10 Haziran 2019 Pazartesi 11:43

GÜNDEM

Limon’U Satın Alan Bcc Catering İstanbul’Da Gücüne Güç Katacak

Toplu yemek sektöründe tecrübeli ve eğitimli kadrosu ile sağlıklı öğünleri kaliteli hizmet anlayışıyla sunan BCC Catering, 2004 yılından bu yana sektörde hizmet veren Limon Endüstriyel Yemek A.Ş’yi satın aldı. BCC Catering bu birliktelikle Limon’un İstanbul’daki rekabet gücünü artırmayı hedefliyor.

Limon’U Satın Alan Bcc Catering İstanbul’Da Gücüne Güç Katacak
Limon’U Satın Alan Bcc Catering İstanbul’Da Gücüne Güç Katacak
Limon’U Satın Alan Bcc Catering İstanbul’Da Gücüne Güç Katacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Toplu yemek sektöründe sunduğu kaliteli hizmet ile Anadolu’da ve özellikle Ankara’da çok yaygın bir ağa ve yüksek bilinirliğe sahip olan BCC Catering, İstanbul’daki gücünü artırmak ve büyüme sağlayabilmek için Limon Endüstriyel Yemek A.Ş’yi bünyesine kattı.

BCC Catering bu birliktelikle Limon Endüstriyel Mutfak’ın İstanbul’daki rekabet gücünü artırmayı hedeflerken Limon Endüstriyel Yemek A.Ş. de Bilkent Holding ve BCC Catering markalarının gücüyle ağını genişletecek.

2004 yılında kurulan yaklaşık 30 milyon TL cirosuyla 250 kişinin çalıştığı Limon, günlük 12.000 kuver üretiyor. Avrupa ve Anadolu yakasında merkezi mutfakları olan Limon, İstanbul’da taşıma yemek işinde ilk 10 firma arasında yer alıyor.

BCC Catering İstanbul’da güçlenecek

Limon Endüstriyel Yemek A.Ş. ile birlikteliklerinin önemli bir ivme yaratacağına inandıklarını belirten BCC Catering Genel Müdürü Vedat Uluğ, “25 yılı aşkın süredir sağlıklı, kaliteli ve güvenli yemek sunan ve sektörün en önemli markaları arasında yer alan BCC Catering için İstanbul pazarı oldukça önem taşıyor. 2019 yılı Nisan ayında tamamlanan süreçle birlikte Limon Endüstriyel Yemek A.Ş, BCC Catering bünyesine geçti. Limon, böylelikle Bilkent Holding Kurumsal Hizmet Grubu’nun da 9. şirketi oldu. Önümüzdeki üç yıl boyunca İstanbul pazarında taşıma yemek hizmetleri Limon markası, yerinde üretim hizmetleri ise BCC Catering markası altında yürütülecek. İstanbul, ticaretin merkezi ve rekabet koşulları da diğer pazarlara göre daha farklı ve zorlu. Limon’un İstanbul pazarındaki uzun yıllara dayanan tecrübesi bizim için büyük bir avantaj oluşturacak. Birleşmenin oluşturduğu sinerji iki şirkete de fayda sağlayacak.” açıklamasında bulundu.

Arzu ettiğimiz büyümeyi bu birleşme ile yakalayacağız

Limon Kurucu Ortağı ve satın almanın getirdiği yeni yapılanmayla beraber BCC Catering Kurumsal Süreç Yönetim Direktörü ve Genel Müdür Danışmanı olan Dr. Semih Yıldır da yaratılan sinerjiyi şöyle yorumladı: “İstanbul yapısı itibarıyla yerinde pişirmenin zor olduğu bir yer. Coğrafik konumu nedeniyle yerinde pişirme yapamadığınız çok yer var. Plazalarda metrekareler çok pahalı. Oralarda mutfak kurmak zor. Şehir içinde mecburen taşıma yemek yapmak durumunda kalıyorsunuz. Öte yandan burası iki ayrı şehir gibi. Taşıma yemeğin başarılı olması için her iki yakada da mutfağınızın olması gerekiyor. Öte yandan İstanbul trafiğinde yemekleri bir yerden bir yere ulaştırmak oldukça zor bir iş. Önemli bir planlama gerektiriyor. O süreçleri düzgün yönetmezseniz başarılı olmanız zor. Bu da bir know-how gerektiriyor. Biz de Avrupa ve Anadolu yakasındaki mutfaklarımızla bu pazarda uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bu birleşmeyle birlikte Bilkent Holding’in ve BCC Catering’in gücüyle arzu ettiğimiz büyümeyi gerçekleştireceğiz. Artık arkamızda güçlü bir finansal yapısı ve bilinirliği olan bir grup var. Bu grubun gücünden faydalanacağız ve iş hacmimizi artıracağız.”

İlginizi Çekebilir

Basın Montajı Kenan Doğulu Harbiye Konser Videosu

Kenan Doğulu, 2019 yazına damgasını vuran ikinci Harbiye konserini BKM’nin düzenlediği "Denizbank Açıkhava Konserleri" kapsamında verdi.


Ayedaş 2019’Un İkinci Çeyreğinde Bakım, Onarım Ve Yatırım Hedeflerini Başarıyla Gerçekleştirdi

Sektöre getirdiği yenilikler ve müşteri odaklı çalışma anlayışını benimseyen AYEDAŞ, kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik dağıtımı kapsamında 2019 yılının ikinci çeyreğinde bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.


5G Çağının Öncüsü Oppo, 6G Vizyonunu Şekillendiriyor

5G ÇAĞININ ÖNCÜSÜ OPPO, 6G VİZYONUNU ŞEKİLLENDİRİYOR


Bel Ağrılarından Korunmak Tedavisinden Daha Kolay

Gribal enfeksiyonlardan sonra en sık görülen rahatsızlık olan bel ağrıları hareketliliği kısıtlayarak yaşam kalitesini olumsuz etkileyebiliyor. Toplumun yüzde 65-80’inin yaşamlarında en az bir kez bel ağrısına maruz kaldığını vurgulayan Anadolu Sağlık Merkezi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı, Kayropraktist Prof. Dr. Semih Akı, “Bel ve boyun ağrısından korunmak, tedavisinden çok daha kolaydır. Kişilerin 4’te 3’ü eğitim programı ile bel ağrılarından korunabilir” açıklamasında bulundu.


Troya Efsanesini Son Troyalılar Anlatıyor ‘Anlat Troya’

Çanakkale Gelibolu Yarımadası’nda 13 yıldır yürüttüğü “Tarihe Saygı Projesi” ile bölgenin tarihine sahip çıkan OPET, 2018 Troya Yılı kapsamında geçtiğimiz yıl Tevfikiye Köyü’nü Arkeo-köy’e dönüştürdü. Bu değişim; köyde yaşayan Son Troyalılar‘ın anlatımı ile ‘Anlat Troya’ belgeseline konu oldu. ‘Anlat Troya’, 19 Temmuz saat 21:30’da Digiturk 18 no'lu kanalda beIN İZ HD'de yapılacak ilk gösterimiyle ekranlara gelecek ve aynı akşam www.anlattroya.com’da izleyici ile buluşacak.


Etiketler: Limon, Catering, İstanbul, yemek, Endüstriyel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.