22 Temmuz 2019 Pazartesi 13:11

GÜNDEM

Lig Radyo Gençlik Ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Lig Radyo'ya Konuk Oldu.

BAHARiYE CD. NO:31 iKiTELLi, BASIN EKSPRES YOLU, KÜÇÜKÇEKMECE / iSTANBUL

Lig Radyo Gençlik Ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Lig Radyo'ya Konuk Oldu.
Lig Radyo Gençlik Ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Lig Radyo'ya Konuk Oldu.
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Adalet ve Kalkınma Partisi iktidarı süresince 17 yıldır ülkeye çok önemli spor tesisleri kazandırdıklarını belirten Kasapoğlu, vatandaşların bu tesislerden daha çok yararlanmasını beklediklerini bildirdi. Bakan Kasapoğlu: “Cumhurbaşkanımızın spora olan ilgisi malum. Onun önderliğinde ülkemize birçok spor tesisi kazandırdık. Vatandaşlarımızın bu tesisleri daha çok kullanmasını talep ediyoruz. Onlar tesisleri eskitsinler, biz yenilerini yapalım. Bilhassa kadınları önemsiyoruz. Çünkü kadınlar spor yaparsa, çocuklar da spor yaparlar. Sağlıklı nesiller yetiştirmemiz lazım. Böylece sosyal güvenlik harcamalarımızda da düşüşler olacaktır. Herkesi daha çok spor yapmaya davet ediyorum” dedi.

Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 1 yılda 1 milyon yüzme bilmeyen vatandaşa yüzme öğretme hedefinde olduklarını ifade ederek “sadece yüzmede değil, birçok spor dalında okullarımızla, belediyelerimizle işbirliğimizi daha da arttırıp halkımıza spor yaptırmamız gerekiyor. Okullarımızda mobil havuz uygulamasına başladık. Ayrıca semtlerimizde küçük havuzlar da inşaa etmeye başladık ki, hepsi insanımızı daha çok yüzmeyle buluşturmak içindir” ifadelerini kullandı.

2019-2020 periyodunu gönüllülük yılı olarak tespit ettiklerini açıklayan Kasapoğlu, gençleri gönüllü olma konusunda göreve çağırdı. Konunun sadece spordaki gönüllülük olmadığını, sosyal hayatı da kapsadığını ifade eden Mehmet Muharrem Kasapoğlu konuyla ilgili www.gencgonulluler.gov.tr ‘den tüm detaylara ulaşılabileceğini söyledi.

Bakanlığa bağlı yurtlarda da spor yapılması konusunda ciddi çalışmalar yürütüldüğünü bildiren Kasapoğlu: “1000civarı öğrenci yurdunda 800.000 civarı öğrenciyi misafir ediyoruz. Konforları 5 yıldızlı otel standardına yakın. Orada da sadece ders çalışmıyorlar. Hayata hazırlanıyorlar dost ediniyorlar. Yurtlarımızda ayrıca spor da yaptıracak imkanlarımızı oluşturuyoruz.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Zorlu Psm’Den Öğrencilere Müjde! Tosla İş Birliğiyle ‘Son Dakika Koltuğum’ Uygulaması Başlıyor

Konserden tiyatroya, müzikalden festivallere, DJ performanslarından opera ve baleye uzanan pek çok etkinlik ile kültür sanat hayatının merkezi haline gelen Zorlu PSM, Tosla ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğiyle, genç sanatseverlere yönelik yeni bir uygulama başlatıyor. Öğrencilerin sanata katılımını artırmak amacıyla yola çıkan PSM, TOSLA ve TOG iş birliğiyle, etkinliklerindeki “son dakika koltukları”nı, öğrencilere açıyor.


Tfı Tab Gıda Yatırımları’Nda Üst Düzey Atama

Türkiye’de 1994 yılından beri faaliyet gösteren ve bugün dünya çapında 7 markada 2.300’ü aşkın restoranıyla sektör liderliğini elinde tutan TFI TAB Gıda Yatırımları’nda üst düzey atama gerçekleşti. Şirketin CMO (Chief Marketing Officer) koltuğuna Sinan Ünal getirildi. Alanında 15 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Ünal, bilgi ve tecrübesini artık TFI TAB Gıda Yatırımları için kullanacak.


7’Nci Nesil İpad’Ler N11.Com'da Satışa Çıktı

Apple’ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı 7’nci nesil iPad’leri, n11.com’da satışa sunuldu. 10.2 inç ekranı ve 483 gram hafifliğiyle, bir bilgisayara eşit performans sergileyen Apple Türkiye garantili ürünler, n11.com’un sepette ek indirim kampanyası kapsamında 2.399 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarını bekliyor.


Neslişah Alkoçlar’In Emaar Ziyareti

Cemiyet hayatının seçkin isimlerinden Neslişah Alkoçlar Düzyatan, İstanbul ve Anadolu Yakası’nın gözde yaşam alanı Emaar’da görüntülendi. Lüks mağazaları gezen Alkoçlar, şıklığı ile göz doldurdu.


Kaspersky Robotiklerle İlgili Beklenmedik Yeni Bir Risk Boyutu Keşfetti

Robotların insanlar üzerindeki sosyal etkisi ve bu etkilerin yol açabileceği güvensizlik hissi hafife alınmamalı. Kaspersky ve Ghent Üniversitesi'nin ortaklaşa yaptığı araştırmaya göre, robotlar insanları güvenli olmayan eylemler gerçekleştirmeye ikna ederek kendilerine güvenen kişilerin hassas bilgilerini öğrenebiliyor. Örneğin, belirli durumlarda, bir robotun varlığı, kişilerin güvenli binalara erişim sunmaya daha istekli olmalarını büyük ölçüde etkiliyor.


Etiketler: spor, daha, Kasapoğlu, tesisleri, sadece

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.