19 Nisan 2019 Cuma 11:52

GÜNDEM

Lezita Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’Nda Yenilikçi Ürünleriyle İlgi Odağı Oldu

Türkiye’nin önde gelen piliç eti markalarından Lezita, bu yıl ‘Değer’ temasıyla 11.’si gerçekleştirilen Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’nda yenilikçi, besleyici ve pratik ürünlerini tanıttı.

Lezita Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’Nda Yenilikçi Ürünleriyle İlgi Odağı Oldu
Lezita Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’Nda Yenilikçi Ürünleriyle İlgi Odağı Oldu
Lezita Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’Nda Yenilikçi Ürünleriyle İlgi Odağı Oldu
Lezita Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’Nda Yenilikçi Ürünleriyle İlgi Odağı Oldu
Lezita Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’Nda Yenilikçi Ürünleriyle İlgi Odağı Oldu
Lezita Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’Nda Yenilikçi Ürünleriyle İlgi Odağı Oldu
Lezita Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’Nda Yenilikçi Ürünleriyle İlgi Odağı Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Abalıoğlu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren piliç eti markası Lezita, organize gıda perakendesinin zincir market temsilcileri ile sektörün önde gelen markalarını buluşturan Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’nda Türkiye’nin perakende devleri ile bir araya geldi. Lezita, 17-18 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarda açtığı stantta; Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto ve Lezita Çıtır Kova ürünlerinin yanı sıra yenilenen marka kimliği ile ilgili bilgi verdi. Şef Eyüp Kemal Sevinç, Lezita standında markanın yenilikçi ürünlerini anlatırken, Lezita ürünleriyle yemekler hazırladı.

Abalıoğlu Gıda İş Ünitesi Genel Müdürü Mustafa Özdil, bu yıl 11.’si gerçekleştirilen Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’nın, yerel zincirler ile ürün ve hizmet sağlayıcılar arasında işbirliği fırsatları yarattığını, sektöre özel çözümler geliştirme ve katma değer sağlama anlamında önemli bir platform olduğunu söyledi. Fuarın bu yıl “Değer” temasıyla düzenlendiğini dile getiren Özdil, “Sürekli gelişim ve değişim ilkesini benimseyen bir kurum olarak herkesin iyi beslenebilmesini sağlama misyonumuz doğrultusunda pratik çözümlerle de iyi beslenilebileceğini göstererek tüketicilerimizin hayatına değer katıyoruz” diye konuştu.

İşlenmiş piliç eti sektörünün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini kaydeden Özdil sözlerine şöyle devam etti: “Tüketicilerden ilham alarak geliştirdiğimiz, hayatı kolaylaştıran yenilikçi ürünlerimizle insanlara lezzetli ve pratik çözümler sunuyoruz. İnsanların protein ihtiyacını en ulaşılabilir şekilde karşılayabilmesi için çalışıyoruz.Herkesin iyi beslenebilmesi için AR-GE’ye büyük önem veriyoruz. Dünyadaki en yeni trendleri ve tüketici ihtiyaçlarını yakından takip ederek modern şehir hayatının problemi olan iyi beslenme ihtiyacının önündeki bariyerleri ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto ve Lezita Çıtır Kova ürünlerimiz de bu çabamızın en yeni meyveleri.”

Günlük protein ihtiyacının neredeyse yarısından fazlasını karşılıyor

Stantta Lezita’nın besleyici ve pratik ürünleriyle ilgili bilgi veren Şef Eyüp Kemal Sevinç,“Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto’da, özenle seçilen %100 piliç göğüs etleri ızgara izi ve lezzeti verilerek pişirildikten sonra dilimleniyor ve 120 gramlık kolay açılabilen pratik paketlerle tüketicilere sunuluyor. Türkiye’de ilk ve tek olduğunu söyleyebiliriz. Kullanım alanı çok geniş olan Lezita Aç Ye tercihe göre soğuk ya da sıcak olarak tüketilebiliyor ve salatalara, sandviçlere, makarnalara, sulu yemeklere, mezelere çok yakışıyor. Bir paket Lezita Aç Ye, günlük protein ihtiyacının neredeyse yarısından fazlasını karşılıyor. Bu ürün ızgara keyfini en pratik halde sunuyor.

Lezita Çıtır Kova’da ise bir kova dolusu Çıtır Kaplamalı tavuk parçaları sunuluyor. Besleyici ve protein değeri yüksek bu yenilikçi ürünün en önemli özelliği fırında bile çıtır çıtır olması. Yani artık çıtır tavuk keyfi için fritöz tek alternatif değil. Lezita Çıtır Kova hem çok lezzetli hem de besleyici bir atıştırmalık seçeneği sunuyor” dedi.

Binlerce paydaş bir araya geldi

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen ve organize gıda perakendesinin zincir market temsilcileri ile sektörün önde gelen markalarını bir araya getiren Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’nda üreticiden tedarikçiye, perakendecilerden sektöre hizmet sunan firmalara kadar binlerce paydaş bir araya geldi. 300 markanın yeni ürün, çözüm ve hizmetlerini tanıttığı Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’nda 26 konuşmacı perakende sektöründeki güncel gelişmeleri katılımcılarla paylaşıp, gelecek hedeflerinin belirlenmesi için ışık tuttu.

İlginizi Çekebilir

Çocuklarla Keyifli Ve Güvenli Bir Tatil İçin Gereken Her Şey N11.Com’Da

Yaz aylarında heyecan ve mutlulukla beklenen tatiller, çocuklu aileler için ekstra bir özen ve hazırlık gerektiriyor. n11.com; ailelerin tatil keyfi hiç bitmesin, her anları mutlulukla geçsin diye, gereken tüm ürünleri bir arada bulmalarını sağlıyor.


Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı Projesi Kapsamında Sosyal Girişimcilik Eğitimi Verildi

Sosyal girişimciliğin bilinirliğini sağlamak, sosyal girişimlerin kendi aralarındaki, kamu ve özel sektör kuruluşlarıyla olan işbirliklerini çoğaltmak, sektörün kapasitesini geliştirmek amacıyla kurulan Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı; Türkiye’nin ilk sosyal girişimcilik eğitmen eğitimini 08-13 Temmuz tarihleri arasında Koç Üniversitesi Rumeli Feneri Kampüsü’nde gerçekleştirdi.


Çocuklara Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Her çocuk farklı; zevkleri, hayalleri, alışkanlıkları farklı, peki bilgisayarı neden aynı olsun? Hemen her ihtiyaca uygun, üstün teknoloji ve tasarım özelliklerine sahip bilgisayarlar üreten Acer, bilgisayar seçimi yaparken çocukların kullanım alışkanlıklarının ve hobilerinin göz önüne alınması gerektiğini hatırlatıyor. Çünkü aksi durumda alınan bilgisayar tam fonksiyonuyla kullanılamıyor veya ihtiyaç duyulan performansı sağlayamadığından yetersiz görünüyor. Acer yetkililerine göre bu durum çoğu zaman yeni bilgisayar alımıyla sonuçlandığından, boşuna bir maddi külfet haline de gelebiliyor.


Kurban Bayramı’Nda En İyi Fiyatlı Kurbanlık Ve Ücretsiz Et İşleme Hizmeti Migros’Ta

KURBAN BAYRAMI’NDA EN İYİ FİYATLI KURBANLIK VE


Kitap Buraya Bakarlar

Koç Üniversitesi Yayınları (KUY) tarafından yayımlanan “Buraya Bakarlar” adlı kitap raflardaki yerini aldı. Tuhaf Etki dizisinden yayınlanan kitap, çeşitli edebiyat dergilerindeki öyküleriyle okuyuculara ulaşan Mehmet Fatih Özbey tarafından kaleme alındı.


Etiketler: Lezita, Çıtır, pratik, Yerel, Zincirler

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.