21 Ekim 2019 Pazartesi 11:26

GÜNDEM

Magnum’Dan Gerçek Hazzın Hediyesi İki Maserati Kazananlar Belli Oldu

Magnum’un heyecanla süren Maserati kampanyası, muhteşem bir finalle son buldu. İki Maserati için herkesin katılımına açık olacak şekilde Noter huzurunda çekiliş düzenlendi.

Magnum’Dan Gerçek Hazzın Hediyesi İki Maserati Kazananlar Belli Oldu
Magnum’Dan Gerçek Hazzın Hediyesi İki Maserati Kazananlar Belli Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Magnum hazzı ustalıkla hazırlanır, hediyesi de öyle olmalı” diyerek yola çıkan Magnum’un, 2 adet Maserati için düzenlediği çekiliş sonucunda; çekilişe Ağrı’dan katılan Emrah Kılıç ve İzmir’den katılan Abdullah Sait Oruç asil talihliler oldu.

Yedek talihliler ise; Ankara’dan Seda Ünal ve İstanbul’dan Ercan Eryaz olarak ilan edildi. İkramiye kazanan asil talihlilerin ikramiyelerini almak için 03.11.2019 tarihine kadar; yedek talihlilerin ise 18.11.2019 tarihine kadar ilgili belgeler ve ikramiye kazandıkları şifreli ürün çubukları ile U2 Tanıtım’a şahsen başvuruda bulunmaları bekleniyor.

Magnum 15 yıldır haz tutkunlarını sürpriz hediyeler ile ödüllendiriyor

Magnum 15 yıldır haz tutkunlarını sürpriz hediyeler ile ödüllendiriyor ve her yıl çıtayı yükseltiyor. Şimdiye dek, Magnum’un promosyon kampanyalarında 13 kişi lüks otomobil, 1 kişi Beneteau Yelkenli Tekne, 5 kişi ise lüks daire sahibi oldu. Bunun yanı sıra onlarca kişi Magnum’la dünyanın birçok noktasına seyahat etme fırsatı yakaladı. 2004 yılından bu yana her yıl farklı bir sürpriz hediye kampanyası ile ilgileri üzerine toplayan Magnum, şimdiye dek Aston Martin, Lamborghini, Porsche Boxster, Porsche Cayman, Maserati gibi 13 lüks marka otomobili İstanbul, Bursa, Mersin, Kırklareli, Nevşehir, Ordu, Konya, Niğde gibi şehirlerde yaşayan Magnum severlere hediye etti.

İlginizi Çekebilir

28 Günde Pürüzsüz Bir Cilt, Selülitsiz, İncecik Bacaklar!

28 GÜNDE PÜRÜZSÜZ BİR CİLT


Aktif Bank, Afrika Çalışmalarında 175 Bin Kilometre Yol Kat Etti, 220 Banka İle İş Birliği Yaptı

Africa Investment Forum’a sponsor olan ilk Türk bankası olan Aktif Bank, son iki yılda Afrika’daki faaliyetleri kapsamında 175 bin kilometre yol kat ederek 220 banka ile iş birliği tesis etti. Afrika Kalkınma Bankası ev sahipliğinde 11-13 Kasım tarihlerinde Johannesburg’da düzenlenen etkinlik kapsamında; Afrika ülkelerindeki ticaret, yatırım ve ortaklık imkânları masaya yatırıldı.


İski Üç İleri Biyolojik Arıtma Tesisi Yapıyor

İSKİ ÜÇ İLERİ BİYOLOJİK ARITMA TESİSİ YAPIYOR


Sigara Çocuk Sahibi Olmanızı Engelleyebilir

Dünyada en çok sigara kullanılan 3. ülke olan Türkiye'de, alınan önlemler de bağımlılığın önüne geçemiyor. Sigara, hamilelik sürecindeki kadınlara ciddi zararlar veriyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Recai Pabuçcu, önlem alınmazsa yeni doğacak çocukların ciddi problemlerle karşılaşacağını söyledi.


9 . Uluslararası Suç Ve Ceza Film Festivali Gösterim Takvimi Belli Oldu

Festival Basın Koordinasyonu


Etiketler: Magnum, kişi, sürpriz, lüks, Maserati

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.