12 Şubat 2019 Salı 09:02

GÜNDEM

Maltepe Park Avm’Den Renkli Şubat Ayı Programı

Anadolu yakasının dinamik ve eğlence dolu alışveriş merkezi Maltepe Park AVM, şubat ayı boyunca her hafta sonu çocuklara özel tiyatro oyunları ve atölye çalışmalarıyla küçük ziyaretçilerine eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Maltepe Park Avm’Den  Renkli Şubat Ayı Programı
Maltepe Park Avm’Den  Renkli Şubat Ayı Programı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kolay ulaşılabilir lokasyonu, bünyesinde bulundurduğu marka karması, geniş yemek alanı ve dinamik eğlence alanlarıyla ziyaretçilerini ağırlayan Maltepe Park AVM, minik ziyaretçilerini birbirinden eğlenceli tiyatro gösterileri ve çocuk kulübü etkinlikleriyle hem eğlendirecek hem de minik misafirlerinin eğitimlerine katkı sağlayacak.

Cumartesi günleri tiyatro gösterilerinde sevdikleri karakterlerle buluşma fırsatı yakalayan minikler, pazar günleri ise çocuk kulübü etkinlikleri kapsamında doyasına eğlenerek becerilerini de geliştirecek.

Maltepe Park AVM’de her cumartesi saat 15.30’da başlayacak etkinlikler kapsamında; 16 Şubat günü Çirkin Ördek Yavrusu, 23 Şubat günü ise Vız Vız Arı Bazi oyunları sahnelenecek.

Maltepe Park AVM, Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında ise 10 Şubat’ta keçeden çok amaçlı kutu tasarımı yapımı,17 Şubat’ta Kokuru Tasarım Atölyesi ve 24 Şubat’ta ise dekoratif baskı düzen atölyesine ev sahipliği yapacak. Etkinlikler her pazar saat 14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

İlginizi Çekebilir

Öğrenciler Sınavlara Dersaneyle Değil Telefonla Hazırlanıyor

Yeni nesil öğrenciler dijital dünyanın imkanlarından en üst seviyede faydalanıyor. Dersaneler ve özel derslerin yerini artık mobil uygulamalar almaya başladı. Öğrenciler ders çalışırken ve sınava hazırlanırken çözemedikleri problemleri eğitmenlere kolayca sorarak dakikalar içinde cevap alıyor. Üstelik tüm bunları akıllı telefon ile yapmak mümkün oluyor.


Snc'nin Dornier 328 Uçak Projesi Merkel'in Desteğiyle Almanya'da Yeniden Hayata Geçiyor

Dornier 328 Üretimi Almanya'da Yeniden Başlıyor


Aksa Jeneratör Dünya Çapında 168 Ülkeye Ulaştı

Türkiye’nin lider jeneratör üreticisi Aksa, dünyanın her yerinde her an kesintisiz enerji desteği sunmaya devam ediyor. Son olarak Okyanusya’da Vanuatu Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen bir enerji santrali projesine enerji desteği sağlayan Aksa Jeneratör, satış ağındaki ülke sayısını 168’e çıkardı.


Yazar Buket Uzuner Esir Yunuslar İçin 70 Binden Fazla İmzayla Bodrum Belediye Başkanı'na Gidiyor!

Ticaret Sicil No: 521008


Türkiye İş Bankası 95 Yaşında

Milli Mücadelenin mimarı Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından, “siyasi bağımsızlığın iktisadi bağımsızlıkla perçinlenmediği sürece payidar olamayacağı” vizyonu ile kurulan Türkiye İş Bankası, 95 yaşında… 26 Ağustos 1924 tarihinde 2 şube, 37 çalışan ve 1 milyon TL gibi mütevazı bir sermaye ile yola çıkan Banka, bugün yaklaşık 525 milyar TL’lik aktif büyüklüğü ile ülkenin en büyük özel bankası konumunda bulunuyor.


Etiketler: Şubat, Maltepe, Park, kapsamında, ziyaretçilerini

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.