17 Nisan 2019 Çarşamba 10:45

GÜNDEM

Manş Tüneli’Nin Yüksek Hızlı Treni Eurostar, Seyahat Deneyimini Geliştirmek İçin Dassault Systèmes’İn Çözümünü Kullanıyor

Dassault Systèmes, (Euronext Paris: #13065, DSY.PA), Manş Tüneli'nde yüksek hızlı tren hizmeti veren uluslararası bir şirket olan Eurostar’ın, kaynak ve bakım planlama faaliyetlerini geliştirmek için 3DEXPERIENCE platformu temelinde işleyen DELMIA Quintiq uygulamasını tercih ettiğini duyurdu.

Manş Tüneli’Nin Yüksek Hızlı Treni Eurostar, Seyahat Deneyimini Geliştirmek İçin Dassault Systèmes’İn Çözümünü Kullanıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Londra, Paris, Brüksel, Rotterdam ve Amsterdam arasında Manş Tüneli kanalıyla yolcu taşıyan Eurostar, 2017 yılından bu yana 10,3 milyon yolcu taşıdı. İddialı planları olan şirket, hem sefer sıklığını artırarak işini büyütmek hem de müşterilerine olabilecek en iyi seyahat deneyimini sunmak istiyor. Dassault Systèmes ve iş ortağı Ordina, Eurostar'a destek olmak için iki bileşenli bir çözüm geliştirdi.

Eurostar'ın Tren Hizmetleri ve Performansı Direktörü Philippe Dabancourt, “Farklı zaman dilimlerinde planlama yapabilecek ve çeşitli kural ve düzenleme setlerine göre yapılandırılabilecek bir çözüme ihtiyacımız vardı. Aynı zamanda bu çözüm, planlamacılarımızın - gerek görevlendirme gerekse bakım alanında - rahatlıkla kullanabilecekleri bir şey olmalıydı, dolayısıyla birden fazla dil ve zaman dilimini desteklemesi çok önemliydi” dedi.

Ordina Tedarik Zinciri Direktörü Wouter Tielemans şöyle konuştu: “Eurostar’ın karmaşık işgücü ve bakım planlama ihtiyaçlarına çözüm olarak DELMIA Quintiq’in seçilmesinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Sektör tecrübemiz sayesinde, Eurostar’ın özgül gereksinimlerine uygun ve mevcut BT yapısına tam olarak entegre bir çözüm sunuyoruz. Bu da, Eurostar'ın müşterilerine üst düzey hizmet sunmasını ve işini rahatlıkla büyütmesini sağlayacak.”

Dassault Systèmes Taşımacılık ve Mobilite Sektörü Başkan Yardımcısı Olivier Sappin, ise “Ulaşım ve mobilite hizmetleriyle ilgili tüketici beklentileri tüm sektörlerde iş modellerini değiştiriyor ve etkiliyor. Bu sektörlerden biri olan yüksek hızlı trenlerde, emniyet ve güvenilirlik gerekleri, trenlerin farklı kural setlerine tabi olduğu ve zaman çizelgelerinin aksayabileceği bir bağlamda karşılanmak durumunda” dedi ve ekledi: “Geçmiş planlama yöntemleri artık bu evrilen ilişkinin gereklerini karşılayamıyor. Entegre, akıllı uygulamalar karmaşıklığı azaltabilir ve değer üretimini hızlandırabilir. Eurostar’ın Dassault Systèmes'e duyduğu güven, DELMIA Quintiq uygulamaları sayesinde bu sektörde kazandığımız geniş deneyimi teyit ediyor.”

İlginizi Çekebilir

Karantina Sonrası Spora Başlama Tüyoları

Pandemi; bir hafta ile başladı ve iki ayı aşkın süredir evlerdeyiz. Spor salonundan, sosyal ortamlardan uzak kaldık. Bu durum hepimizi hem fiziksel hem de mental olarak kötü etkiledi. Ancak ne olursa olsun tekrar spor rutinimize dönmeliyiz.


İkinci El Otomobil Sektöründe Mayıs, Nisan’Dan Daha İyi Geçti İkinciyeni.Com Bülten Ve Görseller

İkinci el otomobil fiyatları mayıs ayında artmaya devam etti


Özel Okullar Ve Salgın Dönemi Eğitim

KONU: ÖZEL OKULLAR ve SALGIN DÖNEMİ EĞİTİM


Lg Instaview Door İn Door Ailesinin Yeni Üyesi

LG Electronics Hakkında:


Koronavirüs Bu İlçelerin Değerini Yükseltti!

.


Etiketler: Eurostar, çözüm, Dassault, Systèmes, zaman

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.