10 Nisan 2020 Cuma 16:21

GÜNDEM

Logitech Mx Master 3 Ve Mx Keys Ofis Verimliliğini Evinize Taşıyor

Ticaret Sicil No: 521008

Logitech Mx Master 3 Ve Mx Keys  Ofis Verimliliğini Evinize Taşıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Özellikle içinde bulunduğumuz dönemde, masa başında çalışanların büyük kısmı işlerini evden yürütüyor. Bu süreçte çalışanların motivasyonlarını güçlü tutmak adına şirketler ve uzmanlar tarafından çeşitli öneriler sunulurken, evden çalışma yönteminin çalışan verimliliği ve üretkenliğini düşürmemesi bekleniyor. Bunun için çalışanı motive edici yöntemler ve evde çalışılan ortamın fiziki şartlarıyla birlikte, teknik ekipmanların kalitesi ve fonksiyonelliği de fazlasıyla önem taşıyor. Kişinin masasında kullandığı bilgisayar kadar, gelişmiş özellikte bir mouse ve klavyeye sahip olmak verimlilik ve üretkenliğe büyük katkı sağlıyor. Geliştirdiği yenilikçi ürünlerle kullanıcılara profesyonel düzeyde hız ve verimlilik sunan Logitech, kişiselleştirme özelliklerine sahip Logitech MX Master 3 mouse’u basit bir kontrol cihazından, üretkenliği ve verimliliği önemli ölçüde artırabilecek çok fonksiyonlu bir araca dönüştürüyor. Logitech MX Keys Klavye ise akıcı tuş vuruşları ve tuşlara basıldığında doğru dokunsal tepkilerle, birinci sınıf yazma deneyimi yaşatıyor.

Logitech MX Master 3

Dünya’nın en gelişmiş mouse’u Logitech MX Master 3 Wireless Mouse, hız ve hassasiyet için üretildi ve dikkatle şekillendirilmiş ödüllü ergonomik formu, uzun süreli çalışma durumunda kullanıcıların elini ve bileğini destekleyecek şekilde, ihtiyaç duyulan konforlu sunacak şekilde tasarlandı. Logitech Options aracılığıyla sunulan kişiselleştirme seçeneklerine ek olarak, popüler yazılım, tasarım ve ofis uygulamaları için hazırlanan profiller de kullanıma hazır şekilde mouse’la birlikte sunuluyor. Mouse, cam dahil tüm yüzeylerde çalışabilen ve 4.000 DPI yüksek hassasiyetli Logitech MX imzalı Darkfield sensöre ve tam şarjla 70 güne kadar dayanabilen, üç dakikalık hızlı şarjla tam gün kullanım süresi sağlayan bir bataryaya sahip bulunuyor.

Logitech MX Keys

Dünya’nın en gelişmiş klavye’si Logitech MX Keys’in akıllı ışıklandırmayla donatılmış arka aydınlatması, kullanıcının ellerini algılıyor ve ortam aydınlatma durumuna bağlı olarak klavye aydınlatmasını otomatik olarak ayarlıyor. MX Keys, pil gücünden tasarruf etmek ve dikkat dağılmalarını minimumda tutmak için kullanılmadığında kapanma özelliğine sahip bulunuyor. Ayrıca Logitech MX Keys,, klavyeye ekstra rahatlık kazandıran yumuşak, dayanıklı ve istenildiği gibi konumlandırılabilen bir bilekdesteğiile birlikte geliyor.

Birlikte Daha Verimli : MX Master 3 ve MX Keys

Logitech MX Master 3 ve MX Keys, Windows, Mac ve en popüler Linux versiyonlarıyla tam uyum içinde çalışıyor. Mouse ve klavye, aynı anda üç adede kadar Windows veya Mac bilgisayar arasında kolayca ve sorunsuz bir şekilde geçiş yapmayı ve kontrol etmeyi sağlayan Logitech Flow teknolojisini destekliyor. Bu teknoloji, bilgisayarlar ve işletim sistemleri arasında içerik, resim ve belgeleri kopyalayıp yapıştırmaya olanak tanıyor. Kullanımda devamlılığı sağlamak için tasarlanan Logitech MX Master 3 ve Logitech MX Keys'in her biri, USB-C hızlı şarj ve birinci sınıf tasarımla modern bir masanın tamamlayıcısı rolünü üstleniyorlar.

Logitech Hakkında

Logitech, insanların gündelik hayatında yer alan tasarımlar üreterek onları dijital dünyaya bağlıyor. Bundan 35 yıl önce, bilgisayarlar üzerinden insanları birbirine bağlamaya başlayan Logitech, şimdi de müzik, oyun ve video aracılığıyla herkesi bir araya getiren ürünler tasarlıyor. Logitech’in markaları arasında Ultimate Ears, Jaybird, Logitech G ve ASTRO Gaming bulunuyor. 1981 yılında kurulan Logitech International; hisseleri Six Swiss Exchange (LOGN) ve Nasdaq Global Select Market’te (LOGI) işlem gören halka açık bir İsviçre şirketi. Türkiye’deki distribütörü Penta olan Logitech’e; www.logitech.com, http://blog.logitech.com, @Logitech ya da @LogitechTurkiye üzerinden ulaşılabiliyor. Logitech ve Logitech’in diğer markaları, Logitech Avrupa A.Ş. ve/veya ABD ile diğer ülkelerdeki iştiraklerinin ticari ya da tescilli ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar kişisel sahiplerinin mülkiyetindedir.

İlginizi Çekebilir

Türk Telekom’Dan Çevreci Anlaşma

Çevre dostu teknolojiler geliştiren Türk Telekom’a EBRD’den 100 milyon dolarlık kaynak


Yaz Aylarında Covid 19 Riskine Karşı Bu Önlemlere Dikkat!

Klima bakımı ihmal edilmemeli


Tayvan Gelişmiş Akıllı Makine Çözümleri Sanal Fuarı Açıldı

Tayvan Gelişmiş Akıllı Makine Çözümleri Sanal Fuarı Açıldı


Mey Diageo Tedarik Zinciri Direktörü Kürşat Apan Oldu

Mey Diageo Tedarik Zinciri Direktörü


Flamingolardan Gölbaşı Sularında Görsel Şölen

FLAMİNGOLARDAN GÖLBAŞI SULARINDA GÖRSEL ŞÖLEN


Etiketler: Logitech, Keys, Master, için, mouse

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.