21 Kasım 2019 Perşembe 09:46

GÜNDEM

Lockheed Martin, Dijital Mühendislik Girişimlerini Desteklemek İçin Dassault Systèmes'in 3Dexperıence Platformunu Seçti

VELIZY-VILLACOUBLAY, Fransa –– Kasım 2019 - Dassault Systèmes (Euronext Paris: Paris: #13065, DSY.PA) Lockheed Martin'in dijital mühendislik girişimlerini desteklemek için 3DEXPERIENCE platformunu kullandığını açıkladı. İki şirket arasındaki bu işbirliği sayesinde Lockheed Martin, yeni nesil uçaklar ve helikopterleri için tasarımdan üretime uzanan dijital bir zincir oluşturmayı hedefliyor.

Lockheed Martin, Dijital Mühendislik Girişimlerini Desteklemek İçin Dassault Systèmes'in 3Dexperıence Platformunu Seçti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Lockheed Martin, daha kapsamlı bir dizi dijital mühendislik araçlarının bir parçası olarak çeşitli 3DEXPERIENCE platformu tabanlı endüstri çözümü deneyimleri kullanıyor. Şirketin Havacılık ve Döner Sistemler ve Görev Sistemleri birimi bu platformu, işbirliğini, çevikliği ve hızı arttırmayı amaçlayan kapsamlı bir dijital ortamda 3D tasarım yazılımı, 3D Dijital Model ve Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) çözümleri için kullanıyor.

Konuyla ilgili yaptığı açıklamada Dassault Systèmes Havacılık ve Savunma Sanayi Başkan Yardımcısı David Ziegler şunları kaydetti: “3DEXPERIENCE platformu Lockheed Martin'in dijital mühendislik hedeflerine ulaşmasını kolaylaştıracak ve ürün mühendisliğini entegre platform yaklaşımıyla optimize etmesine yardımcı olacak. Bu yaklaşım, son derece karmaşık programlara esneklik kazandırıyor ve havacılık endüstrisinin 21. yüzyılını şekillendiren sofistike uçak inovasyonundaki gelişmelerde itici güç olma rolünü üstleniyor.Lockheed Martin gibi şirketler, operasyonlarına hız kazandırmak ve büyük program teslimatlarındaki verimliliği artırmak için kapsamlı ve çok disiplinli süreçleri hızla uygulayabiliyor.”

İlginizi Çekebilir

Penti'den Sevgililer Günü'ne Özel 'Romeo&Juliet' Kapsül Koleksiyonu

Penti; romantik, eğlenceli ve uyumu seven çiftlere bu Sevgililer Günü'nde Romeo&Juliet kapsül koleksiyonu sunuyor. Romeo ve Juliet yazılı pijama takımlarıyla ev keyfine aşk katacak olan marka, 14 Şubat fotoğraf karelerinin de eğlencesini artıracak.


Pirelli Japon Moda Tasarımcısı Junya Watanabe İle İş Birliği Yaptı

JAPON MODA TASARIMCISI, PIRELLI’NİN 1970’LERDEKİ MOTOR SPORLARI CEKETLERİNDEN İLHAM ALAN DÖRT YENİ PARÇAYI PARİS MODA HAFTASI KAPSAMINDAKİ DEFİLESİNDE SUNDU


Agt Desıgn By Defne Koz’A Internatıonal Desıgn Awards’Tan 2 Ödül Birden

AGT DESIGN BY DEFNE KOZ’A INTERNATIONAL DESIGN AWARDS’TAN 2 ÖDÜL BİRDEN


Skagen İle Stilinize Yeşil Dokunuş

Skagen’in yalın zarafetiyle göz alan modeli, ışıltılı taşlarla çevrelenen yeşil kadranıyla tasarımı huzur veren bir dokunuşla tamamlıyor.


İş Yapmak İçin En İyi İmkanlara Sahip Ülkeler Belli Oldu

BASIN BİLDİRİSİ


Etiketler: Martin, kapsamlı, dijital, platformu, Lockheed

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.