19 Nisan 2019 Cuma 11:52

GÜNDEM

Lezita Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’Nda Yenilikçi Ürünleriyle İlgi Odağı Oldu

Türkiye’nin önde gelen piliç eti markalarından Lezita, bu yıl ‘Değer’ temasıyla 11.’si gerçekleştirilen Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’nda yenilikçi, besleyici ve pratik ürünlerini tanıttı.

Lezita Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’Nda Yenilikçi Ürünleriyle İlgi Odağı Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Abalıoğlu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren piliç eti markası Lezita, organize gıda perakendesinin zincir market temsilcileri ile sektörün önde gelen markalarını buluşturan Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’nda Türkiye’nin perakende devleri ile bir araya geldi. Lezita, 17-18 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarda açtığı stantta; Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto ve Lezita Çıtır Kova ürünlerinin yanı sıra yenilenen marka kimliği ile ilgili bilgi verdi. Şef Eyüp Kemal Sevinç, Lezita standında markanın yenilikçi ürünlerini anlatırken, Lezita ürünleriyle yemekler hazırladı.

Abalıoğlu Gıda İş Ünitesi Genel Müdürü Mustafa Özdil, bu yıl 11.’si gerçekleştirilen Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’nın, yerel zincirler ile ürün ve hizmet sağlayıcılar arasında işbirliği fırsatları yarattığını, sektöre özel çözümler geliştirme ve katma değer sağlama anlamında önemli bir platform olduğunu söyledi. Fuarın bu yıl “Değer” temasıyla düzenlendiğini dile getiren Özdil, “Sürekli gelişim ve değişim ilkesini benimseyen bir kurum olarak herkesin iyi beslenebilmesini sağlama misyonumuz doğrultusunda pratik çözümlerle de iyi beslenilebileceğini göstererek tüketicilerimizin hayatına değer katıyoruz” diye konuştu.

İşlenmiş piliç eti sektörünün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini kaydeden Özdil sözlerine şöyle devam etti: “Tüketicilerden ilham alarak geliştirdiğimiz, hayatı kolaylaştıran yenilikçi ürünlerimizle insanlara lezzetli ve pratik çözümler sunuyoruz. İnsanların protein ihtiyacını en ulaşılabilir şekilde karşılayabilmesi için çalışıyoruz.Herkesin iyi beslenebilmesi için AR-GE’ye büyük önem veriyoruz. Dünyadaki en yeni trendleri ve tüketici ihtiyaçlarını yakından takip ederek modern şehir hayatının problemi olan iyi beslenme ihtiyacının önündeki bariyerleri ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto ve Lezita Çıtır Kova ürünlerimiz de bu çabamızın en yeni meyveleri.”

Günlük protein ihtiyacının neredeyse yarısından fazlasını karşılıyor

Stantta Lezita’nın besleyici ve pratik ürünleriyle ilgili bilgi veren Şef Eyüp Kemal Sevinç,“Lezita Aç Ye Izgara Dilimli Piliç Fileto’da, özenle seçilen %100 piliç göğüs etleri ızgara izi ve lezzeti verilerek pişirildikten sonra dilimleniyor ve 120 gramlık kolay açılabilen pratik paketlerle tüketicilere sunuluyor. Türkiye’de ilk ve tek olduğunu söyleyebiliriz. Kullanım alanı çok geniş olan Lezita Aç Ye tercihe göre soğuk ya da sıcak olarak tüketilebiliyor ve salatalara, sandviçlere, makarnalara, sulu yemeklere, mezelere çok yakışıyor. Bir paket Lezita Aç Ye, günlük protein ihtiyacının neredeyse yarısından fazlasını karşılıyor. Bu ürün ızgara keyfini en pratik halde sunuyor.

Lezita Çıtır Kova’da ise bir kova dolusu Çıtır Kaplamalı tavuk parçaları sunuluyor. Besleyici ve protein değeri yüksek bu yenilikçi ürünün en önemli özelliği fırında bile çıtır çıtır olması. Yani artık çıtır tavuk keyfi için fritöz tek alternatif değil. Lezita Çıtır Kova hem çok lezzetli hem de besleyici bir atıştırmalık seçeneği sunuyor” dedi.

Binlerce paydaş bir araya geldi

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen ve organize gıda perakendesinin zincir market temsilcileri ile sektörün önde gelen markalarını bir araya getiren Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’nda üreticiden tedarikçiye, perakendecilerden sektöre hizmet sunan firmalara kadar binlerce paydaş bir araya geldi. 300 markanın yeni ürün, çözüm ve hizmetlerini tanıttığı Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’nda 26 konuşmacı perakende sektöründeki güncel gelişmeleri katılımcılarla paylaşıp, gelecek hedeflerinin belirlenmesi için ışık tuttu.

İlginizi Çekebilir

Yeni 800 Serisi Philips Oled Tv Modelleri Temmuz Ayında Satışa Sunulacak

Raflara çıkmaya hazırlanan 800 Serisi Philips OLED TV’ler, 4.nesil P5 görüntü işleme motorunu yapay zekayla birleştiriyor.


Babalar Günü’Nde De Hediyenin Adresi Beymen

Yüksek Çözünürlükte Görseller İçin: BEYMEN BABALAR GÜNÜ


Vıp Transferle Kışlaya !

*VIP transferle kışlaya*


Alerjik Rinit Büyük Şehirlerde Yaşayanları Vuruyor

Alerjik Rinit Büyük Şehirlerde Yaşayanları Vuruyor


Ramazanda Avrupa’Dan Türkiye’Ye Para Transferi 3 Kat Arttı

Uluslar arası para transferi şirketi TransferGo, Ramazan Ayı ve Ramazan Bayramı dönemi boyunca Avrupa’dan Türkiye’ye yapılan para transferlerindeki artışı açıkladı. Rakamlar, hem COVID-19 sürecinin hem de nakitsiz yaşam ve dijitalin finansta ağırlık kazanmasının para transferinde işlem ve hacmi artırdığını ortaya koyuyor.


Etiketler: Lezita, Çıtır, pratik, Yerel, Zincirler

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.