17 Nisan 2019 Çarşamba 10:45

GÜNDEM

Manş Tüneli’Nin Yüksek Hızlı Treni Eurostar, Seyahat Deneyimini Geliştirmek İçin Dassault Systèmes’İn Çözümünü Kullanıyor

Dassault Systèmes, (Euronext Paris: #13065, DSY.PA), Manş Tüneli'nde yüksek hızlı tren hizmeti veren uluslararası bir şirket olan Eurostar’ın, kaynak ve bakım planlama faaliyetlerini geliştirmek için 3DEXPERIENCE platformu temelinde işleyen DELMIA Quintiq uygulamasını tercih ettiğini duyurdu.

Manş Tüneli’Nin Yüksek Hızlı Treni Eurostar, Seyahat Deneyimini Geliştirmek İçin Dassault Systèmes’İn Çözümünü Kullanıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Londra, Paris, Brüksel, Rotterdam ve Amsterdam arasında Manş Tüneli kanalıyla yolcu taşıyan Eurostar, 2017 yılından bu yana 10,3 milyon yolcu taşıdı. İddialı planları olan şirket, hem sefer sıklığını artırarak işini büyütmek hem de müşterilerine olabilecek en iyi seyahat deneyimini sunmak istiyor. Dassault Systèmes ve iş ortağı Ordina, Eurostar'a destek olmak için iki bileşenli bir çözüm geliştirdi.

Eurostar'ın Tren Hizmetleri ve Performansı Direktörü Philippe Dabancourt, “Farklı zaman dilimlerinde planlama yapabilecek ve çeşitli kural ve düzenleme setlerine göre yapılandırılabilecek bir çözüme ihtiyacımız vardı. Aynı zamanda bu çözüm, planlamacılarımızın - gerek görevlendirme gerekse bakım alanında - rahatlıkla kullanabilecekleri bir şey olmalıydı, dolayısıyla birden fazla dil ve zaman dilimini desteklemesi çok önemliydi” dedi.

Ordina Tedarik Zinciri Direktörü Wouter Tielemans şöyle konuştu: “Eurostar’ın karmaşık işgücü ve bakım planlama ihtiyaçlarına çözüm olarak DELMIA Quintiq’in seçilmesinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Sektör tecrübemiz sayesinde, Eurostar’ın özgül gereksinimlerine uygun ve mevcut BT yapısına tam olarak entegre bir çözüm sunuyoruz. Bu da, Eurostar'ın müşterilerine üst düzey hizmet sunmasını ve işini rahatlıkla büyütmesini sağlayacak.”

Dassault Systèmes Taşımacılık ve Mobilite Sektörü Başkan Yardımcısı Olivier Sappin, ise “Ulaşım ve mobilite hizmetleriyle ilgili tüketici beklentileri tüm sektörlerde iş modellerini değiştiriyor ve etkiliyor. Bu sektörlerden biri olan yüksek hızlı trenlerde, emniyet ve güvenilirlik gerekleri, trenlerin farklı kural setlerine tabi olduğu ve zaman çizelgelerinin aksayabileceği bir bağlamda karşılanmak durumunda” dedi ve ekledi: “Geçmiş planlama yöntemleri artık bu evrilen ilişkinin gereklerini karşılayamıyor. Entegre, akıllı uygulamalar karmaşıklığı azaltabilir ve değer üretimini hızlandırabilir. Eurostar’ın Dassault Systèmes'e duyduğu güven, DELMIA Quintiq uygulamaları sayesinde bu sektörde kazandığımız geniş deneyimi teyit ediyor.”

İlginizi Çekebilir

Vr İle Eğitimimizi Özgürleştirin

Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) VR First Sanal Gerçeklik Laboratuvarı, sanal gerçeklik teknolojileri ile öğrencilerine sonsuz yaratıcı evrene girme imkanı tanıyor.


Marmara Üniversiteli Sağlıkçılara Özel Lezzetler Kahve Dünyası Algötür Mağazası’Nda!

Kahve Dünyası, hızlı, dinamik ve sağlıklı şehir hayatını yansıtan Algötür konseptini Marmara Üniversitesi Başıbüyük Kampüsü’ne taşıdı. Üniversitenin tıp, diş hekimliği, nörolojik bilimler gibi bölümlerinin yer aldığı sağlık kampüsünde, Kahve Dünyası Algötür mağazası ile yeni nesil draft kahveden proteinli içeceklere uzanan yepyeni bir lezzet deneyimi sunuluyor.


Ge Yenilenebilir Enerji, Türkerler Holding Ve Rt Enerji Türkiye’De 158 Mw’Lık Rüzgâr Santrali Kuracak

İstanbul, Türkiye, 19 Temmuz 2019 - GE Yenilenebilir Enerji, Türkerler Holding ve RT Enerji ile Kirazlı, Meryem, Şile, Pamukova ve Mahmut Şevket olmak üzere beş kara tipi rüzgâr santraline ekipman tedarik etmek üzere anlaşma imzaladığını bugün duyurdu. GE’nin 3MW’lık 49 kara tipi rüzgâr türbini İzmir, Bilecik, Sakarya ve İstanbul’a kurulacak. 158 MW toplam kapasiteye sahip proje, bölgeye 183 bin konutun enerji ihtiyacına karşılık gelen yenilenebilir enerji sağlayacak.


Bu Yaza Damgasını Vuran Siyah Beyaz Mayolar...

LOVEKINI, 2019 yazına adını bu kez yeni koleksiyonunda yer alan siyah beyaz mayolar ile yazdırıyor. Türkiye'den ve Dünya'dan pek çok önemli isimin tercihi olan LOVEKINI Beachwear, siyah beyaz mayo trendiyle tüm dünya plajlarında ve sosyal medyada büyük ilgi topluyor.


Elektronik Sertifika Sayısı 4 Milyonu Geçti

E-imza yüzde 5,8 arttı


Etiketler: Eurostar, çözüm, Dassault, Systèmes, zaman

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.