16 Kasım 2019 Cumartesi 10:02

GÜNDEM

Lg Oled Tv’Lere Nvıdıa G Sync Güncellemesi Geliyor

LG Electronics Hakkında:

Lg Oled Tv’Lere Nvıdıa G Sync Güncellemesi Geliyor
Lg Oled Tv’Lere Nvıdıa G Sync Güncellemesi Geliyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

LG Electronics'in (LG) 2019 model OLED TV'lerine, benzersiz bir oyun deneyimi sağlayacak NVIDIA G-SYNC® uyumluluk desteğini içeren bir ürün yazılım güncellemesi geliyor.

NVIDIA G-SYNC uyumluluğu, Türkiye’de satışta olan E9 (65 inç), C9 (77, 65 ve 55 inç) ve B9 (65 ve 55 inç) LG OLED TV modellerine Aralık ayı içerisinde yazılım güncellemesi ile gelecek.

LG’nin 2019 model OLED TV’leri G-SYNC uyumluluğu ile, yaygın olarak kullanılan ekranların ortak sorunu olan titreme, yırtılma veya takılma olmadan en pürüzsüz, en etkileyici oyun deneyimini sunacak.

Dünya çapında oyuncular, olağanüstü görüntü kalitesi, düşük giriş gecikmesi ve ultra hızlı tepki süresi nedeniyle LG OLED TV'leri uzun süredir beğenerek kullanıyor. G-SYNC uyumluluk desteğinin eklenmesi ile GeForce RTX 20 Serisi veya GTX 16 Serisi donanımlarına sahip oyuncular 55, 65 ve 77 inç seçeneklerindeki büyük ekran LG OLED TV’lerde benzersiz bir oyun deneyimi yaşayabilecekler.

LG Ev Eğlence Sistemleri TV Ürün Planlama Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Sam Kim, “Sektördeki NVIDIA G-SYNC uyumluluk desteği sunan ilk TV olan LG OLED TV, en gelişmiş oyun tecrübesini sunma taahhüdünü bir kez daha kanıtlıyor. Dünyanın önde gelen oyun donanım markası NVIDIA ile olan ortaklığımız, 2019 OLED TV'lerimizin oyun performansında yeni bir standart oluşturmasına yardımcı oluyor” dedi.

Etiketler: OLED, oyun, NVIDIA, G-SYNC, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.