22 Kasım 2019 Cuma 10:31

GÜNDEM

Loft Mutfak, Bloomfest’İn Deneyim Sponsoru Oldu Bb

LOFT MUTFAK 23-24 KASIM’DA İSTANBUL AKARETLER’DE DÜZENLENECEK BLOOMFEST’E KATILIYOR

Loft Mutfak,  Bloomfest’İn Deneyim Sponsoru Oldu   Bb
Loft Mutfak,  Bloomfest’İn Deneyim Sponsoru Oldu   Bb
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Büyükdere Caddesi üzerindeki Levent Loft’da ‘yemek için gel, kendin için kal’ sloganıyla hizmet veren Loft Mutfak geçen yıl olduğu gibi bu yıl da sıra dışı bir etkinliğin sponsorluğuna imza atıyor. Loft Mutfak, 23-24 Kasım tarihlerinde İstanbul Akaretler Sıraevler No:37-39’da gerçekleştirilecek BloomFest etkinliğinin “deneyim sponsoru” olarak boy gösterecek.

İstanbul’un iş ve yaşam rezidanslarının birlikte yükseldiği Levent bölgesi sakinlerine doğal, mevsimsel ve lokal tatlar sunan Loft Mutfak birinci kat lounge alanı etkinlik boyunca sağlıklı beslenmenin başlangıcı olan doğru mahsülleri seçmek ve bu mahsuller ile yaratıcı tariflerin püf noktalarının yanı sıra Türkiye’ye gelen Caffee Francesca’dan seçkiler BloomFest ziyaretçileri ile paylaşılacak.

İstanbul Büyükdere Caddesi üzerindeki Levent Loft’da ‘yemek için gel, kendin için kal’ sloganıyla hizmet veren Loft Mutfak sıra dışı bir etkinliğin sponsorluğuna imza atıyor. Loft Mutfak, 23-24 Kasım tarihlerinde İstanbul Akaretler Sıraevler No:37-39’da gerçekleştirilecek BloomFest etkinliğinin “deneyim sponsoru” oldu.

Doğal, mevsimsel ve lokal yemekleri ile hayatın hızlı aktığı Levent sakinlerine bir durak olmayı başaran Loft Mutfak’ın kurucusu Ceren Kılıç, BloomFest boyunca sağlıklı beslenmenin başlangıcı olan doğru mahsulleri seçmek ve bu mahsuller ile yaratıcı tarifler üretmenin püf noktalarını etkinlik boyunca ziyaretçiler ile paylaşacak.

Loft Mutfak 40 metrekarelik alanıyla Bloomfestteki tek yiyecek-içecek sağlayıcısı olarak öne çıkacak.

CAFFEE FRANCESCA KAHVE

TUTKUNLARI İLE BULUŞUYOR

Etkinlik boyunca, Akaretler Sıraevler No 37-39’da hizmet verecek olan Loft Mutfak, bir taraftan mevsim mahsullerini kullanmaya özen gösteren, annelerin bilgeliğinden beslenen ve modern yorumlarla yenilenen Loft Mutfak lezzetlerini ikinci kez Levent bölgesi dışına taşıyor.

BloomFest’deki Loft Mutfak alanında yıl boyunca alanında uzman isimlerle Loft Station’da düzenlediği workshop ve eğitim serileri hakkında da bilgi verilecek.

Bloomfest etkinlik alanında Ceren Kılıç tarafından Türkiye’ye getirilen ve 2020 yılından itibaren İstanbul’un çeşitli noktalarında yer alacak Caffee Francesca da ziyaretçilerle ilk kez buluşacak. İtalyan bir ailenin 3 nesildir kavurduğu bu butik kahve lezzet severlerin beğenisine sunulacak.

DAHA İYİ BİR YAŞAM

İÇİN BİRARAYA GELDİLER

Vestel, Doppel herz, Loft Mutfak, YOM, Yves Rocher, Advayta Bomonti, FCB Health Reaktör, Kütahya Porselen, Mutlubiev ve prFit’in sponsorluklarını üstlendiği BloomFest’de panel, workshop, satış ve deneyim alanlarının biletleri Biletino’da ziyaretçilere sunuluyor.

Loft Mutfak

Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:201

Levent Loft Residence Şişli / İstanbul

İlginizi Çekebilir

Tommy Hilfiger Fashion Frontier Challenge Yarışmasının 6 Finalistini Açıkladı

Tommy Hilfiger, 2019 Tommy Hilfiger Fashion Frontier Challenge yarışmasının 6 finalistini açıkladı. Jürinin seçeceği iki katılımcı, önerdikleri projelerin geliştirilmesi ve desteklenmesi amacıyla toplam 150.000 € ile ödüllendirilecek.


Migros’Un Özel Markalı Ürünü M Life’A Avrupa’Dan Büyük Ödül

Migros, Avrupa’nın en saygın süpermarket dergisi European Supermarket Magazine tarafından düzenlenen ve küresel ölçekteki en itibarlı ödül organizasyonlarından biri olan 2020 Avrupa Özel Markalar Ödülleri’nde birincilik ödülüne layık görüldü.


Zabıtanın Önceliği Halkın Sağlığını Korumak

ZABITANIN ÖNCELİĞİ HALKIN SAĞLIĞINI KORUMAK


Tüsad'dan Corona Virüsü Bilgilendirmesi

Çin’in Wuhan kentinde yaşanan corona viral salgın haberlerine ilişkin açıklama yapan Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği (TÜSAD) Enfeksiyon Çalışma Grubu Başkanı Doç. Dr. Berna Kömürcüoğlu, üst solunum yolu enfeksiyonları ile benzer belirtiler gösteren corona virüsü ile ilgili bilgilendirme yaptı


Kadıköy Belediyesi Elazığ Depremi İçin Yola Çıktı

Kadıköy Belediyesi Kentsel Arama Kurtarma Takımı (BAK Kadıköy) Elazığ’da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından, arama kurtarma çalışmalarına katılmak üzere yola çıktı.


Etiketler: Loft, Mutfak, İstanbul, Levent, BloomFest

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.