22 Mayıs 2020 Cuma 12:14

MODA

Lg Instaview Door İn Door Ailesinin Yeni Üyesi

LG Electronics Hakkında:

Lg Instaview Door İn Door Ailesinin Yeni Üyesi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Geniş ve ince tasarımı, mat siyah rengi, SmartThinQ™ özelliği, Inverter Lineer kompresörü ile dikkatleri çeken LG InstaView Door-in-Door’un en önemli özellikleri, sadece kapağa tıklayarak dolabın içerisindekilerinin görünmesi ile 24 saat eşit soğutma sağlayarak sebze ve meyveleri 7 güne kadar daha uzun süre taze olarak saklaması.

LG Electronics (LG), mutlu bir yemek deneyimi için LG InstaView Door-in-Door buzdolabını sunuyor. Tüketicilerin buzdolabının üzerinde bulunan ekrana tıklayarak dolabın içerisindekileri kapağı açmadan görebilecekleri Door-in-Door™ özelliğine ve 10 yıllık Lineer Kompresör garantisine sahip LG InstaView Door-in-Door , yiyecekleri klasik buzdolaplarına göre, çok daha uzun süre, canlı, sağlam, taze ve tadında tutuyor, kullanıcıların taptaze ürünlerin tadını çıkartmasına olanak tanıyor. Üstelik ince yapısıyla her mutfağa mükemmel uyum sağlıyor.

Tek Tıkla İçindekiler Görülebiliyor

LG InstaView Door-in-Doorbuzdolabı, “tık”lama özelliği ile kullanıcılara kolaylık sağlıyor. LG buzdolabı sahipleri, sadece iki tıklama ile buzdolabının kapısını bile açmadan içerisinde yer alan besinleri görebilmekte. Böylelikle, buzdolabının kapısının sürekli açılıp kapanması nedeniyle oluşan soğuk hava kaybının yüzde 41’e varan oranla önüne geçiliyor, gıdaların daha uzun süre taze kalmasını sağlanıyor.

10 Yıl Garantili

Daha sessiz ve daha dayanıklı olan LG Inverter Lineer Kompresör, standart bir kompresör sisteminden daha az titreşim sağlayarak gürültüyü en aza indiriyor. LG, buzdolabının kalbi olarak nitelenen Inverter Lineer Kompresör için 10 yıl parça garantisi veriyor.

7 Güne Kadar Uzayan Süre Tazelik

LG InstaView Door-in-Door buzdolabı, yiyecekleri klasik buzdolaplarına oranla 7 güne kadar uzayan bir süre için ilk günkü canlılığında tutuyor. LG İnverter Lineer Kompresör sayesinde sıcaklık dalgalanmalarını ±0,5? aralığında tutan buzdolabı, DoorCooling?™ teknolojisiyle de, kapı bölmesindeki ürünlerin daha hızlı soğumasını sağlıyor. Buzdolabının ön tarafında bulunan hava kanallarının iç soğukluğu korumaya yardımcı olduğu LG InstaView Door-in-Door standart buzdolaplarına göre yüzde 19 daha hızlı soğutma sağlıyor.

Dar Alanlara Uygun İncelik

LG InstaView Door-in-Door™ sahipleri, mutfaklarını yenilemek zorunda kalmadan Pratik Kapılı dolaplarını kolayca yerleştirebiliyorlar. Yeni 835 mm genişliğindeki İnce Pratik Kapılı LG InstaView Door-in-Door™ 850mm genişliğindeki alanlara uyacak şekilde tasarlandı.

Nem Dengesi Uzun Süre Tazelik Sağlıyor

Fresh Zone adı verilen yeni “Nem Dengeleme Özellikli Sebzelik” nemi güvenli bir şekilde içeride tutarken, hareketli kontrol birimleri ise ayarladığınız moda bağlı olarak meyve ve sebzeler için ideal bir nem düzeyi sağlıyor. Buzdolabının ayarlanabilir rafı ise, uzun ve büyük şişeleri veya kapları saklarken, rafın geriye doğru kaydırılmasına olanak tanıyor. LG InstaView Door-in-Door buzdolabında bulunan Hygiene FRESH+™ teknolojisinin sunduğu beş aşamalı akıllı filtre sisteminin yanı sıra, harici fan ve ince tasarım avantajı kötü kokuları gideriyor. Kullanıcıların yiyeceklerini daha temiz koşullarda daha taze tutabilmesini sağlıyor.

LG InstaView Door-in-Door™ Buzdolabının bir başka özelliği ise, tüketicilerin akıllı telefonlarındaki SmartThinQ™ uygulaması ile buzdolaplarını uzaktan kontrol edilebilmesi. Üstelik LG, InstaView Buzdolabı alan tüketicilere yönelik olarak sunduğu 1000 TL’lik indirimin yanı sıra, 3 adet 5’li saklama kabı ile LG PK3 Bluetooth Speaker hediye kampanyasına devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Bu Yaz Tatil Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.


Fetih Buluşmaları

13. FETİH VE GENÇLİK BULUŞMALARI FİNAL YAPMAYA HAZIRLANIYOR


Prof. Dr. Nevzat Tarhan “Ailenin Pozitif Yönlerini Tespit Edeceğiz”

Üsküdar Üniversitesi’nin sosyal inovasyon projesi: Aileler Üniversitede


Ameliyat Önerilen Tiroid Nodülünden İğneyle Eritme Yönetimiyle Kurtuldu

İstanbul’da yaşayan 36 yaşındaki Ozan Buçan'ın boğazında takılma ve baskı hissi oluşması üzerine doktora gitti. Tiroid dokusunda 36 milimetre çapında nodül, yani beze tespit edilen Buçan'ın bu bezesinin kötü huylu olmadığı anlaşıldı. Kendisine ameliyat önerilen ve beze ile birlikte tiroid dokusunun da alınması gerektiğini öğrenen genç adam, kötü huylu olmayan bu nodül için tiroid dokusunun alınmasını ve boynunda bir kesi izi olmasını istemedi. Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi Endokrin Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Erhan Ayşan'a başvuran Buçan'a, ultrasonografi cihazı yardımıyla, iğne ile eritme yöntemi yani, radyofrekans tedavisi uygulandı ve nodül eritildi.


Bülten Sabancı Üniversitesi İş Dünyası Aile İçi Şiddete Karşı Projesi Yeni Katılımlarla Devam Ediyor

İŞ DÜNYASI AİLE İÇİ ŞİDDETE KARŞI PROJESİ YENİ KATILIMLARLA DEVAM EDİYOR


Etiketler: InstaView, daha, Door-in-Door, sağlıyor, Lineer

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.