9 Ekim 2019 Çarşamba 17:18

GÜNDEM

Lr Health & Beauty, Powercamp’Te Enerji Depoladı!

LR HEALTH & BEAUTY, POWERCAMP’TE ENERJİ DEPOLADI

Lr Health & Beauty, Powercamp’Te Enerji Depoladı!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın en büyük direkt satış şirketlerinden biri olan LR Health & Beauty, “PowerCamp 2019” etkinliğinde bağımsız iş ortaklarıyla Antalya’da buluştu.

Dünyanın en büyük direkt satış şirketlerinden biri olan LR Health & Beauty, Antalya Cornelia Diomond Golf Resort & Spa otelinde bağımsız iş ortakları ile biraraya geldi.

LR Health & Beauty Türkiye Genel Müdürü Mehmet Uludüz, 2020 plan ve hedefleri hakkında bilgi verirken yeni ürün serilerinden de söz etti ve “Bağımsız iş ortaklarımızla her fırsatta biraraya geliyor ve onları daima destekliyoruz. Seminer, eğitim gibi aktivitelerimizin ve dönemsel toplantılarımızın yanı sıra, LR ailesi olarak başarımızı kutlamak için düzenlediğimiz bu gibi motivasyonel ekip etkinliklerimizi de hız kesmeden devam ettireceğiz. LR’ın Türkiye’ye olan yatırımları da devam edecek” dedi.

LR Health & Beauty Hakkında

1985’ten bu yana güzellik ve sağlık ürünleri sektöründe faaliyet gösteren LR Health & Beauty; dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden birisidir. “More Quality For Your Life” sloganıyla müşterilerine yüksek kalitede Aloe Vera içeriğiyle ön plana çıkan ALOE VIA markasıyla el, yüz, vücut, saç ve bebek bakım ürünleri, yaşlanma karşıtı ürünler, gıda takviyeleri ve kozmetik ürünleri sunan LR, bu sene Türkiye’deki 15. yılını kutlamaktadır. Dünya çapında 27 ülkede faaliyet gösteren LR, bünyesinde bulundurduğu 1.200 çalışanı, yüz binlerce kayıtlı iş ortağı ve müşterisiyle global doğrudan satış sektörünün önde gelen oyuncularındandır. İnovasyona ve yüksek kaliteye önem veren LR, yüksek teknoloji kullanılan Ar-Ge tesislerinin yanı sıra, bu sene Avrupa’nın en modern Aloe Vera üretim tesisini kurmuştur. Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticilerinden birisi olan LR’ın ürünleri IASC (International Aloe Vera Science Council), INSTITUT FRENSENIUS kalite sertifikalarına ve DERMATEST onayına sahiptir. LR’ın Bruce Willis, Karolina Kurkova, Emma Heming-Willis, Guido Maria Kretschmer ve Cristina Ferreira gibi ünlülerle yürüttüğü iş birlikleriyle oluşturduğu özel parfüm serileri, dünya çapında 40 milyonun üzerinde satış rakamıyla kalitesini ispatlamıştır.

Yüksek Alman kalitesindeki ürünleri, benzersiz otomobil konsepti, satış ortaklarına sunduğu mesleki eğitim hizmetleri ve şeffaf pazarlama planları, LR başarısının arkasındaki temel faktörlerdir. LR bünyesinde 2006 yılında, çocukların korunması amacıyla dünya çapında projeler gerçekleştirmek üzere LR Global Kids Fund kurulmuştur. LR, Avrupa Doğrudan Satış Derneği (SELDIA) ve Türkiye Doğrudan Satış Derneği (DSD) üyesidir.

Sorularınız için:

LR Health & Beauty

Tansu Taşkıran

Küçük Çamlıca Üç Pınarlar Cad. Güler Sok. No:2

34696 Üsküdar İSTANBUL

Nüket Aksoy

Medya Direktörü

İlginizi Çekebilir

Aşkın Nur Yengi Ve Mehmet Erdem’Den Bostancı Çıkarması!..

AŞKIN NUR YENGİ VE MEHMET ERDEM’DEN BOSTANCI ÇIKARMASI!..


Doğan Enerji Ceo’Su Burak Kuyan Enerji Ticareti Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Oldu

Kuruluşundan itibaren serbest piyasanın oluşturulmasında önemli bir rol üstlenen


Amerikalıların Siber Güvenlik Bilgileri Yetersiz

ÇOĞU AMERİKALI İKİ FAKTÖRLÜ KİMLİK


Yağmurda Sporun Ve Şehrin Tadını Çıkarmak İçin İhtiyacınız Olan Ürünler Decathlon'da!

Yağmurlu ve serin havalarda sizi koruyacak pek çok ürün Decathlon’da


Revize Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 22 30 Ekim Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Etiketler: satış, Health, Beauty, ürünleri, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.