16 Eylül 2019 Pazartesi 11:21

GÜNDEM

Marmara Park’Ta Bir Uzay Macerası

Marmara Park Alışveriş Merkezi, 21-29 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Ufozaytürk Uzay Macerası ile tüm çocukları benzersiz ve unutulmaz bir maceraya yaşamaya davet ediyor.

Marmara Park’Ta Bir Uzay Macerası
Marmara Park’Ta Bir Uzay Macerası
Marmara Park’Ta Bir Uzay Macerası
Marmara Park’Ta Bir Uzay Macerası
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Marmara Park Alışveriş Merkezi, düzenlediği birbirinden keyifli ve benzersiz etkinliklere Ufozaytürk ile bir yenisini ekliyor. 21-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Ufozaytürk Uzay Macerası ile Marmara Park çocuklara uzayı ve evreni keşfetmeye çağırıyor. Etkinlik, 4-11 yaş arası çocukların uzay, güneş sistemi, gezegenler, galaksiler ve dünya dışı yaşam konularında benzersiz bir deneyim yaşayıp eğlenerek bilgilenmesini, bu konulara ilişkin ilgi çekici, ön yargısız, pozitif ve merak duyan bir algıya ulaşmasını amaçlıyor.

Ufozaytürk Uzay Macerası’nda çocuklar, astronot kıyafetlerini giyerek keyifli bir ay yürüyüşünün ardından Marmara Park etkinlik alanında bulunan 6 metre çapındaki UFO ile yolculuğa başlıyor. Uzay gemisinde her çocuk kendi koltuğu, kontrol paneli ve ekranıyla benzersiz bir uzay macerası yaşıyor. Etkinliğe katılan tüm çocuklar isimlerine özel düzenlenmiş “Uzay Kaşifi” sertifikasının da sahibi oluyor.

İlginizi Çekebilir

Hilton Ortadoğu, Afrika Ve Türkiye Bölgesi’Ne Yeni Başkan

DUBAI, UAE ve MCLEAN, Va. – 14 Ekim 2019 – Hilton (NYSE: HLT) Jochem-Jan Sleiffer’in Ortadoğu, Afrika & Türkiye’den (MEA&T) sorumlu yeni başkan olarak atandığını duyurdu. Sleiffer, Hilton’da 40 yıldır görev yapan Rudi Jagersbacher’ın selefi. Pozisyon değişikliği 1 Ocak 2020’den itibaren geçerli olacak. Jagersbacher geçiş döneminin verimli bir şekilde yaşanması için 2 yıl boyunca danışman olarak görev alacak.


Zorlu Psm ’De Bu Hafta 21 27 Ekim

Müziğin her tınısı bu hafta da kültür sanat etkinliklerinin değişmez adresi Zorlu PSM’de!


Four Seasons Hotel Sultanahmet Mardius Tarihi Konak İşbirliği İle Büyüleyici Mardin Lezzetlerini İstanbul’Da Sunuyor

Mimari dokusu, zarif sunumları ve servis kalitesi ile açıldığı günden itibaren Sultanahmet’in simge yapılarından olan Four Seasons Hotel Sultanahmet, yöresel mutfak etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. Otel 2-9 Kasım günleri arasında, Mardin’in geleneksel yemeklerini Mardius Tarihi Konak’a özgü lezzetlerle misafirleriyle buluşturuyor. Mardin Mardius Konak’tan gelen konuk şefler Süleyman Engin ve Aydın Yavuz ile Four Seasons Hotel Sultanahmet Executive Sous Chef Sadık Ünal’ın imzasını taşıyan Mardin’e özel yemekler, Seasons Restaurant’ın etkileyici sunumuyla birleşerek, şehrin zengin ve kadim yemek kültürünü lezzet tutkunlarına sunuyor.


Tbb'den Duyurufinansal Yeniden Yapılandırma Çerçeve Anlaşması Uygulaması Hakkında

Ticaret Sicil No: 521008


Mehmet Abacı “Yıkıcı Teknolojiler Sigortacılığı Hızla Değiştiriyor”

Türkiye ve Avrupa’nın finans ve teknoloji/inovasyon liderleri İstanbul’da Fintech Summit’te bir araya geldi. ‘Değişim Döneminde Liderlik’ konulu etkinlikte konuşan Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Abacı, “Fintech, yeni teknolojileri en iyi şekilde kullanarak müşterilerin ihtiyacını mevcut aktörlerden daha iyi karşılayabiliyor. Böylece finans sektöründe yıkıcı veya ciddi anlamda dönüştürücü etkileri olabiliyor. Fintech’ler finans alanında yeni ürünleri, yeni iş modellerini çok hızlı bir şekilde sunabiliyor ve geleneksel finans sektörünü ortaya koydukları iş modelleri ile ciddi alamda zorlayabiliyorlar” dedi.


Etiketler: Uzay, Marmara, Park, benzersiz, Ufozaytürk

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.