24 Ağustos 2019 Cumartesi 11:01

GÜNDEM

Lg Beyaz Eşyalar Akbatı Avm’De

LG Beyaz Eşya Tüketicilerini Akbatı AVM’de Sürprizler Bekliyor

Lg Beyaz Eşyalar Akbatı Avm’De
Lg Beyaz Eşyalar Akbatı Avm’De
Lg Beyaz Eşyalar Akbatı Avm’De
Lg Beyaz Eşyalar Akbatı Avm’De
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

LG tarafından, LG markalı yeni nesil beyaz eşyaları tanıtmak amacıyla düzenlenen RoadShow’un yeni ayağı 24-25 Ağustos tarihlerinde Akbatı AVM’de düzenlenecek.

Akbatı AVM ziyaretçileri iki gün boyunca LG Beyaz Eşyalarla ilgili bilgi almanın yanı sıra, sürpriz hediyeli yarışmalarla keyifli anlar yaşayacaklar.

LG Electronics (LG), LG TWINWash™ çamaşır makinesi ile InstaView buzdolabını ve Dual Inverter ısı pompalı yeni kurutucularını tanıtmak üzere, İstanbul’da düzenlediği etkinliklerin üçüncüsünü Akbatı AVM’de gerçekleştiriyor. 24-25 Ağustos tarihlerinde Akbatı AVM’de bulunan LG etkinlik alanını ziyaret eden tüketiciler, TWINWash™ çamaşır makinesi, InstaView buzdolabı ve son teknolojiyle donatılmış yeni kurutucularını yakından inceleme, üstün özelliklerini görme fırsatı bulacaklar.

Sürpriz Hediye Fırsatları

LG, Akbatı AVM’de bulunan etkinlik alanında iki gün boyunca ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak., LG’nin en yeni ürünleri tüketicilerin beğenisine sunulurken, 14.00-19:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan yarışmalarla alana gelen ziyaretçiler sürpriz hediyeler kazanma şansı elde edecekler.

LG Akbatı AVM Etkinlik Alanında 2.000 TL’ye Varan TWINWash™ ve InstaView İndirimi

LG, Akbatı AVM’de gerçekleştirdiği etkinliğe özel indirim de sunuyor. Kampanya kapsamında, markası ne olursa olsun, eski buzdolabını verip, yerine LG InstaView buzdolabı alan tüketicilere 2.000 TL’ye varan indirim sağlanacak. Ayrıca etkinliğe özel LG TWINWash™ ürünlerinde de 2.000 TL’ye varan indirimler sağlanacak.

Akbatı AVM’de tüketicilerin ilgisine sunulacak LG ürünleri şöyle:

Aynı Anda İki Farklı Yıkama Özelliği ile LG TWINWash™

LG, farklı türde çamaşırın eş zamanlı olarak yıkanmasına olanak sağlayan LG TWINWash™ teknolojisi ile çamaşır yıkama alışkanlıklarını değiştiriyor. Bu akıllı yenilik sayesinde, üst kısımda yer alan ana makinede ve alt kısımda bulunan mini makinede aynı anda iki farklı çamaşır grubunu yıkanabiliyor. Güçlü ana yıkama bölmesi büyük ve geniş ebatlara sahip çamaşır yükünü üstlenirken, mini bölüm ise farklı bir yıkama programı yürütecek şekilde bağımsız olarak ayarlanabiliyor.

Tıklanan Buzdolabı LG InstaView

Ön yüzündeki cam paneliyle dikkatleri çeken LG InstaView buzdolabı, “tık”lama özelliği ile kullanıcılara kolaylık sağlıyor. LG InstaView sahipleri, sadece iki tıklama ile buzdolabının kapısını bile açmadan içerisindekileri görebiliyor. Böylelikle, buzdolabının kapısının sürekli açılıp kapanmasına gerek kalmıyor ve soğuk hava ve enerji kaybının önüne geçiliyor, gıdaların daha uzun süre taze kalmasını sağlanıyor. LG InstaView buzdolabı, çizilmeye karşı dayanıklı hale getirilmiş paslanmaz çelik kaplama kapısından premium LED aydınlatmasına, platinyum iç kaplamalarından Eclipse Ekranına uzanan zarif detaylarıyla mutfaklara şıklık getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Sofia Ve Migros'tan ‘Geleceğimiz İçin 10 Bin Fidan’ Hatıra Ormanı Projesi

Türkiye’nin önde gelen hijyenik temizlik kağıdı üreticisi Lila Group’un üst segment markası Sofia ve Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü Migros, doğal ormanlarımızın devamlılığını sağlamak amacıyla yepyeni bir kampanya başlattı.


Bülten M•A•C Sonbaharkış 2019 Makyaj Trendleri

M•A•C profesyonel makyaj artistleriyle birlikte Sonbahar/Kış 2019 makyaj trendlerine yön veriyor. Beş farklı tema üzerinde yoğunlaşan M•A•C profesyonel makyaj artistleri dünyaca ünlü tasarımcılarla birlikte birbirinden farklı defile makyajları yarattı.


Son Düğün Trendleri 'Kalamış Wedding Fest 4'Te!

DÜĞÜN PROVASI GİBİ FESTİVAL!


Yüksek Tansiyon Kalp Yetmezliğine Götürebilir

Basit bir sorun gibi görülen yüksek tansiyon, ani ölümleri getiren kalp yetmezliğine yol açabiliyor. Kalp yetmezliğine yakalanmamak içinse yıllık tansiyon kontrollerinin yanında kardiyolojik takip önem taşıyor. Memorial Şişli Hastanesi ve Memorial Etiler Tıp Merkezi Kardiyoloji Bölümü’nden Prof. Dr. İlke Sipahi, kalp yetmezliği ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi.


Gizli Fermuarları İle Hırsızlara Meydan Okuyor

Gizli Fermuarları ile Hırsızlara Meydan Okuyor


Etiketler: Akbatı, InstaView, TWINWash™, yeni, çamaşır

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.