17 Nisan 2019 Çarşamba 10:45

GÜNDEM

Manş Tüneli’Nin Yüksek Hızlı Treni Eurostar, Seyahat Deneyimini Geliştirmek İçin Dassault Systèmes’İn Çözümünü Kullanıyor

Dassault Systèmes, (Euronext Paris: #13065, DSY.PA), Manş Tüneli'nde yüksek hızlı tren hizmeti veren uluslararası bir şirket olan Eurostar’ın, kaynak ve bakım planlama faaliyetlerini geliştirmek için 3DEXPERIENCE platformu temelinde işleyen DELMIA Quintiq uygulamasını tercih ettiğini duyurdu.

Manş Tüneli’Nin Yüksek Hızlı Treni Eurostar, Seyahat Deneyimini Geliştirmek İçin Dassault Systèmes’İn Çözümünü Kullanıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Londra, Paris, Brüksel, Rotterdam ve Amsterdam arasında Manş Tüneli kanalıyla yolcu taşıyan Eurostar, 2017 yılından bu yana 10,3 milyon yolcu taşıdı. İddialı planları olan şirket, hem sefer sıklığını artırarak işini büyütmek hem de müşterilerine olabilecek en iyi seyahat deneyimini sunmak istiyor. Dassault Systèmes ve iş ortağı Ordina, Eurostar'a destek olmak için iki bileşenli bir çözüm geliştirdi.

Eurostar'ın Tren Hizmetleri ve Performansı Direktörü Philippe Dabancourt, “Farklı zaman dilimlerinde planlama yapabilecek ve çeşitli kural ve düzenleme setlerine göre yapılandırılabilecek bir çözüme ihtiyacımız vardı. Aynı zamanda bu çözüm, planlamacılarımızın - gerek görevlendirme gerekse bakım alanında - rahatlıkla kullanabilecekleri bir şey olmalıydı, dolayısıyla birden fazla dil ve zaman dilimini desteklemesi çok önemliydi” dedi.

Ordina Tedarik Zinciri Direktörü Wouter Tielemans şöyle konuştu: “Eurostar’ın karmaşık işgücü ve bakım planlama ihtiyaçlarına çözüm olarak DELMIA Quintiq’in seçilmesinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Sektör tecrübemiz sayesinde, Eurostar’ın özgül gereksinimlerine uygun ve mevcut BT yapısına tam olarak entegre bir çözüm sunuyoruz. Bu da, Eurostar'ın müşterilerine üst düzey hizmet sunmasını ve işini rahatlıkla büyütmesini sağlayacak.”

Dassault Systèmes Taşımacılık ve Mobilite Sektörü Başkan Yardımcısı Olivier Sappin, ise “Ulaşım ve mobilite hizmetleriyle ilgili tüketici beklentileri tüm sektörlerde iş modellerini değiştiriyor ve etkiliyor. Bu sektörlerden biri olan yüksek hızlı trenlerde, emniyet ve güvenilirlik gerekleri, trenlerin farklı kural setlerine tabi olduğu ve zaman çizelgelerinin aksayabileceği bir bağlamda karşılanmak durumunda” dedi ve ekledi: “Geçmiş planlama yöntemleri artık bu evrilen ilişkinin gereklerini karşılayamıyor. Entegre, akıllı uygulamalar karmaşıklığı azaltabilir ve değer üretimini hızlandırabilir. Eurostar’ın Dassault Systèmes'e duyduğu güven, DELMIA Quintiq uygulamaları sayesinde bu sektörde kazandığımız geniş deneyimi teyit ediyor.”

İlginizi Çekebilir

Samsun, İmamoğlu'nu Bağrına Bastı!

Samsun, İmamoğlu'na İstanbul oldu!


İhracatçılar Samsun’Da

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, “Cumhuriyet’in kuruluşu ile özdeşleşmiş olan ihracata dayalı kalkınma hamlesinin bugün vücut bulduğu ihracatçı birliklerimizin başkanları ve TİM olarak Ulu Önder Atatürk’ün Samsun’a ayak basışının 100’üncü yılında bu coşkuyu ticaret diplomasisinin saha neferleri olarak yaşamaktan ve paylaşmaktan büyük kıvanç duyuyoruz” dedi.


Ptt’Den “Milli Micadele’Nin 100. Yılı” Konulu Anma Pulu

PTT AŞ tarafından “Millî Mücadele’nin 100. Yılı” konulu ay yıldız perforaj kullanılarak hazırlanan tek değerli anma bloğu, ay yıldız perforaj kullanılarak hazırlanan gümüş varak ve gofre uygulamalı seri numaralı tek değerli anma bloğu, yirmi dört puldan oluşan stickerlı kağıda baskılı özel tasarım blok pul, altın varak ve lak uygulamalı ilk gün zarfı 19 Mayıs 2019 tarihinde tedavüle sunuldu.


Evinizi Ucuza Mal Edin

Ev sahibi olmak isteyenlere sunulan faizsiz ve peşinatsız finansal çözümler son zamanlarda oldukça dikkat çekiyor. Her geçen gün büyüyerek, müşteri hizmetleri, müşteri memnuniyeti, hayata geçirdiği yenilikleri, kendi sektörüne kazandırdıkları, kalite standartları gibi alanlarda aldığı uluslararası ödüllerle de adından söz ettiren Birevim, geliştirdiği özgün finansal model ile rakiplerinden ayrışarak tüketiciye sağladığı olanaklarla fark yaratıyor.


Overwatch Yeni Yaşını Sürprizlerle Kutlayacak

18.05.2019 – Overwatch’ta bugünlerde büyük bir heyecan hüküm sürüyor! Oyuna 21 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasında PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından giriş yapacak oyuncular Overwatch’ın 3. yaşına özel sezon etkinliğine katılabilecekler.


Etiketler: Eurostar, çözüm, Dassault, Systèmes, zaman

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.