezita’nın iş ortakları ile ilişkilerini güçlendirme, motivasyonlarını artırma hedefiyle gerçekleştirilen ve Bosna Hersek ile Karadağ’ı kapsayan “Lezita ile Fark Yaratanlar Balkanlar’da” gezisinde Lezita bayileri Saraybosna, Mostar ve Budva’nın tarihi bölgeleri ile kültürlerini tanıma imkanı buldu.

Gezi boyunca bayilere eşlik eden Abalıoğlu Gıda İş Ünitesi Genel Müdürü Mustafa Özdil, Lezita’nın Abalıoğlu Grubu’ndan aldığı güçle büyümeye devam ettiğini söyledi. Özdil, “Lezita, bugün piliç eti pazarının en önemli oyuncularından biri. İleri işlenmiş yenilikçi ürünlerimiz ile fark yaratmaya devam ediyoruz. Elbette bu başarıda ürünlerimizin Türkiye’nin dört bir yanında tüketicilerimizle buluşmasını sağlayan bayilerimizin payı çok büyük. Satış hedeflerine ulaşan bayilerimiz için düzenlediğimiz Balkanlar gezisiyle onlara teşekkür etmek istedik. Hedefimiz bayilerimizle omuz omuza vererek ileri işlenmiş ürün grubunda pazar lideri olmak” dedi.

Lezita Hakkında

Abalıoğlu’nun yem sektöründeki 50 yıllık tecrübesinden aldığı güçle Türkiye’nin en önemli piliç eti üreticilerinden biri olarak faaliyet gösteren Lezita, piliç eti pazarında ilk 5, ileri işlenmiş yenilikçi ürünler pazarında ilk 2 oyuncudan biridir. İzmir-Kemalpaşa’da, toplam 100.000 metrekarelik alanı ile Türkiye’nin en modern et entegre tesisinde piliç eti ve ileri işlenmiş et üretimi yapan Lezita, saatte yaklaşık 25.500, günde ise yaklaşık 400.000 adet üzerinde piliç işleme kapasitesine sahiptir.

2006 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyerek sektöründe en çok tercih edilen ve sevilen markalardan biri haline gelen Lezita, güçlü satış ağı sayesinde tüm Türkiye'deki ulusal ve yerel zincir mağazalarda, toplu tüketim ve perakende kanallarında ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır.

Lezita; yenilikçi ürünlerinin itici gücüyle 2018 yılını sektörün üzerinde büyüme ile kapatırken, cirosunun önemli bir kısmını ileri işlenmiş ürünlerden elde etmektedir. Ürünlerini 30'dan fazla ülkeye ihraç eden ve yaklaşık 3000 kişiye iş olanağı sağlayan Lezita, yenilikçi atılımları ile pazar lideri olmayı hedeflemektedir.

İlginizi Çekebilir

Sivas'taki Fabrikalarda Akıllandı!

İş yapış şekillerinin değiştiği günümüzde akıllı fabrikalar sektörlerin bir numaralı gündem maddesini oluşturuyor. Endüstri 4.0 odağında üretim parkurlarını yenileyen markalar ise bir adım öne geçiyor. Bu farkındalıkla TEZMAKSAN;geliştirdiği I/O link bağlantı modeliyle 11 robotun ve yaklaşık 34 makinanın bir noktadan birbirleriyle sanal olarak haberleşmesine olanak tanıyarak markaların robotlu otomasyon sürecini hızlandırıyor.


Kış Aylarında Çamaşır Kurutmak Kabusunuz Olmasın

Havaların soğuduğu kış aylarında, çamaşırların kuruma süresi de artıyor. Mr Jeff, çamaşır yıkama derdini de kurutma derdini de ortadan kaldırırken, size zamandan büyük tasarruf ettiriyor.


Turizmin Zirvesi Emıtt Fuarı İçin Geri Sayım Başladı

24. EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Fuarı, 30 Ocak Perşembe günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde başlıyor. Fuarı bu yıl 60 bin ziyaretçinin gezmesi bekleniyor.


Puma İle Enerjinin Zirvesinde

PUMA, yepyeni antrenman ayakkabısı Zone XT’yi sınırları zorlamayı seven kadınların beğenisine sunuyor. Dayanıklılık gerektiren yüksek tempolu koşu ve egzersizlere özel olarak dizayn edilmiş Zone XT, performansı zirveye çıkarıyor.


Brian Tien, Zyxel Satış Ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Oldu

| Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Ağaoğlu My World Andromeda Residence C4 Blok No: 12 Ataşehir 34746 | İstanbul, Türkiye | Tel +90 0216 688 69 98 /| GSM +90 543 320 31 13 firuze.kaymaz@alyailetisim.com


Etiketler: Lezita, piliç, Türkiye, işlenmiş, yenilikçi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.