16 Nisan 2019 Salı 10:39

GÜNDEM

Lıerac’Tan Cilt Sıkılaştırma Ve Enjeksiyon Estetik Tekniğine Dayanan İnovasyon Lift Integral

LIERAC’TAN CİLT SIKILAŞTIRMA VE ENJEKSİYON ESTETİK TEKNİĞİNE

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

DAYANAN İNOVASYON: LİFT INTEGRAL

LIERAC Laboratuvarları tarafından geliştirilen yeni dudak, boyun ve dekolte bölgesi ürünleri ile tanışın! Güzelliğe adanan 40 yıllık tecrübe ile güçlü kadınların ışığını yansıtan LIERAC, cilt dinamiğini yenileyen Lift Integral serisinin yeni ürünleri ile dudak, boyun ve dekolte bölgenizi pürüzsüzleştirir, kırışıklıkları giderir ve dolgunlaştırır.

Sıkılaştırma ve hacim verme aksiyonunu bir arada sunan Lierac, Lift Integral serisinin yeni ürünleri ile sarkma meydana gelen bölgelere sıkılığını yeniden kazandırırken anında dolgun bir görünüm sağlıyor. Kırışıklıkları ortadan kaldırıp ışıldayan bir cilt sunan, dudak ve dudak kontürünü dolgunlaştırıp, belirginleştiren dudak balmı ve boyun & dekolte bölgesi için şekillendirici jel krem benzersiz bir bakım sunuyor.

Lift Integral Boyun ve Dekolte Bölgesi İçin Sıkılaştırıcı, Yeniden Şekillendirici Jel Krem

Daha dolgun görünen boyun ve dekolte bölgesi için geliştirilen Jel Krem kırışıklık görünümünü gidererek, hacim kaybını önlüyor. Formülünde bulunan Maun ağacı ekstresi sıkılaşma aksiyonu sağlarken, hacim verici mor lale ekstresi ile dekolte bölgenizi pürüzsüzleştiriyor. Hyalu-3 konsantresi ile derinlemesine yaşlanma karşıtı aksiyon sağlarken yeniden yapılandırıcı peptidler ile cilt yapısını güçlendiriyor. Klinik çalışmalar le kanıtlanan etkinliği ile 30 gün sonunda daha pürüzsüz, dolgun görünen boyun & dekolte bölgesi sunuyor ve cilt yapısını güçlendiriyor.

Fiyat: 449 TL

Lift Integral Dudak ve Dudak Kontürünü Dolgunlaştıran Dudak Balmı

Lift Integral dudak balmı, cildinize 8 saatlik süre ile besleyici ve dolgunlaştırıcı bir etki sunuyor.

Formülünde bulunan maun ağacı ekstresi ile sıkılaşma, mor lale ekstresi ile hacim verme aksiyonu ve Hyalu-3 konsantresi ile derinlemesine yaşlanma karşıtı aksiyon sağlar. Pro-seramidler ile cilt yapısını kuvvetlendirici ve pürüzsüzleştirici etki sağlar. Klinik çalışmalar ile kanıtlanan etkinliği ile 14 gün sonunda %93 daha pürüzsüz dudaklar, 30 gün sonunda %20 daha hacimli dudaklar ve pürüzsüz bir dudak çevresi sunar.

Fiyat: 259 TL

LIERAC Hakkında:

1975’te kurulan, Fransız Laboratuvarları tarafından özel estetik teknikler ile geliştirilen formüller, LIERAC’ın temellerini oluşturmaktadır. Üstün dermokozmetik anlayışı ile son teknoloji içeriklerinden ilham alan inovasyon, hedefe yönelik tedaviler sunarak ilk defa “GÜZELLİK İÇİN TIP” kavramını yaratmıştır. En etkili çözümü sunmak amacıyla, problemin fizyolojik mekanizmasını ve medikal işlevini anlayarak, bilim ve doğadan gelen aktif içerikleri, hedeflenen aktif içeriklerden oluşan formülasyonlar ile birleştirerek anında etki gösteren köklü çözümler geliştirmektedir. Ambalaj tasarımlarında etkinlik ve duyumsallığın mükemmel birleşimini yaratmak amacıyla değerli ve rafine ürün sunumlarını hayata geçirmektedir. LIERAC Laboratuvarları, 40 yılı aşkın yaşlanma karşıtı bakım uzmanlığını ve olağanüstü son teknolojileri bir araya getirerek maksimum etkide, feminen, duyumsal ve arzu edilebilir ürünler geliştirmektedir. Güçlü, kendini seven, hayata pozitif enerji yayan kadınlar için üstün dermokozmetik anlayışını benimseyerek sunmaktadır.

#lieracgücü

İlginizi Çekebilir

Godiva Yeni Konseptiyle İlk Kafesini New York’Ta Açtı

Godiva yeni konseptiyle ilk kafesini


Bb Hitit'in Pakistan Ofisi Açıldı

Dünya havacılık sektöründe yerli yazılımın gücü, Hitit’le büyüyor


Prometeon İnşaat Serisi Lastikleri, En Zorlu Koşullara Meydan Okuyor

Dünyanın endüstriyel lastik odaklı tek şirketi, Pirelli marka endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon, zorlu inşaat sahalarında çalışan araçlar için uzun lastik ömrü, yüksek performans ve maksimum dayanıklılığı bir arada sunuyor.


Ağaçkakan’Dan Epic Istanbul Etiketli Ep “Gravöl 0”!

Ağaçkakan’dan Epic Istanbul Etiketli EP “Gravöl 0”!


Tüpraş’A, Ab Horizon 2020’Den Bir Teşvik Daha

Tüpraş’ın, ortakları arasında yer aldığı “COZMOS” isimli Ar-Ge projesi, Avrupa’nın en önemli araştırma ve inovasyon programı Horizon 2020 Programı kapsamında, ‘Tutulan Karbondioksitin Dönüştürülmesi’ne yönelik proje başvuruları arasında en yüksek puanı alarak desteklenmeye hak kazandı.


Etiketler: dudak, dekolte, LIERAC, boyun, cilt

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.