16 Mayıs 2018 Çarşamba 14:52

MODA

Love My Body Elbiseleriyle Film Karesi Kadar Romantik Yaz!

Modanın kalbinde “iyi moda” yapma ilkesiyle çalışan Love my body, yeni sezonda uçuşan elbiseleriyle romantik masumiyet ile sofistike şıklığı bir arada sunuyor.

Love My Body Elbiseleriyle Film Karesi Kadar Romantik Yaz!
Love My Body Elbiseleriyle Film Karesi Kadar Romantik Yaz!
Love My Body Elbiseleriyle Film Karesi Kadar Romantik Yaz!
Love My Body Elbiseleriyle Film Karesi Kadar Romantik Yaz!
Love My Body Elbiseleriyle Film Karesi Kadar Romantik Yaz!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her stile uygun moda anlayışı ve kadına özgüvenli olmayı aşılayan öncü “iyi moda” markası Love my body, yeni sezonda film karelerindeki en romantik sahneleri gerçeğe döndürebileceğiniz fırsatlar sunuyor.

Biraz retro, bir o kadar feminen, dramatik fırfır detaylarını yaz elbiselerine dahil eden perakende devi, yeni sezonunda genç kesime olduğu kadar, feminen giyimi seven orta yaşa, hatta bir üst jenerasyona da hitap ediyor.

Çabasız Şıklık ile Gençler Sevecek

Love my body, yeni sezonda tek bir elbise modeliyle üç jenerasyona hitap ediyor. Elbiseler lastik ayakkabılarla, sepet çantalarla, şapkalarla kombinlenebileceği için genç neslin çabasız şıklık akımına sezonda eşsiz bir alternatif. Bu jenerasyon aynı kıyafeti yeri geldiğinde şık kombin olarak da giymeyi tercih edebiliyor.

Romantik Klasik

Klasik kalıplar, yıllar geçse de birçok kadının dolabının vazgeçilmezi. Bu sezon Love my body, 70’lerden 80’lerden esinlendiği ve yeniden yorumladığı modellerde bu kadınların uzun yıllar dolaplarında vazgeçilmezi olacak elbiseleri tasarlayarak gönülleri fethediyor.

Farklı Stillerde Kullanım Rahatlığı

Love my body markasının yaratıcısı Zehra Işık “Love my body markasında en çok sevdiğimiz bir tasarımı yaparken üç neslin nasıl kombinleyeceğini hayal edebilmek. Bu elbiselerimizi, 20’li yaşlardaki genç kızlar lastik ayakkabı ile giyecekken, makyaj dozunu biraz daha arttırmış bir orta yaştan kadın akşam davetinde kullanacak.” diyerek. 20’den 50’ye 60’a çok rahat ve geniş bir yaş grubuna aynı elbiseyi sattıklarını anlatıyor.

Pudra Tonlar ve Siyah ile Beyazın Hakimiyeti

Kokteyl, davet, mezuniyet vb. özel günlerinizde kurtarıcı görevini üstlenecek aynı zamanda plaj giyiminde bile size eşlik edebilecek nitelikteki tasarımlar mutlu ve dinamik hisseden kadına yön vererek, zarif ve güçlü detayları feminen çizgilerle ortaya çıkarıyor. Gündüzden geceye uyarlanabilen modelleriyle Love my body; kadınlara gecenin yıldızı, gündüzün güneşi olma fırsatını sunuyor. Mavi, pembe, klasik siyah-beyaz renklerin hakimiyetindeki Love my body elbiseler, rahat ve şık olmak isteyen kadınların bu sezon yine yaz kombinlerinin başında geliyor.

Love my body Hakkında:

Love my body, ilk olarak Adil Işık Group bünyesinde 2008 yılında bir alternatif beden alt marka denemesi olarak doğdu. Kısa zamanda tüketicisi ile arasında bağ kurup, grup bünyesinde kendi mağaza konseptini oluşturan Love my body; bugün kendine güvenen, cesur ve elegan stili ile öne çıkan, 40 mağazalık öncü kadın modası perakende zinciri. Love my body, içerisinde yer alan alt ve özel koleksiyonlar arasında, 7 sezondur sokak moda trendlerinin öncüsü Moda Tutkusu tasarımcı blogger’lar ile de jean ve triko ağırlıklı bir kapsül koleksiyona ev sahipliği yapan Love my body, 34 bedenden başlayan alternatif bedenlere kadar giden ürünleriyle modanın kalbinde trend öncüsü olmaya ve kalite ile doğru fiyat politikasını savunmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Ayedaş 2018’İn İlk Yarısında Bakım, Onarım Ve Yatırım Hedeflerini Başarıyla Gerçekleştirdi

AYEDAŞ 2018’in İlk Yarısında Bakım, Onarım ve Yatırım Hedeflerini Başarıyla Gerçekleştirdi


Kordsa Sürdürülebilirlik Raporu’Na Sürdürülebilir İş Ödülü Ve Görseli

İş dünyasında sürdürülebilir iş modellerini benimsetmeyi ve başarılı çalışmaların örnek olmasını teşvik etmeyi amaçlayan Sürdürülebilir İş Ödülleri, 17 Ekim’de sahiplerini buldu. İstanbul’da gerçekleştirilen ödül töreninde Kordsa, Sürdürülebilirlik Raporu kategorisinde ödül aldı.


Mehmet Erdem’Den Sürpriz Yeni Klip Ateş İ Aşka

Son albümünün çıkış şarkısı “Hara” ile müzik listeleri ve dijital müzik platformlarında en çok dinlenen sanatçılar arasında olan Mehmet Erdem, albümün ikinci video klibini sürpriz bir şarkıya çekti.


Metro Türkiye “Et Ve Balık İzlenebilirliği” İle Sürdürülebilir İş Ödülleri’Nin Sahibi Oldu Ve Görselleri

Türkiye’de, iş dünyasında sürdürülebilir iş modellerini benimsetmeyi, başarılı çalışmalar gerçekleştiren şirketleri öne çıkarmayı ve örnek olmalarını sağlayarak değişimi teşvik etmeyi amaçlayan Sürdürülebilir İş Ödülleri 17 Ekim’de sahiplerini buldu. Metro Türkiye, ağdan ve çiftlikten tabağa tüm tedarik zincirini takip ettiği projesi “İzlenebilirlik” ile Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından düzenlenen Sürdürülebilir İş Ödülleri’nde“Tedarik Zinciri Yönetimi” kategorisinde ödülün sahibi oldu.


2018 Sürdürülebilir İş Ödülleri Sahiplerini Buldu Basın Bulteni & Gorseller

2018 Sürdürülebilir İş Ödülleri Sahiplerini Buldu


Etiketler: Love, body, moda, yeni, sezonda

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.