16 Eylül 2019 Pazartesi 11:21

GÜNDEM

Marmara Park’Ta Bir Uzay Macerası

Marmara Park Alışveriş Merkezi, 21-29 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Ufozaytürk Uzay Macerası ile tüm çocukları benzersiz ve unutulmaz bir maceraya yaşamaya davet ediyor.

Marmara Park’Ta Bir Uzay Macerası
Marmara Park’Ta Bir Uzay Macerası
Marmara Park’Ta Bir Uzay Macerası
Marmara Park’Ta Bir Uzay Macerası
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Marmara Park Alışveriş Merkezi, düzenlediği birbirinden keyifli ve benzersiz etkinliklere Ufozaytürk ile bir yenisini ekliyor. 21-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Ufozaytürk Uzay Macerası ile Marmara Park çocuklara uzayı ve evreni keşfetmeye çağırıyor. Etkinlik, 4-11 yaş arası çocukların uzay, güneş sistemi, gezegenler, galaksiler ve dünya dışı yaşam konularında benzersiz bir deneyim yaşayıp eğlenerek bilgilenmesini, bu konulara ilişkin ilgi çekici, ön yargısız, pozitif ve merak duyan bir algıya ulaşmasını amaçlıyor.

Ufozaytürk Uzay Macerası’nda çocuklar, astronot kıyafetlerini giyerek keyifli bir ay yürüyüşünün ardından Marmara Park etkinlik alanında bulunan 6 metre çapındaki UFO ile yolculuğa başlıyor. Uzay gemisinde her çocuk kendi koltuğu, kontrol paneli ve ekranıyla benzersiz bir uzay macerası yaşıyor. Etkinliğe katılan tüm çocuklar isimlerine özel düzenlenmiş “Uzay Kaşifi” sertifikasının da sahibi oluyor.

İlginizi Çekebilir

Vinci’Den Dron Teknolojilerine Yatırım

Türkiye ve Almanya’da yaptığı üç yatırım ile 2019 yılında adını duyuran girişim sermayesi Vinci, portföyüne dördüncü şirketini de ekledi. Vinci’nin yeni yatırımı, otonom dronlarla endüstriyel alanlarda çevre güvenliği sağlayan Herotech8 Ltd. şirketine gerçekleşti.


8 Mart Dünya Kadınlar Günü Dolayısıyla Kadınlara Yönelik Ücretsiz Cnc Eğitimi

Kadınların sanayide başarıyla yer alabileceği perspektifiyle yola çıkan, bir başka deyişle sanayide kadın farkındalığı oluşturmanın önemine inanan Tezmaksan Akademi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Ankara, İzmir ve İstanbul’daki şubelerinde kadınlara ücretsiz eğitim verecek.


‘Azizname’ 21 Şubat Cauma Trump Sahne’De

Aziz Nesin’in kaleme aldığı, Yücel Erten tarafından sahneye uyarlanan ‘Azizname’, 21 Şubat Cuma günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyiciyle buluşuyor.


Türkiye, Kurulu Rüzgar Gücünde Sıralamasını Korudu

AVRUPA ELEKTRİĞİNİN %15’İNİ,


Haftanın Teknolojik Ürünleri 20 Şubat’Tan İtibaren Satışta

Televizyondan mutfak eşyasına, cep telefonundan kulaklığa bir çok teknolojik ürün cazip fiyatlarla A101 mağazalarında tüketicilerle buluşuyor.


Etiketler: Uzay, Marmara, Park, benzersiz, Ufozaytürk

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.