13 Aralık 2019 Cuma 11:44

MODA

Mağazacılar Günü Koton’Dan 12 Aralık Mağazacılar Günü’Ne Özel Renkli Kutlama

Hazır giyim sektörünün öncü ismi Koton, 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü birbirinden renkli etkinliklerle kutladı. Koton’un İstanbul Cevahir AVM’de bulunan mağazasında gerçekleştirilen dopdolu bir etkinlik ile Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz ve Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz mağaza çalışanlarıyla bir araya geldi. Tüm Koton mağazalarından bugüne özel çekilerek gönderilen özel videolar da etkinlikte gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu.

Mağazacılar Günü  Koton’Dan 12 Aralık Mağazacılar Günü’Ne Özel Renkli Kutlama
Mağazacılar Günü  Koton’Dan 12 Aralık Mağazacılar Günü’Ne Özel Renkli Kutlama
Mağazacılar Günü  Koton’Dan 12 Aralık Mağazacılar Günü’Ne Özel Renkli Kutlama
Mağazacılar Günü  Koton’Dan 12 Aralık Mağazacılar Günü’Ne Özel Renkli Kutlama
Mağazacılar Günü  Koton’Dan 12 Aralık Mağazacılar Günü’Ne Özel Renkli Kutlama
Mağazacılar Günü  Koton’Dan 12 Aralık Mağazacılar Günü’Ne Özel Renkli Kutlama
Mağazacılar Günü  Koton’Dan 12 Aralık Mağazacılar Günü’Ne Özel Renkli Kutlama
Mağazacılar Günü  Koton’Dan 12 Aralık Mağazacılar Günü’Ne Özel Renkli Kutlama
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Koton, Türkiye’de ilk kez 2013 yılında kutlanmaya başlanan “Dünya Mağazacılar Günü”nü geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de Koton’un Cevahir AVM’de bulunan mağazasında bir dizi keyifli etkinlikle kutladı. Sabah saatlerinde başlayan etkinlikte, Mağazacılar Günü’ne özel olarak izin verilen Cevahir Mağaza çalışanları yerine Genel Müdürlük ekipleri müşterilere hizmet verdi. Çalışanlar müşterileri “Mağazacılar Günü”ne özel hazırlanmış logolu siyah t-shirtlerle karşıladı.

Koton Konya Mağazası Çalışanlarına Özel Ödül

Mağazacılar Günü için her sene olduğu gibi bu yıl da Koton mağaza çalışanları 12 Aralık Mağazacılar Günü temalı fotoğraf ve video çekimleri gerçekleştirdi. Mağazalardan bireysel başvuru ve ekip başvurusu olmak üzere yurtiçinden ve yurtdışından gelen 91 adet fotoğraf ve video değerlendirilerek ödüllendirildi. Bireysel başvurularda ve ekip başvurularında ilk 3’e giren projeler Koton Cevahir AVM düzenlenen etkinlikte sahiplerini buldu. Bir video ile kadına yönelik şiddete dikkat çeken Koton Konya Kent Plaza mağazası ekibi “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele” özel ödülünün sahibi olurken, “İçimizdeki Yetenekler” özel ödülü yaptığı rap parçasıyla tüm Koton’luları keyiflendiren Sivas PrimeMall AVM mağazası yöneticisi Alp Aygan’a verildi. Ödüller, Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz ve Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz tarafından ekiplere takdim edildi.

Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz: “Mağazacılık müşterilere kendini özel hissettirmek demek”

Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz etkinlikte yaptığı konuşmada, “Bu özel günü, yılın her günü müşterilerimizin memnuniyeti için çaba gösteren mağaza çalışanlarımızla birlikte kutluyoruz. Mağazacılık, hiç tanımadığımız insanların hayatına tarz ve güzellik katmak, en doğru ürünle yanlarında olmak demek. Müşterilerimize kendilerini özel hissettirecek bir deneyim yaşatmak üzere var gücüyle çalışan, son derece hareketli ve kendine has zorlukları olan bir sektörde işini tutkuyla yapan tüm çalışma arkadaşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyorum. Yıllardır en sevilen moda markalardan biri olmayı başaran Koton’un, sahalardaki bir numaralı kahramanları sizlersiniz. Mağazacılık günümüz kutlu olsun” dedi.

Ev Kadınları Projesi Kapsamında Kadınlar İş Yaşamına Katılıyor

Koton’un 12 Aralık “Mağazacılar Günü”ndeki mağaza etkinliğinin özel konukları da vardı. Koton’un daha önce çalışmamış veya çalışma hayatına ara vermiş ev kadınlarının iş hayatına katılımını teşvik ederek, yeni iş imkanları yaratan “Ev Kadınları Projesi’ kapsamında Koton ailesine dahil olan kadınlardan, Cevahir Mağaza çalışanı olan 6 kadın da etkinlikte Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ile bir araya gelerek, keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Koton Hakkında:

Türkiye'nin moda ve perakende öncüsü Koton, 1988 yılında İstanbul’da kurulan ilk mağazasıyla hazır giyim perakendesine başlamış ve 1996 yılında ilk yurtdışı satış noktasını Almanya Münih’te açmıştır. Koton bugün 208’i yurtdışında, 304’ü yurtiçinde olmak üzere 512 mağazada, dünya genelinde ise 31 farklı ülkede 1000’den fazla satış noktasında bulunmaktadır. 2023 yılında 5 kıtada en zengin ve en beğenilen koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olmayı hedeflemektedir. Yaratıcı ve yenilikçi, müşteri ve teknoloji odaklı Koton, sezon trendlerini özgün tasarımlarla buluşturarak, cazip fiyatlarla uygun lokasyonlarda satışa sunma politikasını yürütmektedir.220’yi aşkın genç ve tecrübeli çalışandan oluşan tasarım ekibi, 11.000’den fazla çalışanı ile Koton, her yıl 50'den fazla koleksiyonda yaklaşık 30.000 farklı modeli müşterilerine sunmaktadır. Koton mağazaları her gün yaklaşık 80 yeni seçeneği müşterileri ile buluşturmaktadır. Eylül 2015’te yayına alınan koton.com ise, Koton mağazalarındaki zengin içeriği online platforma taşımaktadır.

İlginizi Çekebilir

Renault Yönetim Kurulu’Ndan Bilgilendirme

Boulogne-Billancourt, 29 Ocak 2020 –Yönetim Kurulu Başkanı Jean-Dominique Senard başkanlığında toplanan Renault Grubu Yönetim Kurulu, 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Luca de Meo’yu Renault S.A.’nın İcra Kurulu Başkanı (CEO) ve Renault s.a.s’ın Başkanı olarak atama kararı aldığını açıkladı.


Bağışıklığı Güçlendirmek İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

BAĞIŞIKLIĞI GÜÇLENDİRMEK İÇİN


Şirketlerde Siber Riskleri Azaltacak Yol Haritası

SİBER RİSKLERE KARŞI 5 İPUCU


Kripto Para Sektörü Profesyonelleri Cyrpto Talks’Ta Bir Araya Geldi

Kripto para sektörü profesyonelleri Cyrpto Talks’ta bir araya geldi


Doğuş Grubu Geleceğini Çalışanlarıyla Birlikte Tasarlıyor

İnsanı, müşteriyi ve teknolojiyi odağına alan; ulusal ve uluslararası alanda yatırımlar yaparak ülke ekonomisi için katma değer yaratmaya devam eden Doğuş Grubu, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren pek çok şirketini tek çatı altında topladı.


Etiketler: Koton, özel, Mağazacılar, Yönetim, Kurulu

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.