22 Ocak 2019 Salı 14:55

GÜNDEM

Mahallenizin Sigortacısı Sigorta Cini’Nden Günde 1,5 Tl’Ye Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kampanyası

Müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir 20 sigorta şirketine ilişkin karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunan Sigorta Cini, SGK’lılara çok özel bir kampanya düzenliyor.

Mahallenizin Sigortacısı Sigorta Cini’Nden Günde 1,5 Tl’Ye Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kampanyası
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sigorta Cini, 2019 yılının ilk kampanyası “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ile günde sadece 1,5 TL’ye SGK’lılara özel, anlaşmalı özel hastanelerde fark ödemeden ayrıcalıklı sağlık hizmetleri sunuyor. Üstelik Sigorta Cini’nden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptıran herkese mini check – up hediye ediliyor.

Klasikleşmiş sigortacılık anlayışının dışında bir perakende zinciri olarak 16 ilde 37 mağazasıyla hizmet veren Sigorta Cini, yılın ilk çeyreğinde geçerli olacak, ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ kampanyası ile poliçenin alındığı sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu özel hastanelerde fark ücreti ödemeden tedavi olma imkânı sunuyor.

Günde 1,5 TL’ye ayrıcalıklı hizmet

Özel sağlık kurumlarında SGK kapsamında sağlanan ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’, herkese sağlık dolu bir gelecek yaratma fırsatı sunuyor. Her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiği inancıyla hizmet veren Sigorta Cini, ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ ile sağlığınızı güvence altına alıyor.

15 Ocak – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında sunulan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK geçen özel hastanelerde on defa ücretsiz ayakta tedavi, limitsiz yatarak tedavi, yenileme garantisi ve doğum teminatı hizmetlerini fark ücreti ödemeden alabilirsiniz. Tüm bu avantajlara ek olarak Sigorta Cini Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptıran müşterilerine poliçe kapsamında mini check-up hediye ediyor. Bununla birlikte, SGK ile anlaşmalı hastanelerin ve doktorlarının bu ürüne sahip sigorta şirketi ile de anlaşmalı olması gerekiyor.

Sigorta Cini Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın sunduğu mini check-up paketinde ise doktor değerlendirmesi, tam kan sayımı, akciğer grafisi, tam idrar tahlili, sedimatasyon, açlık kan şekeri, EKG ve total kolesterol ölçümlerini içeriyor.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında daha fazla bilgi almak için www.sigortacini.com.tr adresini ziyaret edebilir veya Sigorta Cini’nin Türkiye genelinde bulunan mağazalarından birine uğrayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Turizmde Sosyal Medya Etkisi Çığ Gibi Yayılıyor

Tatile bakış açısını değiştirdi, destinasyonları çeşitlendirdi


Girişimci Kadınların Yarışma Heyecanı Başladı

SON BAŞVURU TARİHİ 30 MART


Kadınlara Ücretsiz E Ticaret Eğitimi

E-ticaret sitelerine altyapı hizmeti sağlayan teknoloji firması Ticimax, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak, kadınlara yönelik ücretsiz e-ticaret eğitimi verecek.


Şanghay Ve Mumbai Gibi Bölgeler Dünyada Tüketici Alışkanlıklarına Yön Veriyor

- TİCARETİN DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜ “WEBRAZZİ E-TİCARET 2019” KONFERANSINDA GÜNDEME TAŞINDI


Çimsa’Nın 2018 Yılı Finansal Sonuçları Açıklandı

Çimsa’nın 2018 yılı finansal sonuçları açıklandı.


Etiketler: Sağlık, Sigorta, Sigorta, Cini, Tamamlayıcı

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.