27 Eylül 2019 Cuma 11:49

GÜNDEM

Lipton Ice Tea, Migros Ve Tog “Rengarenk Okullar” Kampanyası Çocukların Hayatlarını Renklendirmeye Devam Ediyor

Türkiye’de soğuk çay denildiğinde akla ilk gelen marka olan Lipton Ice Tea ve gıda perakendesinin öncü şirketi Migros’un düzenledikleri “Rengarenk Okullar” kampanyası kapsamında Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın (TOG) desteği ile belirlenen eskimiş ve tadilat ihtiyacı olan okulların iç ve dış boyasını yenileyip çocukların hayatını renklendirmeye devam ediyor. Lipton Ice Tea’nin reklam yüzü Cengiz Bozkurt’un da katılımıyla Kağıthane Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu, Toplum Gönüllüsü gençlerle birlikte renklendirildi.

Lipton Ice Tea, Migros Ve Tog “Rengarenk Okullar” Kampanyası  Çocukların Hayatlarını Renklendirmeye Devam Ediyor
Lipton Ice Tea, Migros Ve Tog “Rengarenk Okullar” Kampanyası  Çocukların Hayatlarını Renklendirmeye Devam Ediyor
Lipton Ice Tea, Migros Ve Tog “Rengarenk Okullar” Kampanyası  Çocukların Hayatlarını Renklendirmeye Devam Ediyor
Lipton Ice Tea, Migros Ve Tog “Rengarenk Okullar” Kampanyası  Çocukların Hayatlarını Renklendirmeye Devam Ediyor
Lipton Ice Tea, Migros Ve Tog “Rengarenk Okullar” Kampanyası  Çocukların Hayatlarını Renklendirmeye Devam Ediyor
Lipton Ice Tea, Migros Ve Tog “Rengarenk Okullar” Kampanyası  Çocukların Hayatlarını Renklendirmeye Devam Ediyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Gıda perakendesinin öncü şirketi Migros, Türkiye soğuk çay pazarının lideri Lipton Ice Tea ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın (TOG) iş birliği ile iki yıl önce başlatılan “Rengarenk Okullar” kampanyası devam ediyor. Kampanya kapsamında, TOG tarafından belirlenen ve tadilat ihtiyacı olan okulların iç ve dış boyasın yenilenmesi sağlanarak çocukların hayatı renklendiriliyor, öğrencilerin daha renkli bir ortamda daha mutlu eğitim görmelerine katkıda bulunuluyor.

2017 yılından beri devam eden “Rengarenk Okullar” projesinde bu yıl 5. okulu olan İstanbul Kağıthane Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu iç ve dış boyası, Lipton Ice Tea’nin reklam yüzü Cengiz Bozkurt’un katılımı ile Toplum Gönüllüsü gençler tarafından yenilendi. Öğrenciler ve Toplum Gönüllüsü gençler ile birlikte Kağıthane Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu’nun farklı bir görünüme kavuştuğu çalışmada öğrenciler de çok keyif aldı.

Etkinlikte Toplum Gönüllüsü gençler ve çocuklarla eğlenceli dakikalar geçiren Cengiz Bozkurt “Lipton Ice tea ile birlikte “Rengarenk Okullar” kampanyası çerçevesinde okullardaki yüzlerce çocuğun hayatını renklendirmeye çalışıyoruz. Öğrencilerinin daha renkli bir çocukluk geçirmesini herkes ister. Cıvıl cıvıl bir okul olsun istedik. Hem okulun duvarları renklendi hem de bir gülüşü ile dünyayı güzelleştiren çocuklarımızın hayalleri. Daha iyi bir eğitim ve daha güzel bir gelecek için gönüllülerimiz ile okulları güzelleştirmeye, minik yüzlerde tebessüm olmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

“Rengarenk Okullar” kampanyası ile Türkiye’deki toplumsal dayanışma ve paylaşım geleneğine bir katkı sağlamayı hedeflediklerini söyleyen PepsiCo Türkiye Lipton Ice Tea Marka Müdürü Gözde Kütük şöyle devam etti: “Lipton Ice Tea olarak 2017 yılında başlattığımız “Rengarenk Okullar” projemizi bu yıl da sürdürüyoruz. Bu yıl İstanbul’da Kağıthane Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulundayız. Okulları renklendirmeye önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz. “Rengarenk Okullar” projemizle gençlere ulaşıyor olmak ve onların okullarını boyayıp yüzlerce gencin hayatını renklendiriyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Proje ortağımız Migros’a, projede bize destek veren Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) ile kampanya süresince desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederiz.”

Migros Ticaret A.Ş Hızlı Tüketim Ürünleri Pazarlama Direktörü Aysun Zaman, “Rengarenk Okullar projesi ile yüzlerce çocuğun hayatına renkleri, hayalleri dahil ettiğimiz için mutluluk duyuyoruz. Migros olarak, toplumsal kalkınmaya, gençlerin geleceğine, tüm canlıların yaşam hakkına ve daha iyi bir yaşam sürdürmeye katkı sağlayacak sayısız proje hayata geçiriyoruz. Pek çoğu sektörümüzde ilk olan bu uygulamaları, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın gönüllü katkılarıyla hayata geçiriyoruz. Sağlıklı ve mutlu nesiller yetiştirmeye, çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim görmesine destek olmak isteyen tüm müşterilerimiz, mağazalarımızda satışa sunulan Lipton Ice Tea markalı ürünleri alarak bu projeye destek verebilirler” dedi.

Toplum Gönüllüleri Vakfı Genel Müdürü Murat Çitilgülü, “Rengarenk Okullar” ile ilgili görüşlerini şöyle paylaştı: "16 yıldır Toplum Gönüllüsü gençler yaşadıkları bölgelerde yerel ihtiyaçları belirleyip, bu ihtiyaçlara yönelik çözümler üretiyorlar.. Bu kampanya ile Toplum Gönüllüsü gençler; ilköğretim çağındaki çocukların okula olan güven duygularının güçlenmesinde, fiziksel mekanların iyileştirilmesi ile duyacakları aidiyet duygusunun artmasında, duvarların renklendirilmesiyle hayatına giren gönüllülük yaklaşımının etkisini hayata geçiriyor. Bu kampanyayı yaratan ve sürdüren Lipton Ice Tea ve Migros’a gençliğin gücüne katkıda bulundukları için teşekkür ediyoruz.

İlginizi Çekebilir

Deri'n Fikirler Deri Üretim Ve Tasarım Yarışmasında Final Heyecanı

Deri sektöründe çifte ödül töreni heyecanı yaşanıyor. Deri sektörüne yenilikçi ve vizyoner tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen Deri’n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması Final Defilesi ile deri sektöründe ihracatın yıldızı 36 firmanın ödül alacağı ödül töreni heyecanı 22 Ocak 2020 Çarşamba akşamı yaşanacak.


Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Büyük Bir Devrim

Kaynakların verimli kullanılması ve doğaya duyarlı üretim eksenli “Sürdürülebilirlik” kurumların kamuoyunun dikkati çekmek için üzerinde yoğun mesai harcadığı bir kavram haline geldi.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


“Geleceğin Karakartalı” Elif Can, Vodafone Park’Ta Sahaya Çıktı

Dünyanın ilk dijital scouting projesi “Geleceğin KaraKartalı”nı kazanan 14 yaşındaki Aksaraylı Elif Can, Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş JK – D.G. Sivasspor maçının devre arasında sahaya çıktı. Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’nın altyapısına seçilen Elif Can, taraftardan büyük alkış aldı.


Bu Sefer Karda Değil Çölde Oynandı Fotoğraflı

Dünyanın ilk çöl polo turnuvası Suudi Arabistan'da yapıldı


Etiketler: Toplum, Rengarenk, Okullar, Lipton, daha

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.