24 Ağustos 2019 Cumartesi 11:01

GÜNDEM

Lg Beyaz Eşyalar Akbatı Avm’De

LG Beyaz Eşya Tüketicilerini Akbatı AVM’de Sürprizler Bekliyor

Lg Beyaz Eşyalar Akbatı Avm’De
Lg Beyaz Eşyalar Akbatı Avm’De
Lg Beyaz Eşyalar Akbatı Avm’De
Lg Beyaz Eşyalar Akbatı Avm’De
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

LG tarafından, LG markalı yeni nesil beyaz eşyaları tanıtmak amacıyla düzenlenen RoadShow’un yeni ayağı 24-25 Ağustos tarihlerinde Akbatı AVM’de düzenlenecek.

Akbatı AVM ziyaretçileri iki gün boyunca LG Beyaz Eşyalarla ilgili bilgi almanın yanı sıra, sürpriz hediyeli yarışmalarla keyifli anlar yaşayacaklar.

LG Electronics (LG), LG TWINWash™ çamaşır makinesi ile InstaView buzdolabını ve Dual Inverter ısı pompalı yeni kurutucularını tanıtmak üzere, İstanbul’da düzenlediği etkinliklerin üçüncüsünü Akbatı AVM’de gerçekleştiriyor. 24-25 Ağustos tarihlerinde Akbatı AVM’de bulunan LG etkinlik alanını ziyaret eden tüketiciler, TWINWash™ çamaşır makinesi, InstaView buzdolabı ve son teknolojiyle donatılmış yeni kurutucularını yakından inceleme, üstün özelliklerini görme fırsatı bulacaklar.

Sürpriz Hediye Fırsatları

LG, Akbatı AVM’de bulunan etkinlik alanında iki gün boyunca ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak., LG’nin en yeni ürünleri tüketicilerin beğenisine sunulurken, 14.00-19:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan yarışmalarla alana gelen ziyaretçiler sürpriz hediyeler kazanma şansı elde edecekler.

LG Akbatı AVM Etkinlik Alanında 2.000 TL’ye Varan TWINWash™ ve InstaView İndirimi

LG, Akbatı AVM’de gerçekleştirdiği etkinliğe özel indirim de sunuyor. Kampanya kapsamında, markası ne olursa olsun, eski buzdolabını verip, yerine LG InstaView buzdolabı alan tüketicilere 2.000 TL’ye varan indirim sağlanacak. Ayrıca etkinliğe özel LG TWINWash™ ürünlerinde de 2.000 TL’ye varan indirimler sağlanacak.

Akbatı AVM’de tüketicilerin ilgisine sunulacak LG ürünleri şöyle:

Aynı Anda İki Farklı Yıkama Özelliği ile LG TWINWash™

LG, farklı türde çamaşırın eş zamanlı olarak yıkanmasına olanak sağlayan LG TWINWash™ teknolojisi ile çamaşır yıkama alışkanlıklarını değiştiriyor. Bu akıllı yenilik sayesinde, üst kısımda yer alan ana makinede ve alt kısımda bulunan mini makinede aynı anda iki farklı çamaşır grubunu yıkanabiliyor. Güçlü ana yıkama bölmesi büyük ve geniş ebatlara sahip çamaşır yükünü üstlenirken, mini bölüm ise farklı bir yıkama programı yürütecek şekilde bağımsız olarak ayarlanabiliyor.

Tıklanan Buzdolabı LG InstaView

Ön yüzündeki cam paneliyle dikkatleri çeken LG InstaView buzdolabı, “tık”lama özelliği ile kullanıcılara kolaylık sağlıyor. LG InstaView sahipleri, sadece iki tıklama ile buzdolabının kapısını bile açmadan içerisindekileri görebiliyor. Böylelikle, buzdolabının kapısının sürekli açılıp kapanmasına gerek kalmıyor ve soğuk hava ve enerji kaybının önüne geçiliyor, gıdaların daha uzun süre taze kalmasını sağlanıyor. LG InstaView buzdolabı, çizilmeye karşı dayanıklı hale getirilmiş paslanmaz çelik kaplama kapısından premium LED aydınlatmasına, platinyum iç kaplamalarından Eclipse Ekranına uzanan zarif detaylarıyla mutfaklara şıklık getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Otogarda Öncelik Mevcut Kiracının

Mülkiyeti İBB'ye ait Büyük İstanbul Otogarı'ndaki dükkan ve ticari alanlar kiraya verilirken, öncelik mevcut kiracıların olacak. Sadece kâr ve kazanç amacı gütmeyen İBB, bu anlayışla daha güvenilir bir hizmet sunulmasını hedefliyor.


Enerex Antalya Fuarı Ziyarete Açıldı

Antalya’nın enerji üssü olması hedefiyle yola çıkan ENEREX Antalya Enerji Verimliliği ve Dönüşümü Fuarı, 27-29 Şubat 2020 tarihleri arasında ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyarete açıldı. Fuara yurtiçi ve yurtdışından 10 binin üzerinde ziyaretçi katılımı beklenirken, 70’den fazla firma 150’nin üzerinde markasını sergileyecek.


360 Gelecek Geliyor, 1 Mart Pazar 23 30

BAHARiYE CD. NO:31 iKiTELLi, BASIN EKSPRES YOLU, KÜÇÜKÇEKMECE / iSTANBUL


İmamoğlu “Konut Yapmak İçin, Kanal Yapmak Gerekmez”

İMAMOĞLU: “KONUT YAPMAK İÇİN, KANAL YAPMAK GEREKMEZ”


Başkan İmamoğlu, Başakşehir Maçını Tribünden İzledi

BAŞKAN İMAMOĞLU, BAŞAKŞEHİR MAÇINI TRİBÜNDEN İZLEDİ


Etiketler: Akbatı, InstaView, TWINWash™, yeni, çamaşır

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.