22 Nisan 2019 Pazartesi 12:17

GÜNDEM

Lila Group, ‘Perakendenin Dinamik Çözüm Ortağı’ Olarak Yerel Zincirler Buluşuyor 2019’Da İş Ortaklarını Ağırladı

Türkiye’nin önde gelen temizlik kâğıdı üreticisi Lila Group, Yerel Zincirler Buluşuyor Konferans ve Fuarı’nda bu sene ‘Perakendenin Dinamik Çözüm Ortağı’ olarak yerini aldı. Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından 17 - 18 Nisan tarihleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte organize gıda perakendesinin yerel zincir market temsilcileri ile sektörün önde gelen üretici ve tedarikçi markaları bir araya geldi.

Lila Group, ‘Perakendenin Dinamik Çözüm Ortağı’ Olarak Yerel Zincirler Buluşuyor 2019’Da İş Ortaklarını Ağırladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Lila Group’un ‘Perakendenin Dinamik Çözüm Ortağı’ olarak yer aldığı “Yerel Zincirler Buluşuyor”un bu yıl 11’incisi düzenlendi. Sektör temsilcilerinin buluştuğu organize gıda perakende sektörünün en büyük konferans ve fuar organizasyonunda iki gün boyunca "Değer" teması işlendi.

Sektörün gelecek hedeflerinin konuşulduğu YZB’nin tematik sponsoru Lila Group, tüketicilerinin ihtiyaç ve önerileri doğrultusunda hayata geçirdiği yenilikçi ürünleri ile YZB standında iş ortaklarını ağırladı.

Lila Group CEO’su Alp Öğücü: “Lila Group olarak uzun yıllardır YZB’ye büyük bir memnuniyetle katılıyor ve gönülden destekliyoruz. YZB, ülke ekonomisine katkı sunma misyonuyla on yılı aşkın süredir yerel zincirler ile biz üreticileri aynı platformda bir araya getirirken perakende sektörünün de başlıca meselelerini gündeme taşıyor. Bu platformda bir araya gelen ekonominin önemli temsilcileri YZB aracılığıyla yeni iş birlikleri yapma imkânı bulurken, birbirinden değerli konuşmacılar ile gündemdeki konulara farklı bakış açısı kazanıyorlar” dedi.

Öğücü: “Çorlu’daki üretim tesisimizde 140 bin metrekarelik alanda, 150 bin ton kapasite ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hatta hızlı tüketim sektöründe gıda dışı alanda faaliyet gösteren %100 Türk sermayeli ilk 5 firmadan biriyiz. Türkiye’nin tamamına, dünyada ise 76 ülkeye ürünlerimizi ulaştırıyoruz. İhracat yaptığımız ülke skalasındaki çeşitlilik sebebiyle ortaya çıkan ihtiyaca göre yeni ürünler geliştirmek için titizlikle çalışıyoruz.”

YZB’de bu yıl işlenen “değer” temasını hatırlayarak konuşmasını sürdüren Öğücü: “Çıktığımız bu yolda başarımızın anahtarı olarak, benimsediğimiz ‘Lila Değerleri’nin bize ışık tuttuğunu belirtmek isterim. Kurum ve çalışanlar olarak bireysel anlamda benimseyip içselleştirdiğimiz bu 5 temel değer; Aile, Gelişim, Güven, Kalite ve Sorumluluk. Pazarın büyümesi için de perakende ailesinin her bir ferdine düşen görevin, ülke ekonomisini daha ileriye taşıyacak çalışmalar ile kaliteden ödün vermeden tüketicilere yeni ürünler geliştirmek, katma değerli büyümeyi sağlamak olduğunu düşünüyoruz. Biz de bu doğrultuda, tüketicilerimize daha pratik, ekonomik ve yeni özellikler sunan ürünler üzerinde çalışıyoruz. Bu aşamadan sonra da ana satış ve dağıtım kanallarına önemli görevler düşüyor” dedi.

Lila Group Hakkında

Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Lila Group, 2006 yılında yatırım kararı almasıyla yüzde yüz yerli sermaye ile 2007 yılında Çorlu’da dünya standartlarında temizlik kağıtları üretme vizyonuyla hijyenik temizlik kağıtları üretime başladı. 2012 yılında yapılan yeni yatırımlarla faaliyet alanını genişleten Lila Group, şu anda 140 bin metrekarelik alanda, 150 bin ton kapasite ile sadece Türkiye’nin değil, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Kafkaslar ve Afrika bölgelerindeki tek kampüs içindeki en büyük kâğıt üretim tesisi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Bugün yaklaşık 2 Milyar TL’lik Türkiye temizlik kağıtları pazarı toplamında %12 pazar payının sahibi olan Lila Group, Türkiye’deki kullanıcılarına Sofia, Maylo, Berrak ve Nua Prefessional markaları ile ulaşırken dünyanın dört bir yanında yer alan 76 ülkeye yarı mamul ve mamul ihracatı yaparak ülke ekonomisi için katma değer sunuyor.Lila Group, marka ve ürünlerine dair detaylı bilgi için www.lilagroup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Lila Group

İlginizi Çekebilir

Shell'den, Enerjisini Güneşten Alan İstasyon

Enerjisini güneşten alan Shell istasyonunda karbon salınımı yaklaşık yüzde 30 azalacak


Pegasus Hava Yolları, İstanbul Okan Üniversitesi Pilotaj Bölümü Öğrencilerine Kariyer İmkânı Sunuyor

Pegasus Hava Yolları, pilot ihtiyacını karşılamak için eğitim kurumlarıyla anlaşma kararı aldı. Bu kapsamda Pilotaj Programı’ndan mezun olacak öğrencilere Pegasus Hava Yolları’nda çalışma imkânı sunulacak. Böylece hızla gelişen bir sektör olarak öne çıkan sivil havacılığın pilot ihtiyaçlarının iç kaynaklardan temin imkanları zenginleşecek.


Dalaran Soygununun Üçüncü Bölümü Yayınlandı

23.05.2019 - Başkötü Rafaam etrafına topladığı birbirinden kötü niyetli karakterlerle birlikte şimdiye kadarki en çılgın planını gerçekleştirmek ve büyülü şehir Dalaran’ı çalmak için kolları sıvadı. Rafaam’ın League of E.V.I.L. adını verdiği kötüler takımında yer alan alt kademede bir yancı olan oyuncularsa şehrin sokaklarını, kulelerini ve kanalizasyonlarını yağmalayacak, büyük planın her bir parçasının eksiksiz yerine getirildiğine emin olmaya çalışacaklar. Ya da en azından League of E.V.I.L. üyeleri sinsi eylemlerini gerçekleştirirken dikkatleri dağıtmaya çabalayacaklar.


Fest Travel'dan Yeni Bir Rota Papua Yeni Gine

FEST Travel’dan Yeni Bir Rota Daha!


Basın Daveti Tisk 2018 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödül Töreni

Değerli Basın Mensubu,


Etiketler: Group, Lila, olarak, yeni, ülke

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.